Beni Affet 1255. Bölüm Özeti (15 Kasım Çarşamba) Tüyoları

Star tv de ekrana gelen günlük dizi Beni Affet 1255. Bölüm Özeti (15 Kasım Çarşamba) Tüyolarında neler olacak neler yaşanacak kısa özetini ve tüyolarını sizler için derledik. Her bölümü ile merak konusu olan güzel dizide bakalım çarşamba akşamı neler yaşanacak hepsi dizihaberi.tv de olacak.. İşte sizler için derlediğimiz Beni Affet 1255. Bölüm Özeti 15 Kasım 2017 tarihli resmi özeti:

Feride’nin öfkesi ve perişanlığından etkilenen Cüneyt, onu düşürdüğü güç durumdan kurtarmak için çabalar. Yaman ise bu sırada şüphelendiği Seher ve Cüneyt arasındaki ilişkiyi çözmeye karar verir. Asiye, sorguya çektiği Seher’den öğrendikleri karşısında beklenmedik bir tepki verir. Nezaretten çıkan Murat, soluğu Güzel’in kapısında alır. Ancak Güzel’den kendisini perişan edecek şeyler duyacaktır.

15 Kasım 2017 Beni Affet 1255. Bölüm Özeti Zeynep’ten beklediği ilgiyi göremeyen Toprak, bunun için yeni yollar dener. Pınar’ın kaçırılması konusunda Toprak’tan şüphelenen Ateş, büyük bir ipucu bulur. Ateş, gözünü karartıp Toprak’ın karşısına dikilmeye karar verdiğinde hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Gerçekleri öğrenen Sevgi, Lerzan’a rest çeker. Ancak Lerzan’ın vereceği tepki karşısında çaresiz kalır. Yiğit’in sakladığı şeyi öğrenen Kader, şok olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017