Beni Affet 1257. Bölüm Özeti (17 Kasım cuma) Tüyoları Neler Olacak?

Beni Affet 1257. Bölüm Özeti (17 Kasım cuma) Tüyoları Neler Olacak? Hakkında detaylı bilgiler:

Sevilerek izlenen Beni Affet 1257. Bölüm Özeti kaldığı yerden devam edecek cuma günü star tv de… Beni Affet 1257. Bölüm Özetinde Seher’in Cüneyt’le görüşmesini öğrenen ve bu duruma oldukça sinirlenen Yaman, Seher’le konuşup tüm olan biten hakkında yüzleşmeye karar verir. Bu durum karşısında ise Seher beklenmedik bir hamle yaparak Feride ve Nazire’nin yanında soluğu alır.

Artık yaşanan bunca olaydan sonra Feride, Yaman’a gerçekleri bir bir anlatmaya son anda karar verir. Ancak Yaman bu sırada çok daha başka bir olayın peşindedir,  gizemli bir buluşmayla hayatını alt üst edebilecek ve derinden etkileyebilecek bilgilere ulaşmanın eşiğine ulaşmıştır.

Beni Affet 1257. Bölüm Özeti 17 Kasımda  Yaman’ın eline geçen CD’deki görüntüleri izlemesi artık an meselesidir. Feride ve Nazire, davranışları nedeniyle Asiye’nin kendilerinden şüphelenmesine neden olurlar. Cüneyt, aldığı gizemli buluşma teklifini kabul eder. Yaman ise kimsenin öngöremeyeceği bir plan yapar. Cüneyt ve Murat’ın içinde bulunduğu duruma üzülen Osman, Zühre’yle konuşmaya karar verir.

Toprak, Zeynep’in evlenme teklifini kabul etmesiyle sevinçten deliye döner. Ancak Ateş’in gerçekleri öğrendiğini söylemesiyle büyük bir endişe yaşar. Ateş, Toprak’ın verdiği beklenmedik tepki karşısında zor bir karar vermek zorunda kalır. Babasını düştüğü durumdan kurtarmak için Lerzan’ın karşısına dikilen Kader, Lerzan’ın verdiği tepkiyle yıkılır. Ancak hiç beklenmedik biri, zor durumdaki Kader’e yardım etmeye kararlıdır.

Ateş, hesap sormak için biran evvel Toprak’ı bulmaya çalışır. Ateş’in tüm gerçekleri öğrendiğinden henüz haberi olmayan Toprak, hedefine biran evvel ulaşmak için Zeynep’e geç olmadan evlilik teklifi yapmaya karar verir.

Zeynep ise gelişmelerden sonra Ateş ve Toprak arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Tüm gerçekleri öğrenen Kader, Yiğit’ten, Şahin’in verdiği paraları geri ister. Ancak Yiğit’in vereceği cevap Kader’i perişan eder. Beni Affet 1257. Bölüm Özeti ile kaldığı yerden cuma günü star tv de devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1257. Bölüm Özeti (17 Kasım cuma) Tüyoları Neler Olacak? (6 Yorum)

Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2017