Beni Affet 1259.-1260. Bölüm Özeti (21-22 Kasım) Tüyoları Videosu

yorumsuz
2 kez okundu

Star tv de sevilerek izlenen ve her bölümü merak edilmeye devam eden Beni Affet 1259.-1260. Bölüm Özeti (21-22 Kasım) Tüyoları Videosunu bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Yaman yeni planları devreye sokar. Cüneyt’i beklemediği bir şekilde alıkoyan Yaman, işi daha da artırır ve akla gelmedik işlere kalkışır. Yaptığı  planını daha da ileri götürüp Cüneytte uygulamaya çalışır.

21 Kasım Beni Affet 1259. Bölüm Özetinde Yaman’ın ortalarda olmadığını görüp nerede olduğunu merak eden Asiye, onun yokluğundan Feride’yi sorumlu tutar ve Yaman hakkında dikkatli olması için ve Cüneyt ile oyun kurmaması için onu tehdit eder. Feride’yle yüzleşip konuşmak için gelen Yaman, Ferideden hiç beklemediği bir karşılık alınca şaşırıp kalır..

Bu sırada Cüneyt’le ilgili tüm gerçekleri öğrenen Osman ve Zühre, bu bilgileri öğrendiklerine pişman olurlar çünkü zor anlar yaşamaya başlarlar. Mükellef ise ne yapıp ne edip Güzel’i Murat’tan korumak için kafasından planlar yapar ve bunları uygulamaya koyar. Mükellefin planı işe yarayacak mı dersiniz?

22 Kasım Beni Affet 1260. Bölüm Özetinde Zeynep’in Toprak’tan almış olduğu evlenme teklifini mutluluk içinde kabul etmesine çok kızıp iyice sinirlenen Ateş, olan bütün gelişmeleri Sevgi ve Şahin’e anlatır. Sevgi ise Ateş’e şeytanın aklına gelmeyecek bir fikir verir. Sevgi tüm dengeleri alt üst edecek fikri Ateşle paylaşır. Acaba Ateş bunu uygulayacak mı?

Toprak’a yaklaşan düğün hazırlıkları konusunda elinden gelen yardımı eden Lerzan, Zeynep’in Toprak’a olan davranışlarını bir süre takip edip yakından izler. Güzel’le dertleşen Pınar ise yine bir sürprize imza atar, Pınar Ateş konusunda beklenmedik bir karar verir. Acaba Pınarın kararı ne olacaktır?

 21 Kasım salı günü Beni Affet 1259. Bölüm Özeti ve videosu ile 22 Kasım çarşamba Beni Affet 1260. Bölüm Özeti kaldığı yerden sitemizde devam edecek.. Yorumlarınızı bekliyoruz..

https://www.youtube.com/watch?v=LxO-5knF6P8

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2017