Beni Affet 1263.-1264 Bölüm Özeti (27-28 Kasım) Cansu ve Yaman Ne Olacak?

3 yorum
2 kez okundu

Sevilerek izlenen dizilerimizden birisi olan Beni Affette her geçen hafta ilişkiler ve karmaşık gelişmeler devam ediyor. Her bölümü ile yine dizinin farlı karakterleri ön plana çıkmaya başladı. Beni Affet 1263.-1264 Bölüm Özeti (27-28 Kasım) Cansu ve Yaman Ne Olacak? sorusuna cevap vereceğiz. Dizideki gelişmelere Cansunun Yaman için gelmesi de eklendi..

Beni Affet 1263. Bölüm Özeti ise şu şekildedir: Feride ve Cüneyt arasında yaşanan son gelişmelerden sonra iyice yalnız kalmaya başlayan Yaman’ın karşısına çok güzel ve sürpriz bir isim olan Cansu çıkar. Feride her şeyden habersiz, Cüneyt’in itirafını kaydettiği videoyu izletmek için Yaman’ın yanına Eskişehir’e gitmeye karar verir. Bu durumda boş durmayan Cüneyt ise her şeyi bir çırpıda silip süpürecek olan yangının fitilini ateşler.

28 Kasım Beni Affet 1264. Bölüm Özeti Zorla tutulduğu depodan kurtulmayı başaran Ateş, Zeynep’in Toprak’la evlenmek üzere olduğunu öğrenir. Sevgi, Zeynep’i evlilikten vazgeçirmeye çalışır. Sevgi’nin Zeynep’le konuşmasını engelleyen Toprak ise, nikâh merasimini hızlandırır. Bu evliliği durdurmak isteyen Ateş’in zamanı azalırken, Zeynep’in kararı merak konusudur.

Beni Affet 1263.-1264 Bölüm Özeti (27-28 Kasım) detaylı özet ve tüyoları buraya eklenecektir..

Feride’nin çaldığı kapının arkasında Yaman ve Cansu vardır. Yaman, Cüneyt’in Alzheimer ve aldığı ilaçların, hayatında yaşadığı yıkımın da etkisiyle aldığı dehşet kararın acısı içine yuvarlanmıştır. Yaman kendine geldiğinde yanında Cansu’yu bulur, çalan kapının arkasında da Feride’yi.. Feride “özür” dilemeye gelmiştir, kendisinin masumluğunu ispatladıkça Yaman büyük bir acının, sıkıntının içine düşer. Cüneyt Annesini bu hale getiren Yaman’dan intikam almaya çalışırken, öfkesiyle kararan gözünü Murat açar.. Cüneyt ne yapmaktadır, neden böyle davranmaktadır, ya bunları Yaman, ya da bir başkası öğrense ne olacaktır? Güneş’in bile elinden alıma ihtimali varken, Cüneyt’e neler olmaktadır?

Feride’nin kendi masumluğunu ispatlamasıyla ikilinin arasındaki buzlar erirken, ortaya çıkan şey Cansu’nun yüzüdür. Yaman bütün bu olanları Feride’ye söylemeyi düşünür ama bunu yapamaz.. Bir çok kısmını hatırlamadığı bir gecedir ve Feride kendisini affetmiştir. Eve geri döndüklerinde yeni bir sayfa açmak isteyen Yaman’ın öfkesinden nasibini alan ilk annesidir. Feride’ye yaptıklarının hesabını sorar Yaman, ama o gece, o geceye dair şeyler peşini bırakmaya niyetli değildir. Yaman Feride’ye yalan söylemek zorunda kalır. Yaman’ın hayatı giderek daha karmaşık bir hale gelirken, Feride “daha fazla” kocasını sahiplenmekte, onu sevmektedir.. Bu yalan, bu sırla ne zaman ortaya çıkacaktır?

Ateş ve Zeynep sonunda bir araya gelmişlerdir. Onca mücadele, onca çekilen acı, bir sarılmaya bitip gitmiştir. İkili bir araya gelirken, ortada öfkeli bir Toprak vardır, o bu durumdan hiç memnun değildir. Ateş Toprak’ın duygularıyla artık ilgilenmemektedir, yaptığı kötülükler, kardeşliği bitirmiştir artık. Zeynep onundur, güzel günler beklemektedir ikiliyi.

Toprak’ınsa durmaya, geri adım atmaya niyeti yoktur, Zeynep için her şeyi yapmaya, gerekirse Pınar’ı bile kullanmaya kararlıdır.. Her dengeyi değiştirecek bu aşkın artık büyük bir düşmanı vardır, Toprak.. ikiliyi yok etmek, ayırmak üzerine yemin ederken, artık Ateş ve Toprak kardeşliğinin de sonuna gelinmiştir.

Öte yandan Murat ve Güzel aşkında, her iki tarafta acı içindedir. Osman’ın fikriyse, adabıyla gidip istemektir kızı. Bu isteme şaşırtıcı bir sonla biterken, yeni bir hikayenin de başlangıcıdır..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1263.-1264 Bölüm Özeti (27-28 Kasım) Cansu ve Yaman Ne Olacak? (3 Yorum)

  1. Bu diziye bayılıyorum çık güzel bir dizi sonunda Zeynep’le ateşide birarada gördüm ya cok mutluyum birbirlerine cok yakışıyorlar Feride’de ne olur Cüneyt’te dönsün Mahir kadere murat güzele herkes cok mutlu olsun herkes sevdiğine kavuşsun bu arada toprak Zeynep’le ateşi bıraksın artık yeter

  2. fatma cüneytin düzelmesi icin feridenin ona dönmesi iyi olur genc bir insan sonucta akli basinda olsa zaten bunu yapmazdi biz begendik bu arada heyecandan ölüyorduk ates nikaha yetisemeyecek diye cok korktuk cok güzel bir bittis cok rahatladik devam

  3. cüneyt karakteri irenç aşşalık pislik bir adama dönüşmüş zaten dizinin ilk bölümlerinde bu bölüme kadar ara ara gösterdi şimdi tozunu arttırdı zaten böyle biriydi ne fitili ateşlemesi ya nediycem cüneyitte ferideye içkiliyken zorla teavüz etse ay siz bunuda yazarsınız zevkle izlenir zevkle

Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2017