Beni Affet 1263.-1267. Bölüm TÜYOLARI (27 Kasım -1 Aralık) Özetleri

yorumsuz
3 kez okundu

Star tv de kaldığı yerden devam eden Beni Affet 1263.-1267. Bölüm TÜYOLARI (27 Kasım -1 Aralık) Özetlerini dizihaberi.tv sitemizden bulabilir ve tüyoları buradan okuyabilirsiniz. Son haftalarda heyecan gittikçe artarken yeni oyuncular ve yeni heyecanlar diziye renk katmaya devam ediyor. İşte Beni Affet 1263.-1267. Bölüm TÜYOLARI ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. Beni Affet facebook sayfasına teşekkürler..

Feride’nin çaldığı kapının arkasında Yaman ve Cansu vardır. Yaman, Cüneyt’in Alzheimer ve aldığı ilaçların, hayatında yaşadığı yıkımın da etkisiyle aldığı dehşet kararın acısı içine yuvarlanmıştır. Yaman kendine geldiğinde yanında Cansu’yu bulur, çalan kapının arkasında da Ferideyi.. Feride “özür” dilemeye gelmiştir, kendisinin masumluğunu ispatladıkça Yaman büyük bir acının, sıkıntının içine düşer. Cüneyt Annesini bu hale getiren Yaman’dan intikam almaya çalışırken, öfkesiyle kararan gözünü Murat açar.. Cüneyt ne yapmaktadır, neden böyle davranmaktadır, ya bunları Yaman, ya da bir başkası öğrense ne olacaktır? Güneş’in bile elinden alıma ihtimali varken, Cüneyt’e neler olmaktadır?

Feride’nin kendi masumluğunu ispatlamasıyla ikilinin arasındaki buzlar erirken, ortaya çıkan şey Cansu’nun yüzüdür. Yaman bütün bu olanları Feride’ye söylemeyi düşünür ama bunu yapamaz.. Bir çok kısmını hatırlamadığı bir gecedir ve Feride kendisini affetmiştir. Eve geri döndüklerinde yeni bir sayfa açmak isteyen Yaman’ın öfkesinden nasibini alan ilk annesidir. Feride’ye yaptıklarının hesabını sorar Yaman, ama o gece, o geceye dair şeyler peşini bırakmaya niyetli değildir. Yaman Feride’ye yalan söylemek zorunda kalır. Yaman’ın hayatı giderek daha karmaşık bir hale gelirken, Feride “daha fazla” kocasını sahiplenmekte, onu sevmektedir.. Bu yalan, bu sırla ne zaman ortaya çıkacaktır?

Beni Affet 1263.-1267. Bölüm TÜYOLARI (27 Kasım -1 Aralık)

Ateş ve Zeynep sonunda bir araya gelmişlerdir. Onca mücadele, onca çekilen acı, bir sarılmaya bitip gitmiştir. İkili bir araya gelirken, ortada öfkeli bir Toprak vardır, o bu durumdan hiç memnun değildir. Ateş Toprak’ın duygularıyla artık ilgilenmemektedir, yaptığı kötülükler, kardeşliği bitirmiştir artık. Zeynep onundur, güzel günler beklemektedir ikiliyi.

Toprak’ınsa durmaya, geri adım atmaya niyeti yoktur, Zeynep için her şeyi yapmaya, gerekirse Pınar’ı bile kullanmaya kararlıdır.. Her dengeyi değiştirecek bu aşkın artık büyük bir düşmanı vardır, Toprak.. ikiliyi yok etmek, ayırmak üzerine yemin ederken, artık Ateş ve Toprak kardeşliğinin de sonuna gelinmiştir.

Öte yandan Murat ve Güzel aşkında, her iki tarafta acı içindedir. Osman’ın fikriyse, adabıyla gidip istemektir kızı. Bu isteme şaşırtıcı bir sonla biterken, yeni bir hikayenin de başlangıcıdır..

Beni Affet 1264.-1265. Bölüm TÜYOLARI (28-29 Kasım )

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2017