Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Beni Affet

Beni Affet 1267.-1268. Bölüm Özeti (1-4 Aralık 2017) Neler Olacak Dizide?

Star tv ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olan Beni Affet 1267.-1268 Bölüm Özeti (1-4 Aralık 2017) Neler Olacak Dizide? izleyip göreceğiz. Her geçen hafta farklı karakterlerin ön plana çıkmaya başladığı bu dönemde ne belirgin oyuncular yine Feride ve Yaman ile Cüneyt oldular.

Beni Affet 1267. Bölüm Özeti 1 Aralık cuma günü kaldığı yerden devam edecek star tv de.  Yaman ve Feride, geçmişte birlikte geçirdikleri tüm yaşananları geride bırakmış görünür. Yeni bir sayfa açmak ve kaldıkları yerden devam etmek isterler. Cansu’dan gelen telefon biranda Yaman’ın gerilmesine ve Feride’ye karşı yalan söylemesine neden olur.

Cansu, Yaman’a çok acil olarak onunla görüşmek istediğini ve hemen buluşmak istediğini söyler. Feride ise Yaman’ın uzak ve soğuk tavrından ve Cansunun onu arayıp aklını çeldiğinden şüphelenir. Diğer yandan Murat, Mükellef’in Güzel için ayarladığı damat adayını görmek ister. Güzel ise Murat’a beklemediği anda, onu şok edecek bir tepki verir.

Beni Affet 1268. Bölüm Özeti 4 Aralık pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Ateş’in kaza geçirdiği haberiyle güne başlayan Zeynep, Ateş’in yaptığı sürpriz ile hiç beklenmedik birini karşısında görünce şaşırır kalır. Ateş, Zeynep’le evlenebilmek için yaptığı planda Galip’ten kendisine yardımcı olmasını ister. Bu gelişme, tüm ev halkını şaşkına çevirir.

Diğer yandan Herkesten intikam almak isteyen ve buna karar veren Toprak, ilk kurbanını belirler ve üzerine gider. Zeynep’in Ateş’le aralarının açılmasına sebep olabileceğini düşünen Kader, bu konuda Sevgi’yle konuşmaya karar verir. Beni Affet 1267.-1268. Bölüm Özeti (1-4 Aralık 2017) Neler Olacak Dizide? sizlerde yorum ve görüşlerinizle bize katılın lütfen..

Continue Reading
Bunları da Seversin Sen...
2 Yorumlar

2 Comments

  1. Ya yıl

    2 Aralık 2017 at 23:26

    Lütfen Cuneyt ve feride barışsın artık ya lutfen

  2. Ayşe

    2 Aralık 2017 at 00:45

    Ya bu yamani o kadar nefret ediyorum ki gercek hayata da onu oldurecekti.Cf barişsin ya artik üfff

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Beni Affet

To Top