Beni Affet 1268.-1272. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık 2017) Özetleri

Star tv de ekrana gelen ve her hafta birbirinden güzel bölümleri ile kaldığı yerden devam eden Beni Affet 1268.-1272. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık 2017) Özetlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz.  Cansu’yla yaşadığı anları Cüneyt’in hazırladığı planın bir parçası olduğunu öğrenen Yaman bu durumdan dolayı kendisini suçlar.

Yaman tüm bu olanları Cansu’ya itiraf ettirmek istese de Cansu oralı olmaz ve detayları paylaşmaktan kaçınır.. Beni Affet 1268.-1272. Bölüm Tüyolarında olacak gelişmeler ve daha fazlası için dizihaberi.tv de birazdan geniş tüyoları sizlerle paylaşacağız.. Yaman’ın amacı, Feride’yle konuşmak ve ona her olan biteni anlatmaktır dosdoğru.

Ancak Yaman Feridenin nasıl bir yanıt vereceğinden emin olamaz, çünkü Feride’nin vereceği karşılığı hiç kestirememektedir.. Cüneyt, Cihan olayında canı çok sıkkın olan Murat’a, Güzel’le ilgili umulmadık bir bilgiyi söyler. Murat ve Güzel arasında geçen sarsıcı konuşma sonrasında Güzel tüm dengeleri oynatacak bir adım atar. Sizce Güzelin atacağı adım ne olacaktır?

Beni Affet 1268.-1272. Bölüm Tüyoları (4-8 Aralık 2017) Özetleri

Yaman’ın her şeyi anlatmasıyla Feride’yle araları ciddi anlamda açılır. Feride evi terk eder. Yaman’ınsa tek bir derdi vardır, o da “bu” işin içinde Cüneyt olduğu gerçeğini ortaya çıkartmaktır. Bunun için her şeyi deneyen Yaman, Cansu’nun kaçıp gitmesini engellemeye çalışırken bambaşka bir durumla karşılaşır. Cansu yüzünden Yaman’ın başına gelen şey, her şeyi değiştirecektir.

Öte yandan, Feride’nin Yaman’ı affetmeye niyeti yoktur ama söyledikleri de aklını karıştırmıyor değildir.. Yaman’ın kendisini sevdiğini bilmektedir, neden ilk kavgalarında onu aldatsındır ki? Bu arada, Cüneyt’in bu “ayrılmayı” öğrenmesi de işleri değiştirir. Hemen soluğu Feride’nin yanında alan Cüneyt “her zaman yanındayım” diyerek Feride’yi yeniden kendi yanına çekmeye çalışacaktır. Bunun için bütün kozanlar seferber olacaktırlar.. Osman ve Zühre’nin yapacağı teklif Feride’yi şaşırtacaktır..

Mükellef farkında olmadan, Kozan’ların başına büyük bir bela sarmaktadır, bu belanın adı da Cihan’dır.. Farkında olmadan, Güzel’in hayatına soktuğu Cihan’ın nasıl biri olduğunu, ne tür bir pislik olduğunu Murat kısa sürede çözer, geriye sadece bunu Güzel’e ve teyzesi Mükellef’e anlatmaktır ama bu her şeyden daha zordur..
Ateş ve Zeynep’in arasında başlayan yeni aşk, herkesin içini ısıtırken, iki aşık “mutlu” günlerin tadını çıkartırken, onların hep arkasında bir şeytan gibi dolanan Toprak vardır. Amacı oldukça nettir, kendisine ihanet ettiğini düşündüğü Ateş’i saf dışı bırakıp, Zeynep’i elde etmektir. Bunun için gözüne ilk kestirdiği “şey” tabi ki, Pınar olacaktır. Pınar’ı Zeynep’ten kopartmak, onu zor durumda bırakmak, kötülüklerinin sadece birkaç tanesinden biridir..

Pınar’ın peşine düşen Toprak, kısa sürede Sevgi ve Şahin’in dikkatini çeker. Şahin ve Sevginin “kıskacında” Pınar Topraktan hiç beklenmedik bir teklif alır. Bu teklif karşısında şaşırır Pınar…

https://www.youtube.com/watch?v=JUEdvLQOzU4

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017