Beni Affet 1269. Bölüm Özeti (5 Aralık 2017 Salı) Feride Yamanı Affedecek mi?

Her bölümü ilgiyle izlenen ve oldukça meraklı bölümlerin bizleri beklediği Beni Affet 1269. Bölüm Özeti (5 Aralık 2017 Salı) Feride Yamanı Affedecek mi? sorusuna yanıt arayacağız. Her geçen gün daha da zorlaşan işlere yeni gelen oyuncular da katılınca dizide rekabet de artmaya başladı. Bakalım Beni Affet 1269. Bölüm Özeti (5 Aralık 2017 Salı) ne gibi gelişmeler yaşanacak tüyolarına göz atalım..

Beni Affet 1269. Bölüm Özeti (5 Aralık 2017 Salı) Feride Yaman ne olacak? Feride’nin Yaman’ı affetmeye niyeti yoktur ama söyledikleri de aklını karıştırmıyor değildir.. Yaman’ın kendisini sevdiğini bilmektedir, neden ilk kavgalarında onu aldatsındır ki? Bu arada, Cüneyt’in bu “ayrılmayı” öğrenmesi de işleri değiştirir. Hemen soluğu Feride’nin yanında alan Cüneyt “her zaman yanındayım” diyerek Feride’yi yeniden kendi yanına çekmeye çalışacaktır. Bunun için bütün kozanlar seferber olacaktırlar.. Osman ve Zühre’nin yapacağı teklif Feride’yi şaşırtacaktır..

Mükellef farkında olmadan, Kozan’ların başına büyük bir bela sarmaktadır, bu belanın adı da Cihan’dır.. Farkında olmadan, Güzel’in hayatına soktuğu Cihan’ın nasıl biri olduğunu, ne tür bir pislik olduğunu Murat kısa sürede çözer, geriye sadece bunu Güzel’e ve teyzesi Mükellef’e anlatmaktır ama bu her şeyden daha zordur..

Ateş ve Zeynep’in arasında başlayan yeni aşk, herkesin içini ısıtırken, iki aşık “mutlu” günlerin tadını çıkartırken, onların hep arkasında bir şeytan gibi dolanan Toprak vardır. Amacı oldukça nettir, kendisine ihanet ettiğini düşündüğü Ateş’i saf dışı bırakıp, Zeynep’i elde etmektir. Bunun için gözüne ilk kestirdiği “şey” tabi ki, Pınar olacaktır. Pınar’ı Zeynep’ten kopartmak, onu zor durumda bırakmak, kötülüklerinin sadece birkaç tanesinden biridir..

Beni Affet 1269. Bölüm Özeti (5 Aralık 2017 Salı) Feride Yamanı Affedecek mi? sorusunun ardında sorulacak çok zoru var. Lütfen sizde bölümler hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1269. Bölüm Özeti (5 Aralık 2017 Salı) Feride Yamanı Affedecek mi? (4 Yorum)

  1. feride yamanı affetmesin cüneyiti azarlasın nefret ediyorum cüneyitten nakar ucuza düştü basitleşti allah kadın nolarak sadece ferideyi dogurmuş başka kadını deyil heralde adam gibi seneryo yazın bahar kemal in adı geçmesin zeynep bahar deyil ateş kemal deyil insanı salak gerizekalı yerine koymayın izleyicileri 7 sezonunuz irenç irenç nedemek düzgün hikayeler yazın demek şimdi yigit pınara toprak zeynebe tecavüz etsin nede olsa 6 ve 7 sezon böyle izlenir iyi seyirler cüneyit o deli gömleyini ya giyecek yada ölecek

Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017