Beni Affet 1271.-1272. Bölüm Özeti 7-8 Aralık 2017 Star Tv Tüyoları

Star tv de sevilerek izlenen ve her bölümü ile ekranlarda kaldığı yerden devam eden Beni Affet 1271.-1272. Bölüm Özeti 7-8 Aralık 2017 Star Tv Tüyolarını sizlere sunmaya çalışacağız.  Sevilen günlük dizi Beni Affet 1271. bölümü ile 7 aralık perşembe günü, Beni Affet 1272. bölümü ile de 8 aralık cuma günü kaldığı yerden devam edecek ve buradan sizlerle paylaşacağız tüm gelişmeleri.

7 Aralık Perşembe Beni Affet 1271. Bölüm Özetinde Yaman ne yapacağını iyice şaşırmıştır artık, bir yandan kendini affettirmek istediği ve yeniden barışmak için can attığı Feride’yi yakından izlerken bir yandan da gerçekleri söyleyip onu ikna etmesi ve Feride’ye anlatması için Cansu’yu telefonla arar ve olanları anlatır tüm detayları ile birlikte.

Bu arada Cansu kendi derdiyle uğraşmaktadır, yurtdışına kaçma planları yüzünden oldukça güçlük çeker ve zor anlar yaşar. Cansuya yardım için Yaman onun yanına varsa da kötü bir gelişme yaşanır bu sırada. Feride ise kafası karışık bir halde, Osman ve Zühre’den ummadığı bir teklif alır. Cüneyt’in sarfettiği sözler yüzünden Güzel konusunda iyice kafası karışan Murat, kendisini şoka uğratacak bir şey görür.

8 Aralık cuma Beni Affet 1272. Bölüm Özeti Ateş, Zeynep’in geçmişte yaşadıklarına dair öğrendiklerinden yola çıkarak çok etkileyici bir planı devreye sokar. Bu sırada Ateş ve Zeynep’in mutluluklarına şahit olan Pınar, evden ayrılmaya karar verip Toprak ile görüşür ve onu arar. Pınarın kendini aramasından oldukça memnun olan Toprak ise beklenmedik hamlesiyle Pınar’ı şoka uğratır ve zor bir duruma sokar onu.

Son olarak Toprak bir güzel teklifte bulunur ona, Pınar’ın bu teklife vereceği yanıt sizce ne olacaktır? Beni Affet 1271.-1272. Bölüm Özeti 7-8 Aralık 2017 Star Tv Tüyoları ile kaldığı yerden star tv de devam edecek. Sizde yorum ve görüşerinizi aşağı yazın lütfen.

Yaman acı içinde can çekişirken Cansu güç bir ikilem içine girer. Bir türlü içi rahat etmeyen Feride sonunda Yaman’la iletişim kurmak için harekete geçer. Yaman’ın başına gelenlerden ötürü kafası karışık olan Zühre ve Osman, Cüneyt’le konuşmaya karar verir. Cüneyt’in sözleri merak konusudur. Murat’ın ise Güzel ve Cihan karşısındaki tutumu heyecanlı anlar yaşanmasına neden olur. Ateş’in yaptığı sürpriz karşısında Zeynep’in adeta mutluluktan ayakları yerden kesilir. Güzel anlar yaşanırken ikili arasında aşk dolu yakınlaşmalar gerçekleşir. Toprak hain planını devreye sokar ve Pınar’la şirketteki ilk iş günü için hazırlık yaparlar. Kader içine düştüğü zor bir anda Mahir’den yardım görünce beklenmedik gelişmeler yaşanır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1271.-1272. Bölüm Özeti 7-8 Aralık 2017 Star Tv Tüyoları (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017