Beni Affet 1273.-1274. Bölüm Özeti ve Tüyoları (11-12 Aralık 2017) Pazartesi

Star tv ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile oldukça ilgi gören Beni Affet 1273.-1274. Bölüm Özeti ve Tüyoları (11-12 Aralık 2017) Pazartesi ve salı günü kaldığı yerden devam edecek. Her günün bir sonrası özetinin ilk olarak dizihabri.tv de yer aldığı Beni Affet dizisi özetleri ve tüyoları siz okurların beğenisine sunuluyor sitemizde. Beni Affet 1273.-1274. Bölüm Özeti de ilk olarak burada okumanız için hazır..

Star tv de  günlük dizisi Beni Affet’in 11 Aralık 2017 Pazartesi günü yayınlanacak 1273. bölümün tüyoları ve kısa özeti şöyle:  Cansu ve Feride en sonunda karşı karşıya gelmiştir ve her ikisinin başına da kendilerini şok edecek korkunç bir olay gelir. Yaman, yaşanmış tüm gerçekleri Feride’ye anlatması için Cansu’ya ulaşmaya çalışır. Osman, Murat ve Cüneyt, Zühre’ye yaşattıklarını Cihan’a ödetmekte kararlıdır. Ancak Osman’ın yaptığı hamle bütün olayların seyrini değiştirecek türdendir.

Diğer yandan Ateş ve Pınar sonunda şirkette karşılaşır. Çılgına dönen Ateş, Pınar’ı kolundan tuttuğu gibi eve getirir. Toprak ise boş durmaz ve soluğu Zeynep’in yanında alır. Ancak Ateş yaptığı teklifle sonunda Toprak’ı köşeye sıkıştırmayı başarır. Yiğit, Sevgilerin de evde olduğu bir anda tatsızlık çıkartır. Buna dayanamayan Kader onunla kavga eder fakat duydukları nedeniyle adeta şok olur.

Beni Affet’in 12 Aralık 2017 Salı günü yayınlanacak 1274. bölüm özeti şöyle: Feride aralarında geçenlerden sonra duruma son noktayı koymak için Yaman’ın yanına gelir. Yaman, Feride’nin kendisinden boşanmak istediğini düşünürken Feride’nin söyledikleri nedeniyle şaşkına döner. Osman, ailesiyle birlikte yemeğe gitmek ister. Zühre, bu yemekte Osman, Cüneyt ve Murat’la ilgili bir gerçeği öğrenir.

Cihan ise Osmanlardan intikam almaya kararlıdır. Zeynep, Ateş’e bir iş bulmadan evlenemeyeceklerini söyler. Ateş ise Zeynep’i şaşırtacak bir plan yapmaya karar verir. Zeynep, Pınar’a Toprak’ın gerçek yüzünü göstermeye kararlıdır. Toprak’ın şirketi umursamadığını düşünen Lerzan, Pınar’ın işten çıkarılmasını sağlar. Bu konuda Toprak’la konuşmaya karar vererek eve giden Pınar ise şok olacağı bir gerçekle karşı karşıya kalır.

Beni Affet 1273.-1274. Bölüm Özeti ve Tüyoları (11-12 Aralık 2017) Pazartesi ve salı gününün kısa özetleri böyle. Sizlerde dizimiz hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Beni Affet 1274. Bölüm Resmi Özeti Feride yaşanan tüm gelişmelerin ardından herşeyi yoluna koymak, yaşananları sona erdirmek ve geçmişe sünger çekmek için Yaman’ın yanına gelir. Yaman, Feride’nin kendisinden ayrılmak boşanmak istediğini düşünürken Feride’nin kendisine söyledikleri karşısında şok olur adeta şaşkına döner.

Osman, ailesiyle birlikte yemeğe gitmek ister. Zühre, bu yemekte Osman, Cüneyt ve Murat’la ilgili bir gerçeği öğrenir. Cihan ise Osmandan intikam almaya kararlıdır. Zeynep, Ateş’e bir iş bulmasını aksi takdirde iş olmadan evlenemeyeceklerini söyler. Zeynepin bu çıkışı Ateşi düşündürür.  Ateş ise Zeynep’i şaşırtacak bir plan yapmaya karar verir.

Zeynep, Pınar’a Toprak’ın gerçek yüzünü göstermeye kararlıdır. Toprak’ın şirketi umursamadığını düşünen Lerzan, Pınar’ın işten çıkarılmasını sağlar. Bu konuda Toprak’la konuşmaya karar vererek eve giden Pınar ise şok olacağı bir gerçekle karşı karşıya kalır. Beni Affet 1274. Bölüm Resmi Özeti ile 12 aralık salı günü kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. ya saatlerini degiştirseniz izliyemiyorum uada sabah erken bölüm özeti yapın lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.