Beni Affet 1274.-1277. Bölüm Tüyoları (12-15 Aralık 2017) Özetleri

Star tv ekranlarında yayınlanan ve pazartesiden cuma gününe kadar devam eden günlük dizi Beni Affette haftanın tüyolarını sizler için derledik. Facebooktaki Beni Affet resmi hesabından paylaşılan ve hafta boyunca yaşanacak gelişmelerin sıralandığı Beni Affet 1274.-1277. Bölüm Tüyoları (12-15 Aralık 2017) Özetlerinde yaşanacak tüm gelişmeler buradan sizlere duyurulacaktır.

Feride’nin Kardeşinin Ankara’ya gelmesi ve çıktığı macera onu bambaşka bir yere doğru sürükler. Karşısına çıkan kızın adı Cansu’dur.. kapı açılır ve göz göze gelirler? Peki Cansu kimdir? Kız kardeşi midir gerçekten? Öte yandan Yaman’ın tek bir arzusu vardır o da Feride’ye karşı kendisini anlatmak, olanları söylemek ve Cansu ile yüzleştirmek. Bunu için harekete geçen Yaman’ı bekleyen maceranın sonunda bir barışma vardır…

Feride “Yaman’ın” karşısına yaşadıklarından sonra çıkar kimsenin beklemediğini yapar, kocasına sıkı sıkı sarılır. Onu “kolay kolay affetmeyecektir” ama Yaman’dan da vazgeçmeyecektir. Ne olursa olsun, kendi yaptıkları, yaşananlar Yaman’ı bu noktaya itmiştir. Geçmişi bırakalım der Feride, önümüze ve aşkımıza bakalım.. Peki, Cansu kimdir? Nedir, bundan sonra ne yapacaktır. Feride ve Cansu arasında neler yaşanacaktır?

Beni Affet 1275.-1276. Bölüm Tüyolarında neler olacak 13-14 aralık

Öte yandan Kozan’lara bir bomba düşmüştür. Murat, Cüneyt ve Osman’ın, eve gelen Cihan’ı uyarmaları, onu köşeye sıkıştırıp tehdit etmeleri, her şeyi yerinden sarsacak bir intikam planını da tetikler. Osman Kozan’a dönmüş bir silah, Kozan’ların hayatını alt üst edecek bir silah sesi ve her şeyin paramparça olduğu bir anın ortasında dikilen Murat..

Ateş’in Toprak’ın yaptığı planı bozmak için yapmayacağı yoktur. Pınar’ı kolundan tuttuğu gibi, eve kardeşinin yanına getirir.. Pınar’ı korumanın tek yolu budur. Zeynep “Torak’ın” kötü bir adam olduğunu ispatlama macerası, Pınar’ın daha da aileden kopmasına yol açacak bir macerayı tetikler..

Öte yandan, Ateş’in artık işsiz kalması yeni bir sayfa açmak için hayatlarında önlerinde bir fırsat yaratır. Ateş’in “hayali” bütün ailenin içine gireceği, herkesin ucundan tutacağı bir heyecana dönüşürken, Yiğit’in terör estirir gibi dönmesi aileye bomba gibi düşer. Kader’in altta kalmaya niyeti yoktur, yavaş yavaş yaşadıklarını sorgulayan Kader de kavgaya yüksek sesle karşılık vermeye başlamıştır.

Beni Affet 1274.1275.-1276.-1277. Bölüm Tüyoları burada sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017