Beni Affet 1275. Bölüm Özeti Tüyoları (13 Aralık 2017 Çarşamba)

Beni Affet 1275. Bölüm Resmi Özeti Feride yaşanan tüm gelişmelerin ardından herşeyi yoluna koymak, yaşananları sona erdirmek ve geçmişe sünger çekmek için Yaman’ın yanına gelir. Yaman, Feride’nin kendisinden ayrılmak boşanmak istediğini düşünürken Feride’nin kendisine söyledikleri karşısında şok olur adeta şaşkına döner.

Osman, ailesiyle birlikte yemeğe gitmek ister. Zühre, bu yemekte Osman, Cüneyt ve Murat’la ilgili bir gerçeği öğrenir. Cihan ise Osmandan intikam almaya kararlıdır. Zeynep, Ateş’e bir iş bulmasını aksi takdirde iş olmadan evlenemeyeceklerini söyler. Zeynepin bu çıkışı Ateşi düşündürür.  Ateş ise Zeynep’i şaşırtacak bir plan yapmaya karar verir.

Zeynep, Pınar’a Toprak’ın gerçek yüzünü göstermeye kararlıdır. Toprak’ın şirketi umursamadığını düşünen Lerzan, Pınar’ın işten çıkarılmasını sağlar. Bu konuda Toprak’la konuşmaya karar vererek eve giden Pınar ise şok olacağı bir gerçekle karşı karşıya kalır. Beni Affet 1275. Bölüm Resmi Özeti ile 13 aralık Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Beni Affet 1275. Bölüm Resmi ÖZETİNDE  Cansu, gerçekleri Feride’ye anlatmak için eve gelir ancak hiç beklenmedik bir tepki ile karşılaşır. Feride, Yaman’la ilişkisinde yeni bir sayfa açmak ister. Yaman, Asiye’nin Feride’den özür dilemesi gerektiğini düşünürken Asiye’nin vereceği tepki merak konusudur. Osman’ın vurulduğunu gören Kozanlar çılgına döner. Murat ise yaşananlardan sonra Osman’a karşı olan tavrını değiştirir. Ateş, Zeynep’in en büyük hayalini gerçekleştirmek için, Sevgi, Şahin ve Kader’in de yardımıyla harekete geçer. Bu süreçte Ateş ve Şahin’in arasında sürpriz bir gelişme yaşanır. Evde kendini fazlalık gibi hisseden Pınar, aldığı ani karar ile herkesi şaşırtır. Toprak, Zeynep’le Ateş’in arasını bozmak için Pınar’a bir mektup gönderir. Bu mektup ise beklenmedik bir kişinin eline geçer.

Beni Affet 1275. Bölüm Özeti Tüyoları (13 Aralık 2017 Çarşamba) yeni gelişmeler güncellenecek ve aşağı eklenecektir. İyi izlemeler..

İşte haftanın tüyoları:  Feride “Yaman’ın” karşısına yaşadıklarından sonra çıkar kimsenin beklemediğini yapar, kocasına sıkı sıkı sarılır. Onu “kolay kolay affetmeyecektir” ama Yaman’dan da vazgeçmeyecektir. Ne olursa olsun, kendi yaptıkları, yaşananlar Yaman’ı bu noktaya itmiştir. Geçmişi bırakalım der Feride, önümüze ve aşkımıza bakalım.. Peki, Cansu kimdir? Nedir, bundan sonra ne yapacaktır. Feride ve Cansu arasında neler yaşanacaktır?

Öte yandan Kozan’lara bir bomba düşmüştür. Murat, Cüneyt ve Osman’ın, eve gelen Cihan’ı uyarmaları, onu köşeye sıkıştırıp tehdit etmeleri, her şeyi yerinden sarsacak bir intikam planını da tetikler. Osman Kozan’a dönmüş bir silah, Kozan’ların hayatını alt üst edecek bir silah sesi ve her şeyin paramparça olduğu bir anın ortasında dikilen Murat..

Ateş’in Toprak’ın yaptığı planı bozmak için yapmayacağı yoktur. Pınar’ı kolundan tuttuğu gibi, eve kardeşinin yanına getirir.. Pınar’ı korumanın tek yolu budur. Zeynep “Torak’ın” kötü bir adam olduğunu ispatlama macerası, Pınar’ın daha da aileden kopmasına yol açacak bir macerayı tetikler.. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1275. Bölüm Özeti Tüyoları (13 Aralık 2017 Çarşamba) (1 Yorum)

  1. zühre nazireye kardeşimdiyordu ucu ogluna dokununca bir kozan olarak yüzünü göstrdi bu kardeşlik deyil kalleşlik kozan lardan ne beklenir …. beklenir nazire biz kardeş deyiliz desin göndersin artık beni affet yapımcısı nilgün sagyaşar mehmet hayri koç esengül aypek başrolde bir birinden zıt 2 aşıgı oynasınlar mümkünse eski rolleriyle

Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2017