Beni Affet 1276.-1277. Bölüm Özeti ve Tüyoları (14-15 Aralık 2017) Neler Olacak?

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile ekranlarda kaldığı yerden devam eden Star tv de günlük olarak yayınlanan Beni Affet 1276.-1277. Bölüm Özeti ve Tüyoları (14-15 Aralık 2017) Neler Olacak? sizlerle buradan paylaşacağız. 7 Sezondur aralıksız devam eden ve oldukça iyi günlük reytingler aldığı için vazgeçilmez dizilerden biri haline gelen Beni Affet 1276. ve 1277. Bölüm Özetine kısa bir göz atalım..

Beni Affet 1276. Bölüm Resmi ÖZETİNDE Cansu, gerçeklerin ağır gerekçelerini Feride’ye anlatmak için eve gelir ancak burada ummadığı ve beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Feride ise eski defterleri kapatıp yeni bir başlangıç yapmak ister. Yaman’la ilişkisinde yeni bir başlangıç isteyen Feride ona sürpriz yapmak ister..

Yaman ise Asiye’nin davranışlarından dolayı Feride’den özür dilemesi gerektiğini düşünürken Asiye’nin vereceği tepki merak konusudur. Osman’ın vurulduğunu gören Kozanlar çılgına döner. Murat ise yaşananlardan sonra Osman’a karşı olan tavrını değiştirir. Ateş, Zeynep’in en büyük hayalini gerçekleştirmek için, Sevgi, Şahin ve Kader’in de yardımıyla harekete geçer.

Beni Affet 1276.-1277. Bölüm Özeti ve Tüyoları (14-15 Aralık 2017) Neler Olacak? yaşanacak tüm gelişmeleri sizler için buraya yazıyoruz..

Bu süreçte Ateş ve Şahin’in arasında sürpriz bir gelişme yaşanır. Evde kendini fazlalık gibi hisseden Pınar, aldığı ani karar ile herkesi şaşırtır. Toprak, Zeynep’le Ateş’in arasını bozmak için Pınar’a bir mektup gönderir. Bu mektup ise beklenmedik bir kişinin eline geçer.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.