Beni Affet 1278.-1279. Bölüm Özeti Tüyoları (18-19 Aralık 2017) Ateş ve Zeynep

Star tv de ekrana gelen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden Beni Affet 1278.-1279. Bölüm Özeti Tüyoları (18-19 Aralık 2017) Ateş ve Zeynep neler yaşanacak neler olacak kısa bilgileri sizlere aktarmaya evam edeceğiz. Yaşanan tüm gelişmelerin yeni haftada olacakların adresi dizihaberi.tv de tüm özet ve tüyolar sizlerle buluşmaya devam ediyor.. İşte yeni bölümler:

Beni Affet 1278. Bölümde: Cansu ve Feride’yle birlikte kalıp onlarla yemek yemek zorunda kalan Yaman, zor anlar yaşar bu yemek sırasında. Yaman yemeğin sonunda artık tüm cesaretini toplar ve Cansu’yla oldukça sert bir konuşma yapar. Ancak Cansu’nun tavrı olayların seyrini değiştirecek türdendir. Yaman ve Cansu arasındaki bu sert diyalog bakalım nelere yol açacak..

Son durumu iyice kötüye giden ve ağırlaşan Osman’ın ameliyat edilmesi gerekmektedir. Cihan’ın Zühre’ye baskı yaptığı ve onu tehdit ettiğini ve Osman’ı da vurduğunu öğrenen Mükellef bu yaşanan gelişmeler karşısında adeta şok olur. Murat ise Güzel’in engel olmak istemesine rağmen Cihan’la yüzleşmek üzere harekete geçer.

Ateş ve Zeynep oldukça heyecanlıdır, Sevgilerin de yaptıkları yardımla Pınar’a sürpriz bir doğum günü partisi hazırlarlar. Pınar, Kader’in ayarladığı Cemil’le buluşmaya gider. Pınar ve Cemil neler konuşacak neler yaşayacak olumlu bir gelişme olacak mı izleyip göreceğiz. Toprak ise yaptığı planıyla Pınar’ı şaşırtır ve yanına taşınması için Pınar’ın kafasını karıştırır.

Beni Affet 1278.-1279. Bölüm Özeti Tüyolarında Maddi açıdan zor bir durumda kalan Kader, Mahir’in yardımlarından etkilenir. Mahir Yiğit’in yalanlarını ortaya çıkarmasını sağlayabilecek bir ana şahit olur. Sevilerek izlenen günlük dizimiz Beni Affet 1278.-1279. Bölüm Özeti Tüyoları ile kaldığı yerden 18 ve 19 aralık tarihlerinde star tv de devam edecek. Sizde yorum ve görüşlerinizle aşağı yazabilirsiniz.. Teşekkürler..

https://www.youtube.com/watch?v=mtOMrn0f4N8

YORUMLAR

  1. Beni afet dizisi feride sikti artik cok naz yapiyor

  2. Feride artık cüneyite dönsün yamanla çok yapmacık oluyo kaçyildir okadar zorluklari aştilar şimdi feride herşeyi kabulleniyo ayrilmamak icin kendini paraliyo cüneyit için de yapsaydiya hem birakti onu hemen aşik oldu

  3. hem guzel hem sacma izliyoz istee

  4. yigidin gerçek yüzü ortaya çıksın cüneyit belasını bulsun bunu muhakkak izleyiciler görsün belasınıda feride yamandan tekrar hamile kalarak bunu izleyiciniz olarak istiyorum kader in de 1 çocugu olsun toprak pınara aşık olsun kısaca diziyi 31 aralıktan sonra toplayın demek mehmet hayri koç esengül aypek ceren yalazoglu karakoç aynı dizide

  5. Çok seviyorum harikasınız osman ölmesin

  6. Çok seviyorum harikasınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.