Beni Affet 1280.-1281. Bölümde Neler Olacak Özeti (20-21 Aralık) Star Tv

Sevilerek izlenen günlük dizilerden birisi olan ve gittikçe reytinglerinde canlanma olan yeni oyuncularla kadrosunu sürekli güçlendiren Ankara dizisi olarak bilinen Beni Affet 1280.-1281. Bölümde Neler Olacak Özeti (20-21 Aralık) Star Tv de ekrana kaldığı yerden devam edecek. Bakalım yeni bölümde neler olacak Feride ve Yaman ile Cüneyt arasındaki yaşananlar ve olaylar nasıl sonuçlanacak. Beni Affet 1280.-1281. Bölüm özeti burada:

Feride ile Yaman, eve aldıkları Umut bebeğe iyice alışır. Asiye ise bu durumdan hoşlanmaz. Umut bebek için gelen görevli, Feride ile Yaman’a bir teklifte bulunur. Feride ile Yaman, hayatlarını değiştirecek yeni bir kararın eşiğine gelirler. Osman taburcu olmaya hazırlanırken, Zühre bütün aileyi etkileyecek bir şey söyler.

Ateş ile Zeynep, Toprak’ın gerçek niyetini Pınar’a göstermek için harekete geçer ve Toprak’ın parayla tuttuğu adamı bulurlar. Her şeyin ortaya çıkacağını anlayan Toprak ise Pınar’ı kaybetmemek için büyük bir plan yapmak zorunda kalır. Şahin, Yiğit ile Kader’i kavga ederken görür. Yiğit’in ayrılmak için istediği parayı vermek isteyen Kader, her şeyi göze almıştır.

Beni Affet 1280. bölümde Yaman ne yapacağını iyice şaşırmıştır çünkü karşı karşıya kaldığı bebeği ne yapacağını bilemez ve eve getirmekten başka çare de bulamaz. Peki eve çocukla gelen Yamanı gören Feride ve Asiye bu durumda nasıl davranacaklar? Birbirinden farklı iki tepki verir ikili ummadıkları bu durum karşısında. Evde bir bebeğin olması aslında garip bir durumu da ortaya çıkarmıştır, çocuk sahibi olamayan Feride ve Yaman’ın yaralarını tekrar hatırlamalarına neden olur. Bu durumda ikisi de şaşırmış ve ilerisi için derin düşüncelere dalmışlardır

Beni Affet 1280. bölümde Murat, Güzel’le konuşur ve bu yaptığı konuşmayla hayatında yeni bir sayfa da açılmıştır artık. Osman’ın yattığı hastanede yaşanan gelişmeler bir taraftan çok olumlu gelişmelere neden olacaktır, çünkü tüm ailenin birbirine kenetlenmesini sağlar bu yaşananlar. Ateş ve Zeynep, Pınar’ın buluşmaya gittiği kişinin Sevgi’nin ayarladığı adam olmadığını öğrenir.

 Beni Affet 1280.-1281. Bölüm özetinde Pınar kiminle buluşmaya gitti merak konusudur. Farklı kişi olduğu aşikardır. Bunu ispat etmekte kararlı olan ikili cesur adımlar atar. Toprak ise Pınar’ın gözünü boyamaya devam eder. Pınar adeta elinde bir oyuncağa dönüşür. Kader, zor bir anında Mahir’in yanında yer alır. Bunu gören Yiğit, Kader’le tartışır ve ondan bütün taşları yerinden oynatan bir istekte bulunur.

Beni Affet 1280.-1281. Bölümde Neler Olacak Özeti (20-21 Aralık) Star Tv

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1280.-1281. Bölümde Neler Olacak Özeti (20-21 Aralık) Star Tv (1 Yorum)

  1. sonunda adalet yaman ve ferideninde çocukları olsun cüneyitin yüzünü görmek istiyorum feride cüneyitin yüzüne bakarak tekrar hamile kalıcam diyince

Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017