Beni Affet 1282.-1283. Bölüm Özeti (22-25 Aralık 2017) Neler Olacak Tüyoları

Star tv de ekrana gelen ve her bölümü ile izlenmeye devam eden Beni Affet 1282.-1283. Bölüm Özeti (22-25 Aralık 2017) Neler Olacak Tüyolarında yaşanacakları sizlere buradan aktaracağız. Son öğrendiğimiz tüyolara göre Yamanın cansudan bebeği olacakmış, bu arada cansu da yamana aşık dizi iyice brezilya dizilerine döndü gerçekten.

Peki 22 aralık cuma Beni Affet 1282.Bölüm Özetinde ve 25 aralık pazartesi Beni Affet 1283. bölüm de neler olacak neler yaşanacak özetleri hakkında bilgiler neler hemen sizlere aktaralım..

Feride ve Yaman, evlat edinmeye karar verdikleri Umut’a alışmaya başlar. Bu duruma sinirlenen Asiye, yaptığı planı uygulamak üzere harekete geçer. Feride ve Yaman, bu plan sonucunda yüzleştikleri gerçek ile yıkılırlar. Feride bu gelişme sonunda yeni bir fikirle Yaman’ın karşısına çıkar. Murat’ın Güzel’den ayrılmasına üzülen Osman, Güzel’le konuşmaya karar verir. Güzel’in vereceği tepki ise merak konusudur.

İşlerini yoluna koyan Ateş ve Zeynep, nikah günü almaya karar verirler. Bu kararını öğrenen Toprak yıkılır ve yaptığı yeni planla ikiliyi ayırma sürecini hızlandırmak ister. Para aldığı tefeci, Kader’i rahat bırakmaz ve onun zor anlar yaşamasına sebep olur. Toprak’ın yanında yaşamaya alışmaya başlayan Pınar, Toprak’ın sürpriziyle şaşkına döner. Evine gelen arkadaşları, Pınar’ın, Toprak’la ilgili kafasının karışmasına neden olurlar.

Beni Affet 1282.-1283. Bölüm Özeti (22-25 Aralık 2017) Neler Olacak Tüyoları bu şekilde detayları ve yeni gelen tüyoları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1282.-1283. Bölüm Özeti (22-25 Aralık 2017) Neler Olacak Tüyoları (5 Yorum)

  1. bunda kemalin hafizasi yoktu birseyi hatirlamiyordu yaman isteyerek oldu asiye hanima oyle gelin lazim kotu feride degil

  2. Artık zeynep pınarın ateşe aşık olduğunu anlaşın bıraksın ateşi zeynep cansu çıksın dizi den

  3. Cansu hamile yaman dan çok saçma bahar la kemal de yaşanan aynı şeyler feride yle yaman ada yapiyosunuz hep benzer hikayeler yasaniyo zeynep pınar in ateşe aşık olduğunu anlasin ozaman bırakır ateşi zeynep

  4. Pınar kafasının dikine gıdıyor ablasının kıymetini bılmıyo toprak onu hiç sevmedi ve aslada sevmicek hep ablasını sevecek yamanın annesi cok konusuyor feride ile yamanın arasını accak ama durması lazım kadının bıyerde

  5. Ya pınar ablasın yanında dönsün. Bence ateşle zeynep bır az geciksinker evlemesinler hemen. Ferindenin bebişi olsun

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2017