Beni Affet 1284.-1285. Bölüm Özeti (26-27 Aralık 2017) Salı Çarşamba Tüyoları

Star tv ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olan Beni Affette yeni bölümler merak edilmeye devam ediyor. Beni Affette 1284. bölüm 26 aralık salı günü ekrana gelirken Beni Affet 1285. bölüm özeti ise 27 aralık salı günü star tv de kaldığı yerden devam edecek. İşte yeni bölümlerin özetleri ve tüyoları:

Beni Affet 1285. Bölüm Özetinde Yaman apar topar Cansu’yu hastaneye götürmek zorunda kalmıştır. Cansu hastaneye neden gittiğini gördükleri kişiye söyleyecek midir? Cansu ve Yaman hastaneye giderken, sürpriz bir kişi onları görmüştür. Feride’yle ilgili düşüncelerine ve planlarına hız kesmeden devam eden Asiyenin yeni planı ne olacaktır? Asiye Cansu ile ilgili büyük gerçeği öğrenir.

Diğer yandan Osman, Güzel’i Murat’a isteme konusunda oldukça kararlıdır. Mükellef’in bu kez bu evliliğe onay verip vermeyeceği ise merak konusudur. Mükellef daha önceki gibi karşı mı çıkacaktır yoksa onay mı verecektir sizce? Ateş ve Zeynepin ise derdi başkadır çünkü hırsızla başları derttedir. Dükkânı talan eden hırsızların peşine düşüp ve polise şikâyette bulunmaya karar verirler.

Beni Affet 1284.-1285. Bölüm Özeti (26-27 Aralık 2017) Salı Çarşamba Tüyoları burada: 1284. Bölüm: Feridenin yeni kararı nasıl bir tepki görecek. Nazire’ye heyecanla Yaman’la aldıkları yeni kararı açıklayan Feride merak içinde ve heyecan içindedir. Ancak Nazirenin tepkisi nasıl olacaktır izleyip göreceğiz.

Cansu ise içinde bulunduğu durum gereği, para istemek için Cüneyt’i yanına çağırır. Olanlardan habersiz şekilde Cansu’nun kapısına dayanan Yaman’ın gelişi ise gergin anlar yaşanmasına sebep olur. Yaman’ın bulduğu bir ipucu, işlerin daha fazla karışmasını sağlar. Cansu ile Cüneyt arasında olacaklar merak konusudur…

Güzel’le ilişkisinin yoluna girmesine sevinen Murat, Osman’ın hızla verdiği karardan nasıl etkilenecek, aldığı bu karara çok şaşırır. Ateş ve Zeynep dükkâna geldiklerinde neler görecek, görüp kendilerini şok eden bir manzara karşısında neler yaşayacaklar. Şahin’e sinirli olan Ateş’in, zor durumda kalan babasına karşı tavrı ise merak edilmektedir.

26-27 Aralık Beni Affet 1284.-1285. Bölüm Özetinde  Sevgi, Ateş ve Şahin’e dair hoşuna gitmeyen bir haber alır. Kader tam emin olamasa da peşindeki tehlikeden dolayı huzursuz olur. Toprak Pınar’ı elde etme planına devam ederken kapısına beklenmedik kişiler dayanır.

26-27 Aralık Beni Affet 1284.-1285. Bölüm Özeti

https://www.youtube.com/watch?v=VMenRFx2BE0

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1284.-1285. Bölüm Özeti (26-27 Aralık 2017) Salı Çarşamba Tüyoları (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017