Beni Affet 1286.-1287. Bölüm Özeti (28-29 Aralık) Cansu Hastaneye Gider

Star tv de sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden dizi günlük yayınlanan Beni Affet 1286.-1287. Bölüm Özeti (28-29 Aralık) Cansu Hastaneye Gider ve gelişmeleri devamındaki olayları sizlerle burada paylaşacağız. Feride bir süredir haber alamadığı ve görüşemediği Cansu’nun başına ne geldiğini merak etmiştir.

Feride heyecanla beklediği tüp bebek sonuçlarını alır. Cansu ise Asiye’yle yaptıkları plan için harekete geçer. Feride sonuçları Yaman’la paylaşmak için eve geldiğinde tüm dengeleri yerinden oynatacak bir sahneyle karşılaşır. Cansu yüzünden zor durumda kalan Yaman, Cansu’yla ilgili gerçekleri Feride’ye itiraf eder. Feride’nin tepkisi merak konusudur.

Ateş Toprak’ın nezarethaneden çıkması için kendisine yaptığı yardım teklifine sert bir yanıt verir. Zeynep ise Pınar’ın, amcalarından miras kaldığını söyleyerek kendisine verdiği paraları alıp almamakta tereddüt eder.
  Sevgi tefeci Muhsin’e  olan borçlarını ödeyebilmek için beklenmedik bir yol önerir. Ailesi için tehlike çanları çalarken Ateş’in gözaltından çıkıp, ailesinin yanına gidip gidemeyeceği merak konusudur.

Beni Affet 1286. Bölüm Özetinde Yaman apar topar Cansu’yu hastaneye götürmek zorunda kalmıştır. Cansu hastaneye neden gittiğini gördükleri kişiye söyleyecek midir? Cansu ve Yaman hastaneye giderken, sürpriz bir kişi onları görmüştür. Feride’yle ilgili düşüncelerine ve planlarına hız kesmeden devam eden Asiyenin yeni planı ne olacaktır? Asiye Cansu ile ilgili büyük gerçeği öğrenir.

Diğer yandan Osman, Güzel’i Murat’a isteme konusunda oldukça kararlıdır. Mükellef’in bu kez bu evliliğe onay verip vermeyeceği ise merak konusudur. Mükellef daha önceki gibi karşı mı çıkacaktır yoksa onay mı verecektir sizce? Ateş ve Zeynepin ise derdi başkadır çünkü hırsızla başları derttedir. Dükkânı talan eden hırsızların peşine düşüp ve polise şikâyette bulunmaya karar verirler.

Beni Affet 1287. Bölüm Özetinde  Zeynep üzerindeki emellerini bir türlü başaramayan ancak onu elde etmek isteyen Toprak, oyunlarına devam eder ve bir yenisini daha ekler. Toprak tefeci Muhsin’i, Kader’i zor durumda bırakması onu kötü hale sokması için ikna eder.

Kader, Ateş ve Zeynep’e bir çok şey anlatmak durumunda kalırlar. Özellikle Yiğit’le ilgili gerçekleri anlatmak zorunda kalırlar. Kader’den intikamını almaktan vazgeçmeyen Yiğit, Ateş’le burun buruna gelir. Bu karşılaşma, Ateş için beklenmedik bir sorun yaratır. Bakalım Ateşin başına neler gelecek.

Beni Affet 1286. Bölüm Özeti 28 Aralık perşembe günü Beni Affet 1287. Bölüm Özeti ise 29 aralık cuma günü kaldığı yerden star tv de devam edecek. Sizlerde yeni bölümler hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1286.-1287. Bölüm Özeti (28-29 Aralık) Cansu Hastaneye Gider (4 Yorum)

  1. Kesinlikle beni affet kader mahir olsun ogrensin. Bende bu diziye aldimizledim. Bence de cansu bebeği yaman olur diyorum feridevecuyent olur

  2. Cansunun bebeğinin babası yaman değil başkasi olsun.asiye amacına ulasamasin.feridenin tahlilleri iyi çıksın.kader yiğitler ilgili gerçekleri öğrensin.

  3. Cansunun bebeğinin babası yaman değil başkasi olsun.asiye amacına ulasamasin.feridenin tahlilleri iyi çıksın.kader yiğitler ilgili gerçekleri öğrensin.

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2017