Beni Affet 1288.-1289. Bölüm Özeti (1-2 Ocak 2018) Yeni Yılda Neler Olacak

Beni Affet dizisinde Yaman ve Feridenin son günlerdeki telaşı ve heyecanı görülmeye değerdi. Beni Affet 1288.-1289. Bölüm Özeti (1-2 Ocak 2018) Yeni Yılda Neler Olacak buradan yazacağız sizlere.Kendisini Feride’ye affettirmek isteyen Yaman, başına gelen her şeyin önceden ayarlandığını kanıtlayabilmek için bir plan yapar. Cansu, Yaman’la konuşmak ister.

Asiye, Cansu’yu evden kovmaya çalışırken eve gelen Yaman’ın tavrı merak konusudur. Cüneyt’in hasta olduğundan şüphelenen Zühre, düşüncelerini Osman’la paylaşır. Osman, bu durumu açığa kavuşturabilmek için Zühre’ye beklenmedik bir çözüm önerisinde bulunur.

Ateş, kendisine miras kalan parayla evlerini kurtaran Zeynep’e bir sürpriz yapar. Zeynep, Pınar’la birlikte, amcası için başsağlığı dilemeye akrabalarının yanına gitmek ister. Pınar ise Zeynep’in, parayla ilgili gerçekleri öğrenmesi ihtimalinden dolayı gergindir. Toprak, oyunlarına devam eder ve Zeynep ile Pınar’ın arasının açılmasına neden olur. Yaşadığı zor anlardan sonra ağrıları artan Şahin, doktora gittiğinde kötü bir haber alır.

Beni Affet 1289. Bölüm Özeti (2 Ocak 2018) Yaman, Cansu ile Cüneyt’in işbirliği yaptığını Feride’ye kanıtlamak isterken beklemediği bir gelişme, zor anlar yaşamasına neden olur. Cansu Asiye’den tüm dengeleri yerinden oynatacak bir haber alır.

Osman ve Zühre, Cüneyt’le ilgili gerçeği öğrenebilmek için bir plan yaparlar. Hastalığı yüzünden sıkıntı yaşayan Cüneyt, kendisini istemeden büyük bir olayın içine sürükler.

Mirasla ilgili gerçeği anlayan Zeynep, Ateş öğrenmeden bu durumu çözebilmek için soluğu Toprak’ın yanında alır. Zeynep kendisini kandırdığı için Pınar’la yüzleşmeye karar verir.
Sevgi Şahin’in hastalığı nedeniyle perişandır. Sevgi’nin bir sıkıntısı olduğunu fark eden Ateş, bazı şeylerden şüphelenir. Ateş’in vereceği haberle birlikte Zeynep önemli bir kararın eşiğine gelir.

Beni Affet 1290. ve 1291 Bölüm Özeti çıktı.. Tıklayın >> Beni Affet 1290.-1291 Bölüm Özeti

Sevgi tefeci Muhsin’e olan borçlarını ödeyebilmek için beklenmedik bir yol önerir. Ailesi için tehlike çanları çalarken Ateş’in gözaltından çıkıp, ailesinin yanına gidip gidemeyeceği merak konusudur. Not: Bu arada 1 ve 2 oacakta Beni Affet var mı yokmu yeni yılda ilk günlerde yayınlanacak mı merak konusu oldu.

Beni Affet 1288.-1289. Bölüm Özeti (1-2 Ocak 2018) günler dizi olacak mı yayınlanacak mı? Beni Affet 1 ocak 2018 de var mı yok mu,Beni Affet yılbaşı günü olacak mı yayınlanacak mı star tv de? Bu konuda henüz belirsizlik devam ederken kanalın yeni yıl programını geç açıklayacağı ve son dakikaya kadar durumun belirsizliğini koruyacağı bildirildi.

Beni Affet 1288.-1289. Bölüm Özeti (1-2 Ocak 2018) yeni yıl ilk bölümler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1288.-1289. Bölüm Özeti (1-2 Ocak 2018) Yeni Yılda Neler Olacak (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2017