Beni Affet 1290.-91 Bölüm Özeti (3-4 Ocak 2018) Cansu ile Cüneytin İşbirliği

Star tv ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile merak edilen Beni Affet 1290. Bölüm Özeti (3 Ocak 2018) çarşamba günü Beni Affet 1291. bölümü ise 4 ocak perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni Bölümler hakkındaki detaylı özet ve tüyolar dizi dizihaberi.tv den güncel içerikleri bulabilirsiniz.

Beni Affet 1290.-91 Bölüm Özeti (3-4 Ocak 2018) Cansu ile Cüneytin İşbirliğini Yaman Feride’ye kanıtlamak ister ve bu yüzden başına gelmedik kalmaz. Hiç beklemediği bir gelişme, Yamanın zor anlar yaşamasına neden olur. Peki Yaman amacına ulaşabilecek mi? Cansu Asiye’den tüm dengeleri yerinden oynatacak bir haber alır.

Yeni bölüm beni afette Osman ve Zühre, Cüneyt’le ilgili gerçeklerin neler olduğunu öğrenebilmek için gizlice bir plan yaparlar. Hastalığı yüzünden sıkıntılı zor günler geçiren ve yaşayan Cüneyt, kendisini istemeden büyük bir olayın içine sürükler. Cüneyt eski ile yeni arasında bir seçimin tam ortasında bulur kendini..

Diğer yandan Mirasla ilgili gerçekleri öğrenip herşeyi anlayan Zeynep, Ateş öğrenmeden bu durumu çözebilmek için biran evvel Toprak’ın yanında bulur kendisini. Zeynep kendisini kandırdığı için Pınar’la yüzleşmeye karar verir. Zeynep ile Pınar arasında neler yaşanacak bakalım izleyip göreceğiz.

Sevgi Şahin’in hastalığı nedeniyle perişandır. Sevgi’nin bir sıkıntısı olduğunu fark eden Ateş, bazı şeylerden şüphelenir. Ateş’in vereceği haberle birlikte Zeynep önemli bir kararın eşiğine gelir. Beni Affet 1290.-91 Bölüm Özeti (3-4 Ocak 2018) Cansu ile Cüneytin İşbirliğini Yaman çözebilecek mi nasıl gelişmeler yaşanacak izleyip göreceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Beni Affet 1290.-91 Bölüm Özeti (3-4 Ocak 2018) günlerinde Star tv de devam edecek.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1290.-91 Bölüm Özeti (3-4 Ocak 2018) Cansu ile Cüneytin İşbirliği (13 Yorum)

  1. Asiye cansu toprak yiğit kendi kötülüklerinden bogulacaklar.7.sezon konu pkadar dağınık ve okadar çok karakter var ki hangisini takip edeceğimizi şaşırdık.mesela yiğit başlı adına bir konu saitin kardeşi güzel asiyenin kızımı Neriman galip aşkı nerede kader mahir bir araya gelecek mi.

  2. Cansu Cüneyt Asiye toprak kendi kötülüklerinden bogulacaklar.feride ve yaman hep birlikte olacak.

    • YAMAN AŞKI İÇİN NELERE KATLANIYOR ÇÜNKÜ ÇOK SEVİYOR FERİDEYİ. YAMAN FERİDE SÜPER İKİLİ

  3. Yaman cansu ve cüneytin otel deki görüntülerini iştesin iş birliği yaptıkları oteldeki herşey açığa çıksın artık

  4. Ben Califiornia da bu diziyi izieyiyorum Amerikalı arkadaşlarımda fakat uzun bir suredir izlemiyoruz Bu Feideyi ne hale soktunuz Cuneyti ne yaptınız Feride yalnızca Cüneyt e yakisiyor

  5. artık yaman cüneyit ve cansunun işbirligini çözsün bu kadar da olmaz bu yedinci sezonda hiç ahlak diye birşeyde kalmamış zaten 6 sezonda başladı artık yaman cüneyit meselesini çözsün arabayla kazamı yapıyo bilmemde cüneyit eyer 8 inci sezonu çekecekseniz ne cüneyit i ne cansuyu ne asiyeyi nede yigidi görmek istiyorum feridede yamandan hamile kalsın

Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2018