Beni Affet 1292.-1293. Bölüm Özeti (5-8 Ocak 2018) Neler Olacak

Sevilerek izlenen ve her bölümünde star tv de ayrı bir heyecan ortaya çıkarak son haftalarda reytingler sabitlenen günlük dizi Beni Affet yeni bölümleri ile star tv de devam ediyor. Beni Affet dizisinin yeni bölümü 1292. bölümü 5 ocak 2018 cuma günü, 1293. Bölümü ile 8 Ocak pazartesi günü ekrana gelecek olan Beni Affette yeni bölümler merak konusu oldu. Beni Affet 1292.-1293. Bölüm Özeti (5-8 Ocak 2018) Neler Olacak konumuzda sizlere sunuluyor.

​Zeynep ve Ateş birbirlerine acı sözler söyler. İkilinin gururlarına yenik düşüp düşmeyeceği merak konusudur. Ateş ve Zeynep ilişkisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen Toprak, soluğu Yiğit’in yanında alır. Kader ve Yiğit’in boşanma günü gelip çatmıştır. Böyle bir günde ailesinin yanında olmak isteyen Ateş’in yaşayacağı zor anlar bitmez.

​Feride, Cansu’yla ilgili duyduğu şeyler nedeniyle allak bullaktır. Sonunda onun kaldığı evin yerini öğrenir ve oraya gider. Yaman da annesine hesap sormak için yanına gittiğinde Cansu’dan duyduğu sözler yüzünden şok olur. Feride ise şahit olduğu gerçekler karşısında zor bir karar almak zorunda kalır. Kozanlar, Doktor Mine’nin Cüneyt’in hastalığı ile ilgili söylediği sözleri duyunca perişan olur.

Son Özetler: Cansu’nun Yaman’ın evinde kaldığını öğrenen Feride, Yaman ve Cansu hakkında bazı çıkarımlarda bulunur. Feride’yi yeniden kazanmak için elinden geleni yapan Yaman, Feride’den kendisine bir süre vermesini ister. Ancak Feride, Cansu ve Asiye’yle ilgili öğrendiği bir gelişme ile yıkılır. Cansu, Asiye’nin hoşlanmayacağı bir karar verir. Osman ve Zühre, hastalığı hakkında Cüneyt’le yüzleşmeye karar verirler.

Toprak’ın son planıyla Zeynep ve Ateş’in ilişkisi, içinden çıkılmaz bir hal alır. Ateş’in beklenmedik hamlesi, Sevgi ve Şahin’i çok şaşırtır. Ablasının içinde bulunduğu durumdan dolayı üzülen Pınar, her şeyi Zeynep ve Ateş’e anlatmak ister, Toprak ise onu durdurmak için bir oyun oynar. Ateş, tüm dengeleri yerinden oynatacak bir karar vererek Zeynep’i büyük bir sıkıntıya sokar.

Nazire’nin söyledikleri yüzünden evine uğramak zorunda kalan Feride’nin gelişi Yaman’ı çok heyecanlandırır. Ancak Yaman’ın bilmediği büyük bir gerçek, işlerin çok daha kötü bir hale gelmesine yol açmak üzeredir. Tüm aile Cüneyt’i ararken, Murat’ın bulacağı şey herkesi büyük bir endişeye sürükler. Kozan ailesi hayatlarının en büyük sınavlarından birinin eşiğine gelir.

Zeynep, Toprak’a olan borcunu ödemek için çırpınırken Ateş’ten bu gerçeği sakladığı için de zor anlar yaşar. Yiğit, Ateş’e hiç hoşlanmayacağı sözler söyler ve onu kızdıracak bir şey ister. Yiğit’ten duydukları üzerine Ateş, gerçekleri anlamak için harekete geçer. Toprak, beklenmedik bir kişiyle iş birliği yapmaya karar verir. Ateş’in eline geçen bir görüntü, Zeynep ve Ateş’i aşılması güç bir krizin eşiğine getirir.

Beni Affet 1292. Bölüm Özetinde Yaman, Feride’yi ikna etmek için uğraşır ve aklını çekmeye onun bilmedikleri hakkında söylemleri ile çelişkiler türetmeye uğraşır. Peki Feride tuzağa düşürüldüğü konusunda ikna etmeye çalışan Yamana inanacak mı. Yaman’ın Cansu’ya karşı hisleri olduğundan şüphelenen Feride, bu şüphesinde haklımıdır? Yoksa tamamen kndi içinden gelenleri mi düşünmektedir?

Beni Affet 1293. Bölüm Özetinde Feride daha fazla sabredemez ve Nazire’yle birlikte Yaman’ın evine gitmeye karar verir. Yaman, Asiye’den beklenmedik bir şey ister. Yaman Cansu ile yakalanması an meselesidir. Yaman’ın evinde olan Cansu ise zor anlar yaşar ancak belli etmeden kurtulur ancak oldukça korkar bu durumdan. Kozan ailesi, kaybolan Cüneyt’in peşindedir. Murat’ın bulduğu ipucu sonucu, Kozanlar harekete geçer. Acaba Cüneyt bulundu mu?

Zeynep, Ateş olanları öğrenmeden Toprak’a borcunu ödemek için harekete geçer. Ateş, Zeynep’in davranışlarından şüphelenir. Toprak, öne sürdüğü gerekçe ile Zeynep’i kendisiyle buluşmaya ikna eder. Ancak bu buluşmaya beklenmedik bir kişi tanık olunca işler karışır. Kader ve Sevgi, nikâh günü için Zeynep’e bir sürpriz yapmaya karar verirler.

Beni Affet 1292.-1293. Bölüm Özeti (5-8 Ocak 2018) Neler Olacak

YORUMLAR

  1. Toprak Asiye cansu hemen cikmali çok acil.

  2. zeynep ve ateşi ayırdınız senarisler olarak teşekkürler onları bir araya getirmeyin toprakla ewlenip acı çeksin AYLA ÇELİGİN ŞARKIDI GİBİ DİKENSİZ GÜL olmayacakn bir hikayeydi siz 5 ay dır uzattınız şimdi feride yaman boşansın cüneyit sevinsin ama ona dönmesin bekar bir kadın olarak birazda görelim yigit kardeşinin intikamında haklı ama ailenin suçu yok

  3. Pınar bahar dan kalma montunu gidiyo hep bu kadar fakir dizi olurmu

  4. cüneyit karakterinin 2016 da rolü bitti siz rol yazma gereyi duydunuz cüneyt feride aşkı bitti siz ferideyi sedat ın koynuna sokunca zaten en başından hataydı 6 sezonda boşandılar cüneyit niye bukadar ısrarcı ha tabi BU DİZİ OLDUGU İÇİN BOŞANMIŞ KARISINA TECAVÜZE UGRAMIŞ KARISIYLA TEKRAR EWLENMEK İSTER ZATEN DİZİLER BUNLAR İÇİN HERKEZ TECAVÜZE UGRAYAN KARISINA AŞKINI İLAN ETSİN ÇOOOKKKKK GÜZEL MUHTEŞEM ÇOOK UCUZ BİR DİZİ BU SEZON

  5. Cüneyt sakın ölme sakın feride seni seviyor lütfen feride ve güneş için dizi ayrılma sakın belkide seni kaçırır belkide hafıza kaybı yaşayabilir Cüneyt sakın ölemezsin bunu izin veremem

  6. bunlar eski bölümlerin konuları insanları kandırmayın lütfen

  7. cüneyt öldümü acaba yada yaşıyormu peki dize çıksın

    1. Elbette ölmedi Cüneyt ama ne zaman çıkacak izleyip göreceğiz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.