Beni Affet 1293.-1294.-1295. Bölüm Özeti ve TÜYOLARI (8-9-10 Ocak)

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden star tv de günlük yayınlanan Beni Affet dizisinde neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Beni Affet 1293.-1294.-1295. Bölüm Özeti ve TÜYOLARI (8-9-10 Ocak) tarihlerinde kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerdeki gelişmeleri sizlere buradan aktarmaya devam edip tüyoları ve özetleri sürekli güncelleyeceğiz..

​Zeynep ve Ateş birbirlerine acı sözler söyler. İkilinin gururlarına yenik düşüp düşmeyeceği merak konusudur. Ateş ve Zeynep ilişkisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen Toprak, soluğu Yiğit’in yanında alır. Kader ve Yiğit’in boşanma günü gelip çatmıştır. Böyle bir günde ailesinin yanında olmak isteyen Ateş’in yaşayacağı zor anlar bitmez.

​Feride, Cansu’yla ilgili duyduğu şeyler nedeniyle allak bullaktır. Sonunda onun kaldığı evin yerini öğrenir ve oraya gider. Yaman da annesine hesap sormak için yanına gittiğinde Cansu’dan duyduğu sözler yüzünden şok olur. Feride ise şahit olduğu gerçekler karşısında zor bir karar almak zorunda kalır. Kozanlar, Doktor Mine’nin Cüneyt’in hastalığı ile ilgili söylediği sözleri duyunca perişan olur.

Cansu herşeyi gazetecilere anlatırım tehdidi ile Feridenin ve Yamanın canı oldukça sıkılmıştır. Feride Yamanın tavırlarından sonra Yamanın kendinden vazgeçmek üzere olduğunu hisstmeye başlar. Ve asıl soru akıllara gelir, Yaman Cansuya doğru yaklaşırken Feride ise eski aşkına mı geri dönecek..  Bu soru bir yana asıl olay annede bitmektedir.

Yamanın Annesi resmen Cansunun hamile olmasından faydalanıp oğlunu Ferideden uzaklaştırıp Yamana yamama derdindedir. Acaba Yamanın annesi Cansuyu sevdiği içinmi bunu böyle yapıyor ve oğluyla evlenmesini istiyor yoksa başka bir amacı mı var. Cansu ise Yamanın kendisini sevmediğini hamile olmasının da onu mutlu etmeyeceğini söylerken annesi sen yamanı bilmezsin, o başkasının çocuğunu bile çok sever kendi çocuğunu duyunca dünyalara sığmaz diyerek Cansuyu oğlu Yaman ile biran evvel evlendirmenin hesabını gütmektedir..

Peki önceki bölümlerde neler olmuştu kısaca göz atalım: Cansu’nun Yaman’ın evinde kaldığını öğrenen Feride onun hamile olduğundan habersizdir, ancak yine de Yaman ve Cansu hakkında bazı çıkarımlarda bulunur. Feride’yi yeniden kazanmak için elinden geleni yapan Yaman artık iyice kararsızlığa düşmüş Feride hakkında ısrarcı olmaktan bıkmıştır.

Diğer taraftan annesinin telkinleri ile Cansuyu yeniden düşünmeye karar verir. Bakalım annesi ve Cansu doğru bir zamanlama yapıp Yamanı elde edebilecekler mi? Bu arada Yaman Feride’den kendisine bir süre vermesini ister. Ancak Feride, Cansu ve Asiye’yle ilgili öğrendiği bir gelişme ile yıkılır. Cansu Asiye’nin hoşlanmayacağı bir karar verir.

Beni Affet 1293.-1294.-1295. Bölüm Özeti ve TÜYOLARI (8-9-10 Ocak) Osman ve Zühre ne yapacaklarını bilemeseler de hastalığı hakkında Cüneyt’le yüzleşmeye karar verirler. Toprak’ın son planıyla Zeynep ve Ateş’in ilişkisi, içinden çıkılmaz bir hal alır. Ateş’in beklenmedik hamlesi, Sevgi ve Şahin’i çok şaşırtır.

Ablasının içinde bulunduğu durumdan dolayı üzülen Pınar, her şeyi Zeynep ve Ateş’e anlatmak ister, Toprak ise onu durdurmak için bir oyun oynar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1293.-1294.-1295. Bölüm Özeti ve TÜYOLARI (8-9-10 Ocak) (4 Yorum)

  1. çok abartılı gereksiz sıkıcı güzel e o gelinlik yakışmamış feride şımarık ateş zeynep aşkı tutmaz cüneyit feride evlenmesin zaten o aşkı senarisler katletti sevgi ölse ya cüneyit yada feride de ölse 1 ini seçin yada 2 si birden mantıklı hiç aksiyon yok cüneyit ferideye cihan en önemlisi cihan da güzel e tecavüz etse tam olur

Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2018