Beni Affet 1295.-1296. Bölüm Özeti (10-11 Ocak 2018) Feride mi Cansu mu?

Star tv de devam eden ve son günlerde iyice arap saçına dönen Beni Affet dizisindeki ilişkiler çıkmaza giriyor. Cansu bir taraftan Yaman ile beklentisini artırırken diğer yandan Feride olup bitenleri anlamaya çalışır. Beni Affet 1295.-1296. Bölüm Özeti (10-11 Ocak 2018) Yamanın kararı Feride mi Cansu mu?​ sorusuna cevap arayacağız.

Sevilerek izlenen dizimizde yeni bölümlerdeki heyecan da gittikçe artıyor. Beni Affet 1295. Bölüm Özeti tüyoları ile 10 Ocak çarşamba günü kaldığı yerden devam ederken Beni Affet 1296. Bölüm Özeti ve neler olacak neler yaşanacak diye soracağımız yeni bölüm ise 11 ocak perşembe günü star tv de kaldığı yerden devam edecek.

Yeni bölümde: ​Feride’nin yanına giden Cüneyt’i takip eden Yaman, hiç hoşlanmayacağı bir sahneye tanık olur. Zühre ve Osman’ın Cüneyt hakkında söyledikleri, Feride’nin kafasının karışmasına sebep olur. Asiye, Cansu’nun evde kalması için yaptığı planlarına hız kesmeden devam eder. Asiye’nin yaptığı teklif karşısında Yaman, beklenmedik bir karar verir. Murat, başını belaya sokan Güzel’in imdadına yetişir. Mükellef ve Güzel ise aldıkları haberle yıkılırlar.

​Zeynep, Pınar’ın başına gelenleri öğrenir ve soluğu kardeşinin yanında alır. Ateş, Zeynep’le konuşmaya karar verir ancak ona ulaşamaz. Zeynep’in nerede olduğuna dair bir ipucuna rastlayan Ateş, sonunda kötü bir sürprizle karşılaşır. Ateş ve Zeynep’i barıştırmaya niyetli olan Sevgi, kendisine yardım eden Kader’e, onu şaşırtacak şeyler söyler. Yiğit’i takip eden Mahir, tüm dengeleri sarsacak bir gerçekle yüzleşir.

Beni Affet 1295.-1296. Bölüm Özeti (10-11 Ocak 2018) Yamanın tercihi Feride mi Cansu mu?

Dizimizin yeni bölümünde Zeynep ve Ateş birbirlerine çok sözler sarf ederler, ve bununla kalmayıp acı sözler söylerler. İkilinin gururlarına yenik düşüp artık iyice zıtlaşmaları beklenirken yeni bir gelişme de kendini gösterecek.. Ateş ve Zeynep ilişkisi hakkında ne olup bittiğini merak eden ve her şeyi öğrenmek isteyen Toprak, soluğu Yiğit’in yanında alır. Kader ve Yiğit’in artık vedalaşma zamanıdır ve boşanma günü gelip çatmıştır. Böyle bir günde ailesinin yanında olmak isteyen Ateş’in nasıl dayanacağı ve yaşayacağı zor anlar gerçekten çekilmez bir hal alır.

Feride ise ne yapacağını bilemez haldedir, Cansu’yla ilgili duydukleri kafasını karıştırmış bu nedenle gönlü allak bullaktır. Sonunda onun kaldığı evin yerini öğrenir ve oraya gider. Amacı onunla ilgili herşeyi öğrenmek ve ona göre hareket etmektir.

Yaman da annesine hesap sormak için yanına gittiğinde Cansu’dan duyduğu sözler yüzünden şok olur. Feride ise şahit olduğu gerçekler karşısında zor bir karar almak zorunda kalır. Feridenin bu zor kararı ne olacaktır. Kozanlar, Doktor Mine’nin Cüneyt’in hastalığı ile ilgili söylediği sözleri duyunca perişan olur.

Beni Affet 1295.-1296. Bölüm Özeti (10-11 Ocak 2018) çarşamba perşembe bölümleri hakkında sizlede yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Yeni özetler geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz..

YORUMLAR

  1. Beni affet bitmesin diziyi cok seviyorum

  2. Merhaba ben leyla beni affet bitmesin

  3. Naptiginiz bile belli değil sizin yamana yazikki feridenin peşinde kosuyo feride gerçekten aşık olsaydı cunytin ayzamir olduğunu dydugunda kafası karsmazdi zaten niyetiniz ikili bir araya getrmk ti bravo bu ne sacmlaik anliyamadim sen yamni gerçekten sevmemissin malesef helal olsun sana nasıl miden iz kldrcak anliyamiyorum bn yaman için izliyidum artık izlmiycm çünkü bukadarİda daniska bu nebe

  4. Ne sacma yapiyorsunuz feride görmedi mi sanki yaman cansuyu cekiştirken yamanin sucsuzluğu ortaya ciksin dizi biraz hareketlensin artik sikildik hep ayni şeylerden

  5. Saçma sapan bir şekilde cansu karakterini eklediniz. Cüneyt ve cansu birbirine aşık olsun .en iyisi bu.

    1. Dizi eski bölümlerde olduğu gibi hasret meselesine döndü Konular hep aynı. Hamilelik meselesi.sıkıcı olmaya başladı. Artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.