Beni Affet 1298.-1299. Bölüm Özeti (15-16 Ocak 2018) Yeni Haftada Neler Olacak?

Star tv de ekrana gelen ve her kesimden sevenlerinin merakla izlediği günlük dizilerden birisi olan Beni Affet 1298.-1299. Bölüm Özeti (15-16 Ocak 2018) pazartesi ve salı günleri kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile ayrı bir heyecan ve merak uyandıran dizide yeni bölümlerde özellikle Cansu ile Feridenin görüşmesinden sonra neler olacağı merak konusu olmaya başladı.

Beni Affet 1298.Bölüm Özeti: Zeynep, Yiğit tarafından zorla bir depoda tutulur. Ateş, Yiğit’in Zeynep’i sakladığı yeri bulmak için Yiğit’in hiç ummadığı bir yere gider. Kader ailesi için kendini feda etmeye karar verir. Yiğit’in Toprak’a söyledikleri Toprak’ı içinden çıkılmaz bir duruma sokar. Yiğit, Ateş ve Toprak’ın bir arada olduğu bir anda silahlar patlar. Namlunun ucundaki kişinin kim olduğu ise merak konusudur.

Feride geceyi nezarethanede geçirmiştir. Masum olduğunun ortaya çıkmasını ister ancak Yaman ve Cüneyt’ten gelecek herhangi bir yardıma da karşıdır. Ama Nazire’nin gönlü buna razı gelmez ve harekete geçer. Yaman, Cansu’nun şikâyetini alması karşılığında istediği şeyi duyunca şok olur. Kozanlar maddi sorunlarla boğuşur. Murat, Mükellef ve Güzel için bir sürpriz hazırlar.

Cansu hamileliği iyice kullanmaya başlamış ve bir taraftan da hastaneye gidip gelmeye başlamıştır. Feride ile Yaman, Cansu’nun zor durumda olmasından dolayı onu hastaneye götürürler. Kendine geldiğinde bebeği için endişelenen Cansu, Yaman’a Feride’yle ilgili şok edici bir şey söyler. Cansu biran evvel Yamana kavuşmak isterken annesinden aldığı desteğin verdiği güvenle konuşur.

Feride ise bu görüşmeden rahatsızlık duymuş, Cansu ve Yaman arasında bir şeyler olduğundan artık iyice şüphelenmiştir. Şüphelerini gidermek üzere harekete geçen Feride Yaman ve Cansuya açık açık sormak istemiştir böyle bişey varmı aranızda diye. Ancak tam bu sırada, hiç hesapta olmayan bir durumun içine düşer.

Diğer yandan Mükellef, Güzel konusunda Asiye’yle karşı karşıya gelir. Osman ve Zühre’nin, ikiliyi görmesi ise zor anlar yaşanmasına neden olur. Ateş ve Toprak cephesinde neler oluyor? Kader ve Zeynep’in kaybolduğunu öğrenen Ateş, soluğu Toprak’ın yanında alır.

Mahir, Yiğit hakkında bildiği gerçekleri anlatınca Sevgi ve Şahin, Kader için endişe ederler. Yiğit hakkındaki gerçekler, yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başlar. Zeynep, Kader’i kurtarmaya çalışırken, abisinin intikamını almak için Kader’i öldürmekte kararlı olan Yiğit ise beklenmedik bir hamlede bulunur.

Beni Affet 1298. Bölüm Özeti (15 Ocak 2018) pazartesi günü star tv ekranlarında 15.30 da ekrana gelemeye devam edecek. Sevilen dizi kaldığı yerden ertesi günü devam edecek. Beni Affet 1299. Bölüm Özeti (16 Ocak 2018) salı günü star tv de devam edecek ve bakalım nasıl gelişmeler yaşanacak. Tüm olanları sizlere aktarmaya yeni özetleri konumuza eklemeye devam edeceğiz.

Beni Affet 1298.-1299. Bölüm Özeti (15-16 Ocak 2018) tüyoları konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Şimdiden teşekkürler..

Beni Affet 1298.-1299. Bölüm TÜYOLARI

Cansu’nun karnındaki bebeğin kalp atışları Yaman’ın dünyasını derinden sarsarken Feride parmaklıklar arkasında, karakoldadır. Bütün geceyi orada geçiren Feride’nin yardımına tabi ki Yaman koşmuştur ama Cüneyt’in de boş durmaya niyeti yoktur. Evladının annesi olarak Feride’nin yanında durmaya, ona yardım etmeye karar veren Cüneyt’in bu hamlesini Feride kesin suretle reddederken, Yaman’ın Cansu’dan şikayetini geri almasını istediğinde aldığı yanıt her şeyi allak bullak edecektir.

Cansu “evine, benim yanıma dönersen, Feride’yi” serbest bırakırım. Bir yanda Feride parmaklıkların arkasındayken bir yanda Cansu’nun istekleri ve bir yanda Cüneyt’in sıkıştırmaları, Yaman’ı zor bir dönemecin içine savurur. Sevdiği kadın için her şeyi yapmaya kararlı olan Yaman’ın yapacağı şey, herkesi şaşırtacaktır. Yaman “tamam Cansu” eve döneceğim derken oynayacağı oyun, onu Feride’den ayırmaya çalışanların yüzüne atılan bir tokat gibi patlayacaktır..

Öte yandan Asiye’nin kızı çıkan Güzel’in etrafında Mükellef ve Murat vardır, onu korumak, kollamak için yemin etmiş Murat’ın bilmediği yeni bir düşmanı vardır artık o da Asiye. Mükellef’i köşeye sıkıştıran Asiye “Murat ve Güzel’i” bir an önce birbirlerinden ayırmasını ister. Mükellef zor bir virajdadır, bir yanda mutluluktan ayakları yerden kesilmiş Güzel öte yanda geçmişin karanlık elleri..

Zeynep’in kaçırılması Kayacan’ların yuvasına bomba gibi düşer. Yiğit’in maskesinin düşmesinin etkisi henüz geçmemişken, Zeynep’in kurtulması için her şeyi yapmaya çalışan Ateş’i zor bir karar beklemektedir.

Kız kardeşini asla bu oyunun içine sokmadan, Zeynep’i Yiğit’in elinden kurtarmaya çalışırken Ateş, silahlar patlar ve aileyi derin bir karanlığa itecek bir olay yaşanır. Yiğit’e saplanan kurşun belki adaletin yerine gelmesini belki bunca zamanki planların sonlanmasını simgelemektedir ama büyük de bir belayı arkasından getirir. Peki kim ateş etmiştir, işte bu sorunun yanıtı bu hafta alacağız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1298.-1299. Bölüm Özeti (15-16 Ocak 2018) Yeni Haftada Neler Olacak? (15 Yorum)

  1. kötüler belasını bulsun en önemlisi şöyle bir sahne vural bey senarist olarak feride yaman ı yatakta görse cüneyt pencereden nasıl olur hadi izleyicinin böyle dikkatini çekelim güzel asiyenin annesi oldugunu ögrensin ben izleyiciniz olarak bu sahneyi istiyorum yaman feride aynı yatakta cüneyt pencereden görsün ve feride hamile kalsın madem yaman kaçırdı ferideyi

  2. Burda yazılanlara katılıyorum valla artık bunaldık hep kötüler kazanıyor Bu ne ya birazda iyiler kazansın mutlu olsun senarist bey artık yigit denen uyuz asiye sinsisi bir zahmet çıksınlar diziden tabi bise toprak var beni affetin sıkı takipciyim ama artık iyice sacmaldilar bu diziyi bu hale getirmeyin

  3. sizce kim bu sefer zeynep ola bilirmi sonuçta türk dizisi nekadar çok saçmalar herkez bilir yazma yetisini kaybeden senarisler bu rekoru uydurarak yaşar ah ah ah cüneyit hayal dünyaları BİRKERE 50 MİLYARI ÇEKTİ YÜZÜK ALDI AKLI GEL GİT YA O ZAMAN NEREYE NHARCADI HADİ SORALIM AAAAAAAAAA CANSUYA VERDİ DİMİ BİRKERE BABASINDAN MİRAS CÜNEYİT HARCAYAMAZ YOK CÜNEYİTTE ÇALIŞTI YAMAN A BİLGİ VERECEK PARAYLA KADINTUTAN BAŞKASININ EWLİLİGİNİ BİTİREN KARISINA NE YAPAR FERİDE O YÜZÜGÜ CÜNEYİT E SORMALI SENİ SEMİYORUM NE İSTİYORSUNDİYE RESMEN HASTALIGINI KULLANIYOR FERİDE O YÜZÜGÜ GÜZEL E VERMELİ SİZE DÜYÜN HEDİYEM DİYE CÜNEYİT SESSİZ KALMALI BELKİ OZAMAN ANLAR ÇOK UCUZ NUMARALAR CÜNEYİT ÖLMEYİ HAK EDİYORSUN

  4. CÜNEYİT 50 MİLYARLA O YÜZÜGÜ ALDI KABUL EDİN YAMANDAN GİZLİ ÇEKTİ YADA 2 İHTİMAL CANSUYA VERDİ ELALEMİN PARASINI NE HAKLA ÇEKER SAYGISIZ EN UFAK ŞEYDE HASTALIGINI KULLANIYOR FERİDEYİ KULLANMAK İÇİN ÇOOK UCUZ O PARALAR YAMAN TURAN IN BUNU KABUL EDİN FERİDE O YÜZÜK YÜZÜNDEN CÜNEYİTLE KARŞILAŞMALI VE YÜZÜGÜ GÜZELE VEMELİ GÜZEL DİZİY E GİRDİGİNDE 3 AY ÖNCEDEN ASİYENİN KIZI OLDUGUNU ANLADIM OKADAR BELLİ EDİYORSUNUZ Kİ FERİDE KOZANLARA GİDİP AİLESİNİN İÇİNDE BU YÜZÜK MESELESİNİ AÇIP CÜNEYİT E HADDİNİ BİLDİRSİN MÜMKÜNSE VURAL BALIKÇI GÜCÜNÜZÜ KULLANIN İYİ BİR KALEM ALIN VE BUNU İZLEYİCİLER GÖRSÜN HADDİNİ AŞTI

  5. Beni affettin sıkı takipçisiyim ama artık iyice bunalttınız hiçmi iyişeyler olmıycak birazda mutluluk olsun hep kötülermi kazanacak

  6. Cansu’dan bıktık Yaman ile Feride bir araya gelsin biraz da mutlu bir hayatları olsun hep acı yeter

  7. Cansu diziden çıksın feride ve yaman kabusun feride hamile kalsın cuneyte donmedonmesin ateşle Zeynep evlensin

Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2018