Beni Affet 1300.-1301. Bölüm Özeti (17-18 Ocak) TÜYOLARI

Star tv de ekrana gelen Beni Affet 1300.-1301. Bölüm Özeti (17-18 Ocak) TÜYOLARI ile kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen günlük dizide neler olacak neler yaşanacak yeni haftada izleyip göreceğiz. Beni Affet 1301.-1302. Bölüm Özeti (18-19 Ocak) TÜYOLARI ve tüm gelişmeleri sizler için yakından takip edip buraya yazacağız. İşte yeni bölümde olacaklar..

Cansu’nun karnındaki bebeğin kalp atışları Yaman’ın dünyasını derinden sarsarken Feride parmaklıklar arkasında, karakoldadır. Bütün geceyi orada geçiren Feride’nin yardımına tabi ki Yaman koşmuştur ama Cüneyt’in de boş durmaya niyeti yoktur. Evladının annesi olarak Feride’nin yanında durmaya, ona yardım etmeye karar veren Cüneyt’in bu hamlesini Feride kesin suretle reddederken, Yaman’ın Cansu’dan şikayetini geri almasını istediğinde aldığı yanıt her şeyi allak bullak edecektir.

Cansu “evine, benim yanıma dönersen, Feride’yi” serbest bırakırım. Bir yanda Feride parmaklıkların arkasındayken bir yanda Cansu’nun istekleri ve bir yanda Cüneyt’in sıkıştırmaları, Yaman’ı zor bir dönemecin içine savurur. Sevdiği kadın için her şeyi yapmaya kararlı olan Yaman’ın yapacağı şey, herkesi şaşırtacaktır. Yaman “tamam Cansu” eve döneceğim derken oynayacağı oyun, onu Feride’den ayırmaya çalışanların yüzüne atılan bir tokat gibi patlayacaktır..

Öte yandan Asiye’nin kızı çıkan Güzel’in etrafında Mükellef ve Murat vardır, onu korumak, kollamak için yemin etmiş Murat’ın bilmediği yeni bir düşmanı vardır artık o da Asiye. Mükellef’i köşeye sıkıştıran Asiye “Murat ve Güzel’i” bir an önce birbirlerinden ayırmasını ister. Mükellef zor bir virajdadır, bir yanda mutluluktan ayakları yerden kesilmiş Güzel öte yanda geçmişin karanlık elleri..

Zeynep’in kaçırılması Kayacan’ların yuvasına bomba gibi düşer. Yiğit’in maskesinin düşmesinin etkisi henüz geçmemişken, Zeynep’in kurtulması için her şeyi yapmaya çalışan Ateş’i zor bir karar beklemektedir.

Kız kardeşini asla bu oyunun içine sokmadan, Zeynep’i Yiğit’in elinden kurtarmaya çalışırken Ateş, silahlar patlar ve aileyi derin bir karanlığa itecek bir olay yaşanır. Yiğit’e saplanan kurşun belki adaletin yerine gelmesini belki bunca zamanki planların sonlanmasını simgelemektedir ama büyük de bir belayı arkasından getirir. Peki kim ateş etmiştir, işte bu sorunun yanıtı bu hafta alacağız..

Beni Affet 1300.-1301. Bölüm Özeti (17-18 Ocak)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1300.-1301. Bölüm Özeti (17-18 Ocak) TÜYOLARI (4 Yorum)

  1. bazen bardagın taştıgını fark ediyorum haddini aşmanın sınırı yok cansu hamile feride yamandan boşanada bilir boşanmayada ama gerçekler var cüneyt cüneyitle feride birleşmiyecek 6 sezonda dizinin içine edildi ve devam ediliyor NERDE NERDE FERİDİYE DUYDUGU AŞK SEDATLA YATTI DİYE BOŞADI GÜNEŞİ AYLARCA GÖSTERMEDİ KABULLENİN KEMAL CÜNEYİT E BENZEMEDİ BAHAR I TERK ETMEDİ BAKIYORUM DA AŞŞALAMA KOPLEKSİ KOZANLARDA VAR OSMAN CÜNEYT MURAT 3 ÜNDEDE VAR 1 KEMAL DE YOKTU CÜNEYİT ASLA BİR KEMAL KOZAN OLAMAZ ŞİMDİ FERİDE DİYE KAPISINDA YATSIN DİZİDE GEERÇEK AŞK KEMAL BAHARDI 1 BÖLÜMDEN BU YANA FERİDE CÜNEYT DEYİL BUNU ANLAYIN ADAMDA AŞŞALAMA KOPLEKSİ VAR AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPARALARI HASTALIGINA HARCADI YANİ YAMAN IN PARASIYLA FERİDEYE YÜZÜGÜ ALDI ŞİMDİ NAPACAKSINIZ

Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2018