Beni Affet 1306.-1307. Bölüm Özeti (25-26 Ocak) Haftanın Finalinde Ne Olacak?

Star tv de sevilerek izlenen ve her bölümü ile meraklı izleyiciler tarafından takip edilen günlük dizi Beni Affet kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet Dizisi 1306.-1307. Bölüm Özeti (25-26 Ocak) Haftanın Finalinde Ne Olacak? sorusuna cevaplar aranacak olup yeni bölümlerle ilgili merak edilen her şey dizihaberi.tv sitemizde sizlere sunulacaktır. Aşağıdaki yorum kısmına sizde sorular yazabilirsiniz.

Beni Affet Dizisi 1306. Bölüm Özeti (25 Ocak perşembe) günü star tv de ekrana gelirken bir sonraki bölüm olan Beni Affet 1307. bölüm özeti ve tüyoları ise 26 ocak cuma günü yani Haftanın Finalinde Ne Olacak? neler yaşanacak sizlere buradan güncel özetleri ve tüyoları vermeye çalışacağız.

​Yaman ne yapıp edip Ferideden ayrılmamak için annesinin ön ayak olduğu ve hamile olan Cansu’nun kirli geçmişini ve neler yaptığını nasıl işlere bulaştığını ve bu bağlantılarını ortaya çıkarmak için önemli bir girişimde bulunur. Annesi ona her türde yardımcı olup oğlu ile biran evvel evlendirmek istese de Yaman bu konuda temkinlidir.

Cansu ve Asiye elele verip Yamanın Feride hakkındaki düşüncelerinden karşılıklı olarak soğuması için oyun oynarlar. İkilinin Feride’nin Yaman’la ilgili yanlış düşüncelere kapılması için yaptıkları planda başarılı olurlar. Diğer yandan Kozanlar ve Güzel, Murat’ın ilk iş gününün nasıl geçtiğini öğrenmek için sabırsızlanır. Murat’ın anlatacakları merak konusudur.

Beni Affet Dizisi 1306.-1307. Bölüm Özeti (25-26 Ocak) Haftanın Finalinde Ne Olacak?

​Pınar yaşadıklarından bir demet sunar Ateşe.. Aslında geçmişte kendi kendine yaşadığı platonik duygularla ilgili Ateş’e açıklama yapar. Ancak bu ana tanık olan Toprak, bu duruma kesin olarak bir sonuç vermek için hain bir plan yapar. Mahir, Kader’le sert bir yüzleşme yaşar. Yaşananlar ikilinin hayatına yeni bir yön verir. Zeynep’ten bir şeyler gizlemek istemeyen Ateş’in Zeynep’le arasında geçenler ise merak konusudur.

Beni Affet Dizisi 1306.-1307. Bölüm Özeti (25-26 Ocak) Tüyoları Haftanın Finalinde Yaşanacaklar?

YORUMLAR

  1. Ne zaman Cüneyt ile Feride Yanyana gelirlerse

  2. herkeZ cuneyti sucluyordu asiye hanimin suclu oldugu ortaya cikti yaman napicak bakalim cuneyti suclamaz gercek ask diyelimde ortada cocuk var gunese yaman dedirmeselerdi iyi olurdu

  3. bencede cansu cüneyt al birini vur ötekine

  4. Cüneyti ne Zaman unuttun Feride Cüneytsiz yaşayamam diyordun sinir oluyorum yamanı sevdiğin için kızının babasına dön kızına da annelik yap

  5. Cüneyte cansu çok yakışır.

  6. Az kaldı.cansu ve asiyenin gerçek yüzü ortaya çıkacak.cuneyte cansu çok yakışır.

  7. bu gidisle oyle olcak

  8. Daha fazla Cüneyt ve Feride’yi görmek isterim

    1. Cok itici bence Cüneyt inşallah. Cüneytle birlikte olmaz Ferıde. Olursa eger bu dızı benım gözümde biter. Yamanla barışssın bır bırıne cok yakışıyorlar bir birlerıne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.