Beni Affet 1308.-1309.-1310.-1311.-1312. Bölüm TÜYOLARI (30 Ocak -2 Şubat)

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edilen son haftalarda reytinglerde yükselmeye başlayan Beni Affet 1308.-1309.-1310.-1311.-1312. Bölüm TÜYOLARI (30 Ocak -2 Şubat) tarihleri arasında kaldığı yerden devam edecek. Beni Affet 1308.-1309.-1310.-1311.-1312. Bölüm özetleri ve TÜYOLARI (29-30-31 Ocak -1-2 Şubat)

Yaman’ın “her şeyi” hâkime anlatması ve evliliğini kurtarmak için ondan zaman istemesinin ardından gözler Feride’ye çevrilmiştir. Feride’nin bir yanı Yaman’a inanmak isterken bir yanı Cüneyt’in böyle bir şey yapmış olduğuna inanamamaktadır. Yaman bir yandan kendisine kurulan bu komployu çözmeye çalışırken işle ilgili bazı sıkıntılar baş gösterir.

Ne yapacağını bilemediği bir durumla karşılaştığında, onun yardımına eşi Feride koşar. İki aşık, Yaman’ın işle ilgili bu “durumunu” düzeltmeye çalışırken birbirlerine daha da yaklaşacaktırlar. Romantik, komik bazen de duygusal anlar yaşayacak ikili, birbirlerini nasıl hala deliler gibi sevdiklerini de daha iyi anlayacaktırlar.

Öte yandan “Evi” ele geçirmek için Asiye ile iş birliği yapan Cansu’nunsa bu Feride’yle çalışma durumu bir anda bomba gibi düşer. Cansu bu durumdan ötürü deliye döner, engellemek için elinden geleni ardına koymamak için çalışmalara başlar. Her şeye rağmen, Feride Yaman’ın yanında durur, Cansu’nun çevirdiği entrikalarla mücadele ederken, zamanla Yaman’ın aslında büyük bir oyunun içinde olabileceğine dair de kuşkuları giderek artar. Gerçekten bu işin içinde, bir zamanlar sevdiği, evlat verdiği adam Cüneyt mi vardır?

Ateş ve Zeynep’in evlenmesine engel olamayan Toprak, hıncından kudurmaktadır. Çeşitli oyunlar planlar yine. Pınar’la Ateş arasında bir zamanlar yaşananları Zeynep’e göstermek için çabalaması, aslında kendi kuyusunu kazma yolunda atılan ilk küreklerden biridir.

Ne yaparsa yapsın iki sevgiliyi birbirinden ayıramayan toprak, Pınar’ın gözünün açılmasına neden olur. Pınar’ın evi terk etmeye karar vermesi, Toprak’ın çemberini giderek daraltmaktadır. Öte yandan Şahin’in hapisten çıkmasına yönelik de Ateş’in çeşitli girişimleri olacaktır. Yiğit’in ölümüyle Toprak’ın arasındaki bağlantı yavaş yavaş açığa çıkmaya başlamıştır.

Güzel’in geçmişinde neler olmuştur, neler yaşanmıştır yıllar önce? Hem Yaman’ı hem de Güzel’i tehdit eden şey nedir bilinmez ama geçmişi bilen biri Mükellef’in karşısına çıkar. O da kardeşi Orhan. Uzun yıllardır yattığı hapisten çıkan Orhan, her şeyin dengesini değiştirecek güçtedir.

Güzel’in aslında “kimin” kızı olduğunu bilen Orhan bunu kullanmak, bu durumdan nemalanmak için harekete geçtiğinde “bu” gerçeği hiç beklenmedik biri öğrenecektir. Güzel’in gerçek annesini öğrenen bu kişi kimdir? Ve ne yapacaktır bu gerçekle?

YORUMLAR

  1. artık cüneyt kaybettini kabullenmeli murat ve güzel ayrılmalı yaman ın kız kardeşi sonuçta sonuçta kemal hariç cüneyt murat osman kozanın kopyası yakındır muratta cüneyt gibi güzel i soka atar sonra diz çöküp afdiler nede olsa YÜZSÜZLEŞMİŞLER ÖNCE YAP SONRA BANA DÖN YALAMA OLUYOR YAMANIN YERİNDE OLSAM GÜZELE ONLARIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERİRİM YOK YA FERİDE GÖSTERSİN KENDİSİNE YAPILANLARI GÜZELE ANLATSIN KIZ AYRIMAK İSTESİN ZATEN OLACAK ŞEY DEYİL SILAYLA OLAN EWLİLİGİ ANLATSIN PARA KARŞILIGI EWLENDİGİNİ BAKALIM GÜZEL ONA DÖNECEKMİ

  2. bence izleyip gorelim sizde daha iyi anlarsiniz

  3. yaman pişman olmaz da cüneyt haddini aştı nisan mayıs gibi öldürsünler cüneyt i uzadı

  4. yaman cuneyt evine gitdigine pisman olacan cunku evinde kalan biricik annen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.