Beni Affet 1312.-1313. Bölüm Özeti (2-5 Şubat 2018) Neler Olacak?

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olan Beni Affet 1312.-1313. Bölüm Özeti (2-5 Şubat 2018) Neler Olacak? merak ediliyor.. Cüneyt’i köşeye sıkıştıran Yaman’ın tek bir amacı vardır ne Cüneyt’ten kurtulmak ne de bir babayı evladından ayırmak, tek amacı vardır, mahkeme günü Feride’den boşanmamak.

Bunun için yaptığı hamleleri Feride’ye anlattığında Feride buna inanmaz. Cüneyt’in böyle bir şey yapmış olacağını düşünmez bile. Bir yanında eğer gerçekleri itiraf etmezse hapse girecek Cüneyt öte yanda Yaman’la olan evliliği vardır. İkisinin arasında sıkışmışken Cansu olan biteni öğrenir ve ortalık yangın yerine döner.

Cüneyt, olan bitenlerden ötürü uzun zaman önce pişman olmuştur zaten. İlaçlarını almadığı, Yaman’ca çok kızdığı bir günde yaptığı bu saçmalık başına bela olmuştur. Cansu’nun tek korkusu, Cüneyt’in pişman olup her şeyi anlatmasıdır. Çünkü “bu” gerçek ortaya çıkarsa, kendisi de yanacaktır. Bunun için Cüneyt’i zorlayan Cansu, karşısında onun oyunlarına gelmeyeceğini net bir şekilde dile getiren Cüneyt’i bulur.

BENİ AFFET 1312. BÖLÜM ÖZETİ
Feride ile Yaman, şirketin yönetim kurulu toplantısı için birlikte bir proje hazırlarlar. İkilinin her şeye rağmen bir arada olmasına dayanamayan Cansu, Feride ile Yaman’ı zor durumda bırakacak bir hamle yapar.

Ancak Feride’nin atacağı adım her şeyi değiştirir. Güzel’den özür dilemeye karar veren Murat, Mükellef’in abisi Orhan ile tanışır. Bu tanışma, Murat’ın büyük bir sırrı öğrenmesine vesile olur.

Pınar’ın Ateş ve Zeynep için düzenlediği parti, Toprak’a zor anlar yaşatır. Bu parti yüzünden gerilen Ateş ve Toprak, herkesin içinde yeniden karşı karşıya gelir. Pınar, her hamlesiyle Toprak’ı biraz daha kışkırtır ve Pınar’ın son sürprizi, Toprak’ı perişan eder.

Toprak ise Pınar’dan yaptıklarının intikamını almaya kararlıdır. Kader, her ne kadar belli etmek istemese de Mahir’i kıskanır. Mahir ise bu durumdan oldukça memnundur.

YORUMLAR

  1. feride cüneyte inanmak istiyor cüneyt herhalde dövse de ona inanacak galiba hala aşık ozaman cüneyt i en kötü duruma sokun böyle hastalık olmaz olamaz hırsını birilerinden çıkarmıyor yoksa hastalıgı ilerlemiyormu sizce hasta deyil numaramı yapıyor BU ARADA BENİ BIRAKMADA SENARYO DEGİŞİKLİLİGİ OSUN EMRENİN AŞIK OLDUGU KIZ KÖTÜ YOLA DÜŞMİYCEK ZATEN BU YIL AHLAKSIZ SENARYOLAR YAZIYORSUNUZ BENCE BEYNİNİZİ DİNLENDİRİN Kİ EYLÜL AYINA DAHA GÜZEL SENARYOYLA YENİ DİZİYLE ÇIKIN MEHMET HAYRİKOÇ CERENYALAZOGLU KARAKOÇ LA BAŞROL

  2. ARTIK UZATTINIZ YAMAN GERÇEKLERİ ORTAYA ÇIKARTSIN BU NEYA SÖZ KONUSU CÜNEYT OLUNCA 3 AY KADAR UZAMIYOR NEYSE BEDELİNİ ÖDESİN BU NASIL HASTA DELİRMİYOR BİRYERLERİ KIRMIYOR GÜNEŞİ BİR YERLERDE UNUTMUYOR SİZ İNSANLA DALGAMI GEÇİYORSUNUZ DALGA DENİZDE OLUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.