Beni Affet 1313.-1317. Bölüm TÜYOLARI (5-9 Şubat) Özetleri

Star tv de devam eden günlük dizi Beni Affet yeni haftada neler olacak neler yaşanacak hepsini sizler için hazırladık. Beni Affet sayfasının öncülüğünde sizlerin beğenisine sunduğumuz Beni Affet 1313.-1317. Bölüm TÜYOLARI (5-9 Şubat) Özetlerini bu sayfadan sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazabilirsiniz aşağıya..

Beni Affet 1313.-1317. Bölüm TÜYOLARI (5-9 Şubat) Özetleri neler olacak işte yaşanacaklar..

Cüneyt’i köşeye sıkıştıran Yaman’ın tek bir amacı vardır ne Cüneyt’ten kurtulmak ne de bir babayı evladından ayırmak, tek amacı vardır, mahkeme günü Feride’den boşanmamak. Bunun için yaptığı hamleleri Feride’ye anlattığında Feride buna inanmaz. Cüneyt’in böyle bir şey yapmış olacağını düşünmez bile. Bir yanında eğer gerçekleri itiraf etmezse hapse girecek Cüneyt öte yanda Yaman’la olan evliliği vardır. İkisinin arasında sıkışmışken Cansu olan biteni öğrenir ve ortalık yangın yerine döner.

Cüneyt, olan bitenlerden ötürü uzun zaman önce pişman olmuştur zaten. İlaçlarını almadığı, Yaman’ca çok kızdığı bir günde yaptığı bu saçmalık başına bela olmuştur. Cansu’nun tek korkusu, Cüneyt’in pişman olup her şeyi anlatmasıdır. Çünkü “bu” gerçek ortaya çıkarsa, kendisi de yanacaktır. Bunun için Cüneyt’i zorlayan Cansu, karşısında onun oyunlarına gelmeyeceğini net bir şekilde dile getiren Cüneyt’i bulur.

Yaman dava haftasında oldukları için Cüneyt’le yeniden karşı karşıya geldiğinde bir kavga çıkar ve bu kavga sonrasında Cüneyt bir anda ortadan kaybolur. Kozan’lar, Yaman’ın yakasına yapışıp bu olan bitenin hesabını sorma derdindeyken, Feride’nin de, Cüneyt’in gerçekten Yaman’ın içkisine katmış olabileceğini ciddi ciddi düşünmeye başlamıştır. Boşanma davasının bu hafta görüleceği gerçeği ortadadır, Yaman ve Feride boşanacak mı yoksa aşkları son sürat devam mı edecektir, her şey Cüneyt’in dudaklarının arasındadır..

Öte yandan Ateş’in Yiğit’in cesedine otopsi yaptırmaya çabalaması her şeyi allak bullak edecek güçtedir. Bu işi içinde Toprak vardır, eğer bu işi çözerse ateş babasını hapisten kurtarabilecektir. Sevgi’nin içine umut gibi doğan bu durum, aileyi sevince boğarken bir anda ortadan kaybolan Pınar’ın durumu herkesi perişan eder. Pınar nereye gitmiştir. Gerçeklere bu kadar yaklaşmışken Ateş, Toprak ne planlamaktadır yine?

Murat’ın Güzel’in annesinin Asiye olduğunu öğrenmesi, abisinin Yaman olduğunu duyması her şeyi allak bullak etmiştir. Bunları Güzel’e söyleyip söylememe üzerine gidip gelirken, Murat işinden ayrılır. Osman’lara, taa Amerika’dan Yusuf’la ilgili gelen bazı şeyleri getirmek için Kader ve Mahir’in Kozanlara gelmesi yeni bir maceranın da kapısını açacaktır. Mahir’in butiğe ortak araması, Osman’ın bu işe talip olması yeni bir yolculuk başlatır. Murat’ın butiğe babasının yardımı ile ortak olmasıyla Mahir, Güzel, Kader ve Murat’ın karşılaşmasına sebep olacaktır.

Murat’ın kafasında Güzel ve ailesiyle ilgili sırla ne yapacağına dair hiçbir fikir yokken, Mahir’e olan biteni anlatır. Murat’ın içindekiler Mahire’e döker ve sonunda ne yapacağına dair bir karara vardır..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1313.-1317. Bölüm TÜYOLARI (5-9 Şubat) Özetleri (6 Yorum)

  1. cuneyt niye olsun gunes babasiz kalsin yani istediginiz bu nu yani bu bir dizi arkadaslar hepsi degerli oyuncular oyunculuga biraz saygi final diyenler izlemesin

  2. Tolga akman da ne buluyorsunuz asıl güzel olan cüneyt kozan feride de cüneyte geri dönsün sonuçta kızları güneş var

  3. cüneyt in ortadan kaybolması korkak olması oda farkında feridenin ona dönmeyeceginden o saf kız gitti NE GÜZEL SÖYLEDİ KIŞLARI SOKAK TA KALMAYA ALIŞKINIM DİYE SEZON FİNALİNE 4 AY KALDI 65 BÖLÜM KALDI YANİ FERİDE HAMİLE KALACAK CÜNEYT ÖLECEK CANSU BEBEYİ KAYBETCEK NERİMAN 6 AYDIR ORTADA YOK ODA TORUNUNU ÖLDÜRMEKTEN CEZA EVİNE TOPRAK İNTEHAR EDECEK ZEYNEP KADER HAMİLE KALACAK YUSUF DÖNECEK BEN SİZDEN DAHA GÜZEL HİKAYE YAZIYORUM YENİ SEZON MEHMET HAYRİKOÇ ESENGÜL AYPEK VEYA CEREN YALAZOGLU KARAKOÇ PLACAK ADAM A AGA AGA AGA AGA AGA ROLÜ YAKIŞIYOR

Eklenme Tarihi: 3 Şubat 2018