Beni Affet 1318.-1319. Bölüm Özeti (12-13 Şubat) Neler Olacak?

Her bölümü ile merak edilen ve Feridenin vaktinin giderek azaldığı Beni Affet dizisinde yeni bölümler merak ediliyor. Beni Affet dizisi son haftalarda reytingleri yeniden canlanmaya ve izlenmeye başladı. Beni Affet 1318. bölümü ile 12 şubat pazartesi günü star tv de ekrana gelecek. Beni Affetin 1319. bölümü ise 13 şubat salı günü ekrana gelecek. Yeni bölümlerde neler olacağı ve tüyoları da merak konusu oldu.

Boşanmaktan vazgeçen Feride ve Yaman, bu mutlu haberi vermek için soluğu Nazire’nin yanında alırlar. Yaman, Feride ve Nazire’nin eve dönmelerini sağlayabilmek adına, Cansu’dan kurtulmaya karar verir. Cansu’nun tavrı ise merak konusudur. Asiye, hesap sormak için gittiği Kozanların evinde, hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Güzel’e gerçekleri bir türlü anlatamayan Murat, iyice sıkıntıya girer.

Toprak’ın elindeki silahın patlamasıyla dehşete düşen Ateş, Mahir’den yardım ister. Sürpriz bir kişinin yaralanmasına sebep olan Toprak, son bir hamle yaparak Zeynep’i kaçırır. Ateş, bir plan yapar ve ikiliyi bulup Zeynep’i kurtarmak için çabalar. Sevgiler her şeyin yoluna girdiğini düşünüp sevinirken Toprak’ın tekrar kaçması, işleri yokuşa sürer.

Beni Affet 1318.-1319. Bölüm Özeti (12-13 Şubat) Neler Olacak? Pınar’ın içinde bulunduğu tehlikeyi fark eden Ateş boş durmaz, bir yandan sevdiği kadının kardeşini kurtarmaya çalışırken bir yandan da Yiğit cinayetinin nasıl olduğunu ve gerçek yüzünü ortaya çıkartmak ister. Bu yolda Pınar gerekenleri yapar, bir plan yaparak Ateş’e yardımcı olmaya çalışır. Toprak ise, Ateş’in yaptıklarının neler olduğunu nasıl bir hesap içinde olduğunu öğrenir ve işlediği suçları ört bas etmek için yeni cinayetler işlemeye karar verir.

Toprak Adeta seri bir katile dönüşmek üzeredir. Bu durum Ateş’i hayatının en zor seçimini yapmaya zorlar. Ya Toprak durdurulacak yada bir çok masum ölecektir. Bu zor karar ile Ateş bakalım nasıl bir yol izleyecek. Beni Affet 1318.-1319. Bölüm Özeti (12-13 Şubat) tüyolarında göreceğiz:

Akibetlerinin ne olacağını bilemeyen Yaman ve Feride bir çıkmazın içindeyken Feride’yi geri kazanmak için karanlık yolları tercih eden Cüneyt, kazdığı kuyuda ölümle burun buruna gelir. Cüneyt Feride için nasıl bir çılgınlık yapacak dersiniz? Feride ve Yaman içleri kan ağlayarak boşanma davasını beklerken girmek zorunda kalacakları mücadele, olayları bambaşka bir boyuta taşır. Kayıp olan Cüneyt’i arayan Kozan ailesi, öğrenecekleri şeylerle alt üst olurlar.

Diğer yandan Güzel’le konuşmaya karar veren Murat, Güzel ve Asiye arasında geçenlerden sonra bu fikrinde tereddüt yaşar. Beni Affet 1318.-1319. Bölüm Özeti (12-13 Şubat 2018) tarihlerinde star tv de ekrana gelmeye devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle aşağı fikirlerinizi yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1318.-1319. Bölüm Özeti (12-13 Şubat) Neler Olacak? (10 Yorum)

  1. Beni Affet Filimi Ne Vaxta Qeder Gedeçek Feride’nin Heç Bir Xoş Günü Yoxdu ki Uzun Müddetdi Baxmerdem Bu Gün Baxdem Yene Evvelki Kimi Feride Ezab Cekir Şarkese Cox Gözel En Cox Şarkesen Sevirem Cox Deyişiklik Olub Dizide Bu Olmalede Cox Uzun Zamande Gedir Oyuncular Ne Yapsen Uller Boyu Dizi Sehnesinde Eziyyet Cekiler Allah Onlara Sebir Versin Biz Perestişkarlara Göre Eziyyet Cekiler Zaten Onlare Biz Uzleyirik Filimin Arxa Hissesinde Olan Yapençelare Biz Görmürük Esil Qehramanlare Bizimle Üz Üzedi Allah Yönetmenlere Sebir Versin VALLENTİN SEVGİLER Günü Feride’nin Üzül Gülsün Yolare Hep Aceq Olsun

Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2018