Beni Affet 1329.-1330.-1331. Bölüm (27-28 Şubat) TÜYOLARI

STAR TV de sevilerek izlenen Beni Affet 1329.-1330.-1331. Bölüm (27-28 Şubat) TÜYOLARI sizler için hazırlandı. Yaman’ın kollarının arasında gözlerini kapatan Feride gözlerini açtığında bambaşka bir yerdedir. Yaman yanındadır, onunla güzel bir kahvaltı eder, Feride’nin kafasında bin tane soru vardır, “Yaman” nasıl dışarı çıkmıştır? Yaman olan biteni anlattığın da Feride deliye döner, bu durumu kabul etmek istemez ama Yaman’ın açıklaması oldukça nettir, Feride’yi Cansu öldürmeye çalışmıştır, dışarıda olması gerekmektedir.

Peki bundan sonra ne olacaktır. Bugüne kadar her türlü oyunu Asiye ile çeviren Cansu evin içine girmiştir. Feride evin kapısında belirdiğinde, Cansu’nun hayatını zindan etmeye kararlı bir şekilde saldırır. Bu evden Cansu’nun gitmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya temin etmiş bir şekilde eve girerken, Cansu’nun hayatını mahvedecek hamleler vardı kafasında.

Beni Affet dizisi 1329.-1330.-1331. -1332.Bölüm (27-28 Şubat 1-2 Mart) TÜYOLARI

Hepimizin içinin yağlarının eriyeceği, Asiye’nin bile yapacak hiçbir şeyi olmadığı bir hafta bizi bekliyor. Artık düşmüş, kaçan Feride yoktur, onun Yaman’ı vardır arkasında ve bunun gücüyle Cansu’ya hayatı, evi, dünyayı zindan eder.. Zeynep, annesinin çaldığı para yüzünden kendini mağdur ve borçlu hissetmesinin sonucunda, Ateş’in karşı çıktığı işe gizlice gidip gelmeye başlar. Nazan’ın yerini iyice sağlamlaştırdığı bu günlerde, Zeynep’in yaptığı bu hamle, Ateş’in öğrenmesiyle iyice değişmeye başlar.

İkili “bu” iş yüzünden karşı karşıya geldiklerinde, Zeynep ve Ateş’in arasında çıkan tartışma her şeyin seyrini değiştirecek türdendir. İki aşık yaşadıkları tartışma yüzünden büyük bir çıkmaza girer. Nazan’ın bütün bu olayları yakından incelemesi, her hamlede Zeynep’in yanında bulunmasının nedeni, “iki” aşığı bir araya getirmek değil, ikiliyi ayırmaktır. Öte yandan Nazan sadece Zeynep’in değil herkesin hayatına bela olmaya devam edecektir.

Murat’ın kafasında bir sürü tilki dolanmaktadır. Güzel gerçek annesi olan kadının Asiye olduğunu öğrenmemesi için Orhan’la anlaşma yapıp yapmamak arasında gidip gelirken, Osman iki sevgiliyi barıştırmak için bir hamlede bulunur. Murat ve Güzel’in bir araya gelmesi, barışmaları sonrasında Murat kararını verir, Güzel’i kaybetmeye tahammülü yoktur. Orhan’a yardım edeceğini söyler. Bu mesele sonsuza kadar kapanmalıdır.

Mahir her zaman olduğu gibi Murat’ın yanında yer alır. Orhan’ın hain entrikalarını bilmeden bu maceranın içerisine giren ikiliyi bekleyen şey “herkesi” allak bullak edecektir. Kader’i ve Güzel’i de içine alacak bu durum büyük bir çıkmaza doğru sürüklenecektir. Özellikle Kader ve Murat arasında, bu olaylar yüzünden yaşanan tartışmalar, farkında olmadan ikiliyi sürekli bir araya getirecektir.

Beni Affet dizisi 1329.-1330.-1331. -1332.Bölüm (27-28 Şubat 1-2 Mart) TÜYOLARI böyle sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1329.-1330.-1331. Bölüm (27-28 Şubat) TÜYOLARI (11 Yorum)

  1. artık seneryolarda zayıfsınız çok mu yoruldunuz beni bırakma bu kadar sıradan senaryo anlasılan senarislerin kafa dolu bu sezon 2 dizide final

  2. Arkadaşlar Feride ile yaman neden o ve bela ile aynı evde yaşamaya mecbur .bilen varsa ve açıklarsa çok sevinirim.feridenin hamile olduğunun ip uçları veril di mi.

  3. Arkadaşlar ben gerçekten anlamıyorum.neden Feride ve yaman cansu ile yaşamaya mecbur.derdi bir ev ise başka bir evde yaşayamaz miydi.bilen varsa açıklarsa çok sevinirim.feride hamileliği ne zaman gösterilecek .ipuçları var mı.midesi bulanıyor başı dönüyor mu.

  4. Arkadaşlar biz boşuna yazıyoruz çünkü senarist beyler anlaşılan kendi bildiğini okuyor valla baygınlık geldi bu Nazan ne gıcık biri

  5. Sayîn seneryolar lütfen cansu yamandan hamile kalmasin dizi irrenc olur frride cansuya o evi zindan etsin hadi feride seni gorelim

  6. murat ne kadar aptal; söylesin güzel’e herşeyi, sıyrılsın. diziyi uzatmak için böyle aptalca unsurlara yer verilmemeli..diziler de filmler de yiyatro oyunları da eğlenceden öte topluma yol gösteren nitelikler taşımalı..

  7. vav işte aşk bu gerçek aşk murat kader yanlız bu asiye işi canımı sıktı cansu sakın bebek yamandan çıkmasın 4 haftalık bebek 1 haftada 8 haftalık oluyor neyse kader murat aşkı başlasın BENİ BIRAKMA DİZİSİ DE TOPARLANSIN OOO EMRENİN ANNESİ NAKADAR SAF ÖYLE BU NEYA DALLAS YALAN RÜZGARI KENDİNİZE GELİN BU SEZON BERBAT GEÇİYOR

Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2018