Beni Affet 1332.-1333. Bölüm Özeti (2-5 Mart) Tüyoları

Sevilerek izlenen Star tv günlük dizisi Beni Affet 1332.-1333. Bölüm Özeti (2-5 Mart) Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek.  Her bölümünde Cansuya biraz daha kızmaya başladığımız ve artık oyunlarına güç ve akıl yetiremediğimiz cansu son bölümde bakalım Yamanı nasıl bir oyuna getirecek izleyip göreceğiz.

1333. Bölüm: Yaman hâlâ Güzel adına endişelenirken ,Feride Murat hakkında konuşmak için Asiye’nin yanına gitmeye karar verir. Bu konuşmaya kulak misafiri olan Cansu’nun eline bir koz geçer. Murat, Mahir’in yardımıyla Güzel’i bulmaya çalışır. Ama Kader’in de bu durumdan haberdar olması üzerine zor anlar yaşarlar. Asiye, Mükellef’le görüşmek ister ancak ikili, hiç beklemedikleri bir durumla karşı karşıya kalır. Sevgi’nin Nazan’a olan tavırlarını yanlış yorumlayan Pınar, annesiyle birlikte Zeynep ve Ateş’in yanına taşınmak ister.

Pınar’ın davranışları karşısında çok üzülen Sevgi, Nazan’ın Adnan’la görüşmesini engellemeye kararlıdır.
 Nazan ise Sevgi’yi atlatmak için Adnan’ın yanına gidebilmek adına bir plan yapar. Ancak bu plan, Nazan’ın aleyhinde sonuçlanacak gelişmeler yaşanmasına neden olur.

İlgi ile izlenmeye devam eden Beni affet dizisinin 1332. bölümü haftanın son günü 2 mart 2018 cuma günü ekrana gelecek ve özetini ilk olarak dizihaberi.tv sitemizden okuyabilirsiniz. Beni Affetin yeni bir haftaya başlayacağı 1333. bölümün özeti ve tüyolarını ise 5 mart 2018 mart pazartesi günü sitemizde sizler için hazırlayacağız.

Cansu, Yaman’ı baştan çıkarıp Feride’den ayırmaya çalışır. Ancak Feride ona hak ettiği dersi verir. Diğer yandan Asiye de Murat’ı ihbar etmeyi düşünürken tanımadığı insanlar tarafından engellenir. Asiye, kendisini engelleyenlerin kim olduğunu bulmaya karar verir. Asiye’nin bir şeyler çevirdiğini fark ederek peşine düşen Feride, gördükleri karşısında şoke olur.

Zeynep ve Ateş evliliklerinde keyifli anlar yaşarken sürpriz bir ihtimal karşısında heyecanlanırlar. Sevgi, Nazan’dan iyice şüphelenmeye başlar ve Nazire ile Neriman’ın yardımıyla onun foyasını ortaya çıkarmaya karar verir. Murat’ın yardım etmek amacıyla Mahir’in evine yerleştirdiği Burcu’yu öğrenen Kader, Murat’ı dürüst olmamakla suçlar. Güzel’in bu konuşmadan haberdar olup olmayacağı ise merak konusudur.

Beni Affet 1332.-1333. Bölüm Özeti (2-5 Mart) Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz. Yeni haber ve özetler geldikçe konumuza ekleyip güncelleyeceğiz..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Sude dediğine katılıyorum mutlu güzel ve sonla bitmeli filim Feride ile yamanı erkek çocuğu olsun ismi mert turan mahir ile kader tekrar evlensin senarist bey final bir mutlu günde bitsin

  2. Beni affet güzel mutlu bir sonla bitmeli.Ferİde YAman kader mahir murat güzel aşkı ile.ve bu Haziran’da bitmeli. Uzadıkça saçmalıyor.nazan Orhan Asiye cansu bunlar gereksiz karakterler.gecen yıl bu zamanlar Feride ile Yaman’ın yeni başlamıştı..ne güzeldi herşey. Sayın senaristler daha öncede çok yazdım. Ne olur cansuyu o evden başka bir eve çıkarın .lütfen böyle izlenmiyor. Metresi ile yaşamasını feridenin bir fanı olarak katlanamiyorum.sizce Dr çok saçma degilmi.baska bir ev bulun …..lütfen…….

  3. unutma beniden sonra focos yapım yerlerde

  4. siz nasıl dizi çekiyorsunuz beni bırakmada sılayı mehmet diye birinin koynuna sokmak bu sezon ve geçen sezon beni affet şimdi dizinizin tutma sebebi tabi böyle sahneler olacak tabi kadınları nasıl görülüyorsa nasıl başarılı olacaksanız 2 yılda yerlerdesinizbundan 4 sene önceki gibi deyilsiniz

  5. feride yaman hep mutlu olsun

  6. Feride hamile mi?

  7. Kader murat çok öpüşme

  8. Lütfen kader murat olsun

  9. Kader murat ateşli sahneleri olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.