Beni Affet 1338.-1339. Bölüm Özeti (12-13 Mart pazartesi) Tüyoları

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan günlük dizilerden birisi olan ve yıllardır süren Beni Affet dizisinin 1338. bölümü 12 Mart pazartesi günü 1339. bölümü ise 13 Mart Salı günü Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. Günlük yayınlanan ve son bölümleri ile oldukça merak edilen Beni Affet dizisinin 1338. bölümünde neler olacak neler yaşanacak kısa bilgileri ve tüyoları sizlere burada sunmaya çalışacağız.

Dizimizin Tüyolarına geçmeden önce 12 Mart pazartesi günü yaşanacaklar hakkında kısaca bilgiler ve özeti sizlere sunmak istiyoruz. Beni Affet dizisinin 1338. bölümü kısa özeti ve tüyoları 12 Mart pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanmadan önce dizihaberi TV sitemizde sizlerle buluşuyor. Beni Affet dizisinin 1339. bölümü de 13 Mart Salı günü Star TV’den hemen önce sitemizde sizlerle buluşacak. Sizler de Beni Affet dizisinin 1338. ve 1339. bölümleri hakkında yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. İşte yeni haftanın kısa özetleri.

Beni Affet 1338. Bölüm Özeti (12 Mart pazartesi) Feride ve Yaman her yerde Güzel’i arar. Yaman Güzel’in yerini bulmak için Orhan’ı kullanmaya karar verir. Cüneyt, Mahir ve Kader’le birlikte Güzel için çırpınan Murat’a yardımcı olmaya çalışır. Murat Yaman’ı takip ederek Güzel’i kurtarmak isterken, büyük bir tehlikenin içine düşer. Osman Murat’ı korumak adına hiç beklenmedik bir hamlede bulunacağının sinyallerini verir.

Zeynep Nazan’ın anlattıklarına hemen inanır. Ateş otelde bulduğu bir ipucu üzerine Nazan üzerindeki şüphelerinde ısrarcı olur. Adnan’ın bir hamlesi, Nazan’ın paniklemesine, Zeynep ve Ateş’in ise gerilmesine yol açar. Kader Sevgi’ye olan tavırlarından dolayı Pınar’la karşı karşıya gelir. Ateş’in, Nazan konusunda kendisine inanmadığını öğrenen Sevgi, şaşırtıcı bir gerçeği açıklar.  Beni Affet 1339. Bölüm Özeti (13 Mart salı) Tüyolarını daha sonra sizlere sunacağız.

Beni Affet 1338.-1339. Bölüm Özeti (12-13 Mart

Beni Affet 1338.-1339. Bölüm Özeti (12-13 Mart pazartesi) Tüyolarından sonra Anket sorumuz: Feride Yaman’la mı kalsın, Cüneyt’e mi dönsün?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1338.-1339. Bölüm Özeti (12-13 Mart pazartesi) Tüyoları (20 Yorum)

  1. Feride ve yaman asla ayrillmamali.kesinlikle cüneyte donmemeli.biz Feride ve yaman için izliyoruz diziyi.

  2. Yamanla.feride.ayrılmasınlar.onlar.çok.iyi.çiftler.birbirlerine.çok.yakıştılar.feridenin.cüneyte.dönmesi.anlamsız.üstelık.cüneyt.hasta.bir.zaman.sonra.herkesi.unutacak..

  3. Tabiki yamanla kalsın Allah aşkına herşeyi bozmayın tekrardan. Biraz da seyirci psikolojisinden anlayın. Çok yakışıyorlar birbirlerine. İllaki sevenler ayrılır mı? Parolanız oysa bilemeyeceğim. Ama şunu da söyleyim reytingi yüksek olan bir dizide herşey yolunda iken niye bozacaksınız aklım almıyor. Bizim geniş ailede çoğu kişi feride ve yaman için izliyor diziyi bilginize

  4. nasılbir dizi ya söyleyin yazamıyorsunuz hikaye berbat zaten şurda 3 ay kaldı diye iyice bıraktınız BU NASIL ANKET SORUSU NE SAÇMALIK İLK SEZONDAN BUYANA SOKA ATACAK SONRA FERİDE CÜNEYT E DÖNECEK NE OLURSA OSUN YAMAN CÜNEYT KOZANLAR OLMAZ MURATTA AYNI ABİSİ ABİSİ GİBİ KEMAL FARKLIYDI TEK KARŞINIZDAKİ İNSAN BİR CANLI MAKET DEYİL BÖYLE SAÇMALIK MI OLUR CÜNEYT Mİ YAMAN MI YAMAN HEM NASIL MİYDEKİ TECAVÜZ E UGRAMIŞ ESKİ KARISIYLA EWLENMEK İSTİYOR ÖNCE İNANSAYDI BOŞADIKTAN SONRA İNANIYOR ARADAN AYLAR GEÇİYOR O ÇİFLİKTE FERİDENİN HAMİLE KALMASI LAZIM ŞU ARALAR CANSU . PINAR . NAZAN DİZİDEN ÇIKMALI

    • Cüneyte dönmesi çok saçmalık olur. O önceydi çok şey değilti. Cüneyt asla olmamalı feridenin hayatında

Eklenme Tarihi: 9 Mart 2018