Beni Affet 1340.-1341. Bölüm Özeti Neler Olacak (14-15 Mart) Cansunun Planı

Cansu gidişatı değiştirmek için elinden geleni yaparak yeni bir oyun oynamak ister. Beni Affet 1340.-1341. Bölüm Özeti Neler Olacak (14-15 Mart) Cansunun Planı ne olacak kısaca bahsedelim sizlere. Yaman ve Feride’yi birlikte Güzel hakkında konuşurken duyan Cansu neler yapayım diye düşünür ve tüm dengeleri yerinden oynatacak yeni bir plan yapar. Bu planın Feride ile ilgili kısmı ne?

Osman ise boş durmaz, Murat’ın Güzel’le görüşmesin mani olmak ve engelleyebilmek için beklenmedik bir hamle yapar. Murat ise oldukça zor anlar yaşar. Tüm olanlardan sonra her şeye rağmen soluğu Güzel’in yanında alsa da gerçekleri herkesten önce Güzel’e anlatabilmek için fırsat kollar. Murat Güzele neler anlatacak herkesten önce söylemek istediği nedir?

Beni Affet 1340.-1341. Bölüm Özeti Neler Olacak (14-15 Mart): Pınar ve Nazan’dan çok fazla etkilenen Zeynep’in Sevgi’ye davranışları oldukça kötüdür ve bu dıurumdan dolayı, Ateş’le araları iyice gerilmiştir. Bu gerginline neden olan olaylar eskiden beri aralarındaki durumu göstermektedir. Şahin tüm bu olanlardan dolayı olanlardan Sevgi’yi sorumlu tutarken, Ateş Sevgi’ye beklenmedik bir karşılık verir. Ateşin Sevgiye tepkisi ne olacak?

İlişkilerinde yaşadıkları son gerilimleri sonlandırmak isteyen Zeynep ise Ateş’le konuşmak için Sevgilere gelir ve hiç beklemediği şok olacağı bir manzara ile karşı karşıya kalır. Acaba Zeynep neler görecek neler şahit olacak. Beni Affet 1340.-1341. Bölüm Özeti Neler Olacak (14-15 Mart) günlerinde kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle dizimiz hakkındaki gelişmeleri yazabilirsiniz yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1340.-1341. Bölüm Özeti Neler Olacak (14-15 Mart) Cansunun Planı (3 Yorum)

  1. bu zeynep ve ateş boşansın çok saçmalıklar yerine oturmayan hikayeler var 1 berat ın oglu nerede .2 melis nerede 3 ahmet nerede.4 neriman ceza evine girecek torununu öldürdü.5toprak nerde .6 feride hamile kalacak çocuk dogacak .7 cansu ölecek 8 zeynep ateş boşanacak .9 nalan diziden çıkacak .10 kader anne olacak haziranda feride kader anne olacak 11 güzel murat ayrılacak 12 asiye neriman nalan zeynep dpınar diziden çıkacak .13 dizi devam edecek bitmiycek feride oglunu kader murat aşkında kızlarını kucaklarına alacaklar

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018