Beni Affet 1343.-1344. Bölüm Özeti (19-20 Mart) Neler Olacak Tüyolar

Beni Affet 1343.-1344. Bölüm Özeti (19-20 Mart) Neler Olacak Tüyolarını ve gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Her bölümü ile merak edilmeye devam eden ve yeni gelişmeleri ile hızlı aksiyonlu bölümlerin bizleri beklediği Beni Affette yaşanacaklar merak ediliyor. Beni Affet 1343. bölümü ile 19 mart pazartesi günü 1344. Bölümü Özeti (20 Mart salı günü) Neler Olacak Tüyolarda neler yaşanacak sizlere buradan sunmaya çalışacağız.

Beni Affet 1343.-1344. Bölüm Özeti: Zeynep, Ateş’in Nazan’a karşı olan tavırlarının değiştiğini görüp sevinirken Nazan da artık Ateş’in kendisine inandığını düşünerek rahatlar. Ateş ile arasını düzeltmek isteyen Sevgi, yaptığı hamle karşısında şok olacağı bir tepki görür. Sevgi, Nazan’la ilgili yaşadığı sorunlara kökten bir çözüm bulmak ister ve yeni bir plan yapar. Ancak yaptığı bu plan, hiç beklemediği bir şekilde sonuçlanır.

Yaman, yaşadığı radikal değişikliklere ayak uydurmaya çalışan Güzel’e destek olur. Feride’nin hamile olduğundan şüphelenen Nazire, Feride’yi test yapması konusunda ikna eder. Nazire’nin bir yanlışı ise ikiliyi çok zor durumda bırakır. Diğer yandan Osman, Murat’ı Güzel’den uzak tutabilmek için akla gelmeyecek yollar denerken Murat, Güzel’e ulaşabilmek için sürpriz bir isimden yardım ister.

Güzel’in önemli bir hesaplaşmaya karar vermesi Murat, Güzel ve Yaman’ın yeni bir tartışma yaşamasına neden olur. Güzel’in eve gelmesiyle Cansu, Feride ile aralarındaki çekişmeye yeni bir boyut kazandırır. Cansu’nun yaptığı bir hamle, Yaman ve Feride’yi büyük bir gerilimin eşiğine getirir. Ancak Feride, tüm akışı değiştirecek cinsten bir gerçeğin farkına varır.

Ateş’in Nazan’ı zan altında bırakan ilacı analiz ettirme niyeti, Zeynep’le arasının daha fazla açılmasına neden olur. Ateş’in söyleyecekleri, Zeynep’i önemli bir karar vermeye zorlar. Nazan, kızlarını yeni açılan sosyete mekânına götürmenin hesaplarını yaparken Ateş ilacın içeriğini öğrenerek kapıda belirir. Yaşanacak yüzleşmenin ardından Ateş, herkesi şaşırtan bir tepki verir.

Beni Affet 1343.-1344. Bölüm Özeti (19-20 Mart) Neler Olacak Tüyolar

1345. Bölüm: Yaman Cüneyt’e Osman’la ilgili onu şok edecek bir şey söyler. Cüneyt öğrendikleri üzerine harekete geçince Osman bir seçim yapmak zorunda kalır.

Nazire’nin ısrarıyla hamilelik testi yapan Feride, beklemediği bir sonuç alır.

Murat ile Kader arasında yaşananlar herkes için dönüşü olmayan bir yolun başlangıcıyken, Murat bu durumdan dolayı kendisini suçlar. Yaşadıklarına alışmaya çalışan Güzel, Kader’e beklenmedik bir tepki gösterir.

Ateş ile Zeynep baş başa vakit geçireceklerini düşünürlerken gelen bir telefon buna engel olur ve Ateş gitmek zorunda kalır.

Nazan, Ateş ile Zeynep’in arasını bozmak için yeni bir hamle yapar. Zeynep’in şüpheleri üzerine Ateş’in
yalan söylemek zorunda kalması işleri iyice karıştırır. Ancak Nazan, arkadaşı Sumru’nun da yardımıyla Ateş’e zor anlar yaşatmakta kararlıdır.

YORUMLAR

 1. SENARYO KÖTÜ OYUNCULAR RUH GİBİ CİDDİYET YOK ARTIK OYNAYAMIYORLAR KAVGALARI BİLE GERÇEK DEYİL ROLÜ YAPAMIYORLAR GERÇEKÇİLİK YOK BİRKERE METAHAN ŞAHİNER BİLE ANLADI DİZİDEN ÇIKTI HELE BENİ BIRAKMA SAÇMALIKLAR NOKTASI BEN YENİ DİZİ İSTİYOM HAZİRAN AYINA ÖYLE BİR FİNAL YADA SEZON FİNALİ OLSUNKİ HER KEZİN BAŞINA BİRŞEY GELSİN CÜNEYT ARABAYLA UÇURUMDAN UÇSUN CANSU ÖLSÜN NALAN DİZİDEN ÇIKSIN ZEYNEP PINAR DİZİDEN ÇIKSIN HELE PINAR KADER BU SEFER HAMİLE KALSIN MURAT SON ÇARE YUSUF DİZİYE BİRKAÇ BÖLÜM GİRSİN FERİDE OGLU OLSUN GÜZEL MAHİR AŞKI ASİYE DİZİDEN ÇIKAR NERİMAN 2 BÖLÜM VARSA 10 BÖLÜM YOK ONADA BİRŞEY BULUN

 2. Hayatımda bu kadar salaklastirilan ve gerzek bir karakter gormedim eğer kim mi Pinar tabiki..seyircinin akliyla oynamayin artik Toprak neler etti inanmadi Atese şimdi de anası gozunun onunde kiritir durur ama hala saf saf üstelik zeynepte anneme iftira atma diye atese laf yapar o da mala bagladi. Biraz daha gercekci yazin su senaryolari yav

 3. 2018 haziran final veya sezon finali cansu asiye pınar zeynep nazan diziden çıksın cüneyt ölsün mehmet hayri koç ceren yalazoglu karakoç yeni dizde olsun ha

 4. Cüneyt Pınar asiye cansu nazan diziden çıksın diziden sinir oluyorum onlara lütfen gıcık oluyorum

 5. Cüneyt pınar asiye cansu nazan çıksın diziden sinir oluyorum onlara lütfen

 6. Bencede pınar asiye cüneyt cansu nazan diziden çıksın lutfennnn

 7. Pïnar diziden ciksin

 8. Cansu Cüneyt ve asiye diziden çıksın yakışıyorlar gıcık wdiyorlar

 9. pınar anasının kızı zeynep sevgi gibi bir kadını hak etmiyor sizde uzatıyorsunuz ateş te azıcık gurur varsa zeynebi boşar ama zor böyle gereksiz senaryoyla azıcık işi ciddiye alın cansu ölsün dizide olmasın AZICIKTA İYİ SENARYOYLA EYLÜL DE TEKRAR BAŞLARSINIZ YENİ HİKAYELERLE AMA YENİ SEZON A ASİYE NAZAN ZEYNEP PINAR ONLARI GÖRMİYCEMM

 10. feride hamile evet cansuya ve asiyeye baybay su yalanda ciksin kizlarini pazarliyacak olmaz olsun boyle anne

 11. feride hamile sevindim cansu bebeyini kaybetsin kolundan vurulunca korkudan kaybetmesi gerekiyordu ayy feridenin hamileligini yaman ögrensin tabi kozanlarda murat haddini aştı güzel yüzünden abisi babası herkezin üstüne gidiyor güzel murat a dönmemeli yaman güzel in ahmetten olmadıgını ögrenmeli nazanın işi bitti sırada cansu var hadi son 45 bölüm herşeyi hızlandıralımm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.