Beni Affet 1348.-1349. Bölüm Özeti (26-27 Mart) Yeni Hafta Tüyoları

Star tv de devam eden ve oldukça sevilen günlük dizilerden birisi olan Beni Affet 1348.-1349. Bölüm Özeti (26-27 Mart) Yeni Hafta Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile merak edilen ve yeni haftadaki gelişmelerin neler olduğu herkesçe düşünülen Beni Affette 1348.-1349. Bölüm Özeti ve tüyolarını bu sayfada sizlerle paylaşmaya çalışıp sizlere en güncel bilgileri sunacağız ve paylaşacağız sizlerle.

Beni Affet 1348. bölümü ile 26 mart 2018 pazartesi günü kaldığı yerden star tv ekranlarında devam edecek. 1349. Bölüm Özeti 27 Mart salı günü izleyici ile buluşacak. Sevilen dizimizin Tüyolarını ve gelişmelerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz bu sayfada. Her bölümü ile merak edilmeye devam eden ve yeni gelişmeleri ile hızlı aksiyonlu bölümlerin bizleri beklediği Beni Affette yeni haftada 26-30 mart 2018 tarihleri arasında yaşanacaklar merak ediliyor.

Beni Affet 1348.-1349. Bölüm Özeti (26-27 Mart) Yeni Hafta Tüyolarında neler yaşanacak neler olacak?

Feride her zamanki yardım severliği ile, Güzel ve Kader’in arasını düzeltmeye çalışır ancak Asiye ve Cansu’nun beklenmedik çıkışları ve davranışları işleri daha büyük bir kriz noktasına getirir. Yaman ve Kader’in de karşı karşıya gelmesi üzerine Feride ne yapacağını şaşırıp, Yaman’ın karşısında kötü bir durumda kalır. Murat ise Mükellef’e, onu can evinden vuracak şeyler söyleyip önemli bir konuda fikrini değiştirmeye çalışır. Mükellef’in tavrı ise merak konusudur.

Nazan’ın kurduğu tuzak üzerine Sumru’nun kocasıyla burun buruna gelen Ateş, açıklaması zor bir duruma düşer. Pınar’ın söyledikleri üzerine sinirlenen Zeynep, annesinin Ateş’i takip ettiğini öğrenir ve deliye döner. Ancak Nazan bu tepkiye hazırlıklıdır. Nazan iyi kadın rolünü oynarken Zeynep, tanık olduğu şeylerle büyük bir yıkım yaşar.

İzleyici Yorumu: Ya cansu yine yaptı yapıcağını yeter artık cansu ve asiyenin oyunları ciksin özellikle bu asiye hep dört ayak üstünde feridenin üstüne çok geliyorlar iki kötü karekter şimdide güzeli ferideye karsu kiskirtacaklar feride hamile ama bunu yamana söylemiyor biz seyirciler bu hamilelik için çok bekledik ama bu mutlu haberi ne zaman yaman duyucak araları 2 haftada cansu entrikası yüzünden bozulur artık feride hamileliği söylemez yaman trip atar ya feride yamana güzel anlamlı sahneler yazılsın az biraz yalnız kalsınlar yaman ev kızlar yurdu gibi ya alsın karısını bir başbaşa kalsınlar ya feride hamileligini söylesin yamana..

Evet kader murat konusu yanlış bir şekilde başlatıldı,evet izleyicilerin büyük kısmı dünkü olayı yanlış buldu ama benim anlamadığım bir nokta var; itiraz ettiniz kader murat şimdiye kadar geçen zaman içindeki ilk durummu peki?? Bahara tecavüz edildi izlediniz,ferideye tecavüz edildi izlediniz,zührenin tecavüze uğradığı ve tecavüzden doğan oğlu ortaya çktı izlediniz,yıldız Otel olayı var yine izlediniz osmanın zühreyi bir kadınla aldattığı ve birde çocuk olduğu ortaya çıktı izlediniz,kader gecen sene mahir evli iken onunla olduğu zaman ettinizmi acaba diziyi şikayet dünkü sahneden sonra nedense organize olmş bi şekilde tepki gösteriyorlar,sanki bu konu yeni gibi bütün derdiniz istediğiniz şeyler olmaması benim istedigim olmadı diye izlenmesin kader murat bunlarn umrunda bile değil..

Mahir Kader’i aldattığında, başka kadına ev tuttuğunda “ahlâk bekçileri” neredeydi? Ev konusunda eleştiri olabilir ama Kader Mahir ile birlikte değil. Güzel olayına gelirsek. Onu seven herkese arkasına dönüp dizinin başından beri bağıran bir karakter mi mazlum. Seven insan inanır her zorlukta adamın elini bırakıyorsa ki, bana göre oyunculuğu en zayıf kişilerden biri olmasın. Oldu o sevmiyorum istemiyorum diyecek herkes de sırtını sıvazlayacak.

Herşeye rağmen bence beni affet mükemmel bir dizi beğenmeyen izlemesin tv lerde o kadar saçma sapan diziler varki beni affet in eline su bile dökemezler bence dizi büyük bir başarıya imza atıyor hafta içi hergün yayınlanıyor bu dizi diğerleri haftalık yinede elle tutulur izlenebilecek birkaç dizi var gerisi fasa fiso beni affeti beğenerek zevkle izliyorum gerek kamera önü gerek kamera arkası bütün beni affet ailesine sonsuz teşekür ediyorum mükemmel bir iş çıkartıyorsunuz emeğinize sağlık..

Asiye ve Cansu’nun yılbaşında çevirdikleri oyun sonrasında “çocuğu” olmayacağını düşünen Feride hamiledir. Bu hamileliğin “gerçek” olduğuna bir türlü inanamamaktadır Feride, nasıl olmuştur bu, doktor asla “hamile” kalamazsın derken nasıl nasıl hamile kalmıştır? Bunun yanıtını alabilmek için doktora giden Feride’yi takip eden başka birileri daha vardır.

Feride “bebeğinin” gerçek olduğunu, bunun bir dış gebelik değil, gerçek bir hamilelik olduğunu anladığında havalara uçar. Nazire’de onunla birlikte bu mutluluğu yaşarken, beklenmeyen ziyaretçi Yaman’dır, Feride’yi yakalar, neler olduğunu anlamak için sorguya çeker. Feride daha fazla gerçekleri saklayacak güçte değildir.

Yaman’a istediği evladı vereceğini daha fazla saklayamaz. Yaman’ın evladı olacağını öğrenmesi, ikiliyi mutluluğa boğar. Özellikle Yaman “baba oluyorum baba” diye bağırırken, Feride’nin gözlerinden dökülen mutluluk göz yaşları herkesin içini sıcacık edecek sahnelere gebedir..

Kader’le Murat’ın arasında yaşananlar ikiliyi afallatmıştır. Murat bunun “bir” hata olduğunu, yapmaması gerektiğini söylerken, Kader aynı fikirde değildir, onun Murat’a karşı duyguları vardır, ne olursa olsun yaptıklarından pişman değildir. Öte yandan Güzel’in aklında hala Murat vardır, ne olursa olsun, yaptığından ötürü kızgın olsa da, bir geçmişleri , bir arkadaşlıkları vardır. Soluğu Murat’ın yanında alan Güzel’in söyleyecekleri, aldığı kararlar herkesi etkileyecek güçtedir. Öte yandan köyden dönen Mahir’in bu duruma dahil olması, Kader’le Murat’ı zora sokacaktır.

Nazan’ın oyunları yüzünden birbirlerinden uzaklaşan Ateş ve Zeynep’i zor günler beklemektedir. Özellikle Nazan’ın kızlarını sürekli doldurması, sürekli onları Ateş’e ve Sevgi’nin ailesine karşı kıştırtması işleri daha da zora sokmaktadır. Ateş’in tek yapabileceği şey, her şeyi itiraf etmesi için Sumru’yu ikna etmeye çalışır.

Öte yandan Sevgi, oğluyla gelinin barışmasına yardım etmeye çalışırken başına gelen şeyler bütün aileyi ve herkesi etkileyecek bir olayın başlangıcıdır. Sevgi’nin karşısına geçmişten çıkıp gelen biri, Kayacan ailesinin başına bela açabilecek güçtedir ve yıllardır ortalarda görünmeyen biridir. Kimdir bu adam, neden gelmiştir, ne istemektedir daha da önemlisi, Sevgi’yle bağlantısı nedir?

Sizlerde Beni Affet 1348.-1349. Bölüm Özeti (26-27 Mart) Yeni Hafta Tüyolarını yorumlarınızla renklendirebilirsiniz. Şimdiden yorum yazan herkese teşekkür ederiz… BENİ AFFET HAFTANIN TÜYOLARI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1348.-1349. Bölüm Özeti (26-27 Mart) Yeni Hafta Tüyoları (11 Yorum)

  1. Zeynebin annesini diziden çıkarın lütfen dizinin kalitesini düşürüyor bütün mahalle aynı fikirdeyiz artık biraz ateşle Zeynep mutlu olsunlar

  2. öyle bir özet yazıyorsunuz ki kader bekar bir kadın ama ahlak bekçiligi ne demek zaten dizi dediginiz sözle dolu 1 kere kader hamile kalmalı hakkı sonuna dek 2016 dan bu yana bir kendinize gelin

  3. Cansu o evde niye kalıyor. Hemen ama hemen ayrilsin .oradan.hamileligini başka bir yerde gecirsin.dna testini orada beklesin.

  4. Feride ve yaman mutlu olsun feride bebeğini kucağına alsın cansu gitsin murat ve kader birbirini sevsin güzel bunca yıl ona yalan söyleyenleri kenara atıp murata sırtını döndü murat güzeli içinden çıkarsın

  5. Feride hamile olduğunu söylesin.cocugu.olmayacagini sanıyordu.bu bir mucize.hemen tamama soylemeli.ipleri eline alıp cansu yu evden kovmali.dizi Feride ve yaman olsun.cansu evden defo ol mali. Asiye de defolmali.

  6. kader de sapıttı artık erkeke avcısı muratla yaptıgı sey hıc hos degıldı bence o sevgının kızı oldugunu unuttu herhalde o anneye yakısmadı kADER

  7. Artık şu Cansu asiye Cüneyt ile diziden çıkartın gıcık oluyorum.feride hamile olduğunu söylesin işler düzelsin biraz güzel gitsin dizi feride yaman mutlu olsun.

  8. gereksiz sözler kader çok güzel seviyor izleyicilerde kusura bakmasın bu gereksiz dizide en iyi şey murat kader aşkı kader murat ı sevdigi gibi güzel semedi zaten güzel çocuk murat a kaderimiz yakışır başkası deyil 1 de çocuk kemal dogmalı

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2018