Beni Affet 1352.-1353. Bölüm Özeti (30 Mart – 1 Nisan) Tüyoları

Star tv de devam eden ve oldukça sevilen günlük dizilerden birisi olan Beni Affet 1352.-1353. Bölüm Özeti (30 Mart 1 Nisan) Yeni Hafta Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile merak edilen ve yeni haftadaki gelişmelerin neler olduğu herkesçe düşünülen Beni Affette 1352.-1353. Bölüm Özeti ve tüyolarını bu sayfada sizlerle paylaşmaya çalışıp sizlere en güncel bilgileri sunacağız ve paylaşacağız sizlerle.

Beni Affet 1352. bölümü ile 30 mart 2018 cuma günü kaldığı yerden star tv ekranlarında devam edecek. 1353. Bölüm Özeti 1 nisan pazartesi günü izleyici ile buluşacak. Sevilen dizimizin Tüyolarını ve gelişmelerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz bu sayfada. Her bölümü ile merak edilmeye devam eden ve yeni gelişmeleri ile hızlı aksiyonlu bölümlerin bizleri beklediği Beni Affette yeni bölümleri ile 30 Mart – 1 Nisan 2018 tarihleri arasında yaşanacaklar merak ediliyor.

Beni Affet 1352.-1353. Bölüm Özeti (30 Mart + 1 Nisan) Yeni bölüm Tüyolarında neler yaşanacak neler olacak?

Zeynep, bir şeyler sakladığından şüphelendiği Ateş’in gerçek niyetini anlar. İkili yine de inatlaşmaya devam eder. Dişindeki rahatsızlığı doktora gitmeden çözmeye çalışan Ateş, Pınar’dan yardım ister. Sevgi’nin Refik’le lüks bir arabaya bindiğini gören Nazan, Refik hakkında bilgi alabilmek için bir plan yapar. Refik ise Nazan sayesinde istemeden de olsa şaşırtıcı bir gerçeği öğrenir.

Bebek konusunda heyecanlı olan Yaman ve Feride, bu gelişmeyi Cansu’dan saklamaya karar verir. Yaman, Cansu’dan kurtulabilmenin yolunu arar. Mahir’in çevirdiği işleri öğrenen Kader çok sinirlenir. Kader’le konuşmak isteyen Murat, ona ilişkilerini derinden etkileyecek bir şey söyler. Güzel, Asiye’nin Mükellef hakkında söylediklerini ikna edici bulmaz. Yaşanan gelişmeler, Asiye’nin gerilmesine yol açar.

Beni Affet 1352.-1353. Bölüm Özeti (30 Mart – 1 Nisan) Tüyolarında sitemizde detaylı bilgileri ve içeirkleri güncelleyerek sizlere sunmaya devam edeceğiz.

İzleyici Yorumları: Murat Mahire kızıyor yaptığının yanlış olduğunu söylüyor peki murat sen çok mı dogrusun yanlışın kıralı ni sen yaptın güzelini severken kaderle birlikte oldun ve biranda dönüş yaptın vazgeçtin kaderden Mahire laf söyleyecek en son kişi sensin mahir annesinin tuzagiyla kaderi aldattı kendinde bile değildi belki de hiç birlikte olmadı kader affetmedi yüz verdi sonra biranda geri vites attı mahir hep kaderi sevdi hep yanında oldu kaderse son zamanlarda hep asagiladi kucumsedi mahiri adam haklı olarak vazgecebilir ki gecmelide murat olayından sonra..

Ne mahir mi ne güzel mis atı alan Üsküdarı geçmiş kız yüzüğü fırlatmış sevmiyorum diye isyan etmiş üstüne abisini adamlarından dayak yedirmis murat a. mahir dersen kaderin ne yaşadığını bilmiyormusunuz siz ya Allah sen mahir gibi kocanız sizi aldatsa bebeğiniz onun annesi yüzünden ölse neyapardiniz bu kadar kolaymi herşey sürekli kader kader ne kader yeter artık biti mahir mahir kader mahir buselerinin peşinden gidiyor ben.erkgeim gözüm kayabilir ben gene haltlar yerim demek . Ayrıca kader murat halt yemeden birbirinden etkileniyordu bakışlar da vardı bu herneyse o sırada ikiside ayriydilar mekan yanlıştı sadece beyenmeyen izlemesin çünkü kadermurat aşkına biz inanıyoruz destek veriyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1352.-1353. Bölüm Özeti (30 Mart – 1 Nisan) Tüyoları (9 Yorum)

  1. cüneyit sahaya çıksında pınar ne alaka tabi dizi sıkıştı napılacak bilinmiyor cüneyit in önüne pınar ı atak dediniz başkası nı bulamadınız nalan gülüşü o tür kadınlar gibi zaten ateş zeynep boşansın bir birlerine göre deyillerdi metehan şahiner akıllıymış dizide fazla kalmadı CANSU YU KÖTÜ BİR SON BEKLESİN DİZİDE SONRA YENİ DİZİY E GÖNDERİN MEHMET HAYRİ KOÇ CEREN YALAZOGLU KARAKOÇ BAŞROLDE BİR DİZİ ADAMA AGA ROLÜ YAKIŞMIŞTI UNUTMAYIN BİR SENARYO YAZSAYDIM BU İKİSİ İÇİN ONLARI BEŞİK KERTMESİ EDERDİM BİRBİRLERİNİ SEMEYİP EWLENENLER SONRA AŞIK OLUYOR ONLARDA OLSUN ASIL BÖYLE KONU İŞLENİR

Eklenme Tarihi: 29 Mart 2018