Beni Affet 1355.-1356. Bölüm Özeti (4-5 Nisan) Tüyoları Neler Olacak?

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olan Beni Affet dizisinde yeni bölümlerdeki izleyici merakı giderek artıyor. Beni Affet dizisi 1355. bölüm özeti ve videosu tüyoları ile 4 nisan çarşamba günü star tv de ekrana gelecek. Beni Affetin 1356. Bölüm Özeti ise (5 Nisan perşembe) star tv de Tüyoları ve Neler Olacak? konusu ile dizihaberi.tv sitemizde sizlerle buluşacak.

Beni Affet 1355. Bölümde Neler Olacak işte Özeti 4 Nisan Çarşamba: Cansu’nun oyunuyla Güzel’in sırrını Yaman’a anlatmış gibi görünen Feride, Güzel’in hışmına uğrar. Feride yapacağı akıllıca bir planla durumu açıklığa kavuşturup Cansu’ya iyi bir ders vermeye karar verir.

Beni Affet 1356. Bölüm Özeti: Yaman, Güzel’in Murat’tan uzak durmasını istese de yasaklamanın doğru olmadığını düşünür ve görüşmelerine izin verir. Güzel, soluğu Murat’ın yanında alır. Kader’le birlikte duygusal anlar yaşayan Murat’ın, karşısında Güzel’i görünce ne yapacağı ise merak konusudur. Feride, herkesten gizli bir şekilde bebeği için kontrole gider. Ancak Cansu, Feride’nin peşindedir.

Kozanlar, ailecek bir iş için Kayseri’ye gitmeye karar verirler. Cüneyt’in evde olacağını düşünen Pınar, Güneş’e bakma bahanesiyle soluğu Cüneytlerde alır. Ancak Cüneyt’in de şehir dışına çıkacağını öğrenen Pınar, Cüneyt’in kalması için bir oyun oynar. Refik ise Sevgi’ye yakın olmak için, Şahin’i kullanır ve yeni bir oyunla Sevgi’nin karşısına çıkmaya hazırlanır.

Yaman, kardeşini suiistimal ettiğini düşündüğü Murat’ın karşısına dikilir. Ancak bu kavga beklenmedik birinin müdahalesiyle umulmadık bir biçimde sonuçlanacaktır. Nazan ve Pınar’ın planları başlangıçta istedikleri gibi gitmese de Pınar’ın doğru zamanda doğru yerde olması, onu Cüneyt’e yakınlaştırır.

Refik’in sunduğu bazı fırsatlarla mutluluktan şaşkına dönen Şahin, ailesiyle güzel bir gün geçirir. Ancak tüm bunlar Refik’in Sevgi ve Kader’e biraz daha yakınlaşmasını sağlayan planının bir parçasıdır. Murat ve Kader tüm karışıklığın ardından kendilerine güzel bir an yaratırlar.

Beni Affet 1355.-1356. Bölüm Özeti (4-5 Nisan) Tüyoları Neler Olacak?

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=hk7_CG2ejEs” width=”100%” height=”350″]

YORUMLAR

  1. YAMAN İÇİN HERŞEY PARA GÜÇ DEYİL OLAMAZ DIŞARDAN ÖYLE GÖZÜKÜYOR OSMAN KOZANLA KARIŞTIRILIYOR GALİBA NEYSEE

  2. yaman turan sen kendini ne saniyon senin icin herse para muratan uzak dur

  3. Yaman ve feride Cansu nun foyası çıkartsın artık. Asiye de Cansu da çıksınlar artık diziden dizide artık iyi gitsin sıkıldık ve yaman feride ikilisinin çocukları olsun artık düşük sahnesi olmasın.

  4. Ya sacamalamiyin be kader ve Murat çok sacma

  5. yaman kuduz köpek gibi insanlara saldirmak ne demek oluyor muratan artik cek elini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.