Beni Affet 1359.-1360. Bölüm Özeti (9-10 Nisan) Tüyoları Videosunu İzle

Her bölümü ile oldukça merak edilen bir dizi olan ve son haftalarda yeniden reytingleri yükselmeye başlayan Beni Affet 1359.-1360. Bölüm Özeti (9-10 Nisan) Tüyoları Videosunu İzlemek için sayfamıza hoş geldiniz. Sevilen günlük dizi Beni Affet 1359.bölümü ile 9 nisan pazartesi günü ekrana gelirken 10 Nisan salı günü yayınlanacak olan 1360. bölüm Tüyoları ile Videosunu İzlemek için buradan sizlere paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz.

Beni Affet 1358. Bölüm Özeti Neler Olacak Ateş ve Zeynep, Pınar adına endişelenirken Nazan, Pınar’ın Cüneyt’i etkileyebilmesi için planlar yapar. Cüneyt’le evde baş başa kalacağını düşünen Pınar, Osman ve Zühre’nin eve gelişiyle sıkıntı yaşar. Şahin’in patronunun Refik olduğunu öğrenen Sevgi, şok olur. Refik, Kader’in yaşıyor oluşuyla ilgili Sevgi’yle yüzleşir. Şahin ise gerçeklerden habersiz, patronuyla yakın bir ilişki kurduğunu düşünerek sevinir.

Feride’nin hamileliğini gizlemeye çalışırken söyledikleri yalan, Feride ve Nazire’yi oldukça zor durumda bırakır. Asiye ve Mükellef işin aslını öğrenmek ister. Mükellef bunun için Orhan’la konuşmaya karar verir. Murat’tan özür dileyen Güzel, hiç beklemediği bir karşılık görür. Murat ve Güzel’i birlikte gören Mahir, Kader’e ikilinin barıştığını söyler. Kader ise Murat’tan çok şaşırtıcı şeyler duyar.

1359. Bölüm Neler Olacak: Ateş ve Zeynep, Pınar adına endişelenirken Nazan, Pınar’ın Cüneyt’i etkileyebilmesi için planlar yapar. Cüneyt’le evde baş başa kalacağını düşünen Pınar, Osman ve Zühre’nin eve gelişiyle sıkıntı yaşar.

Şahin’in patronunun Refik olduğunu öğrenen Sevgi, şok olur. Refik Kader’in yaşıyor oluşuyla ilgili Sevgi’yle yüzleşir. Şahin ise gerçeklerden habersiz, patronuyla yakın bir ilişki kurduğunu düşünerek sevinir. Feride’nin hamileliğini gizlemeye çalışırken söyledikleri yalan, Feride ve Nazire’yi oldukça zor durumda bırakır.

Asiye ve Mükellef işin aslını öğrenmek ister. Mükellef bunun için Orhan’la konuşmaya karar verir. Murat’tan özür dileyen Güzel, hiç beklemediği bir karşılık görür. Murat ve Güzel’i birlikte gören Mahir, Kader’e ikilinin barıştığını söyler.

Kader ise Murat’tan çok şaşırtıcı şeyler duyar. Beni Affet 1359.-1360. Bölüm Özeti (9-10 Nisan) Tüyolarında yaşanacak gelişmeleri buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar: Ben artık pes ediyorum kapadım Asiye Cansu derken birde Nazire hamileliği çıkardılar artık yeni haftanın konusu bu olur en iyisi açıp geçen seneyi izlemek oradaki feride yaman daha iyi en azından güzel sahneleri var bunlar benim sevdiğim çift değil zaten evli olduklarına bin şahit arkadaş gibi takılıyorlar..

Mahir sen de güzelle çık bakalım ne olacak? Umarım tahmin ettiiğim şey olmaz. Çünkü kader aldatmaktan bahsediyor ki zaten mahir bir şey yapmadı bebekte ondan değil. Kusura bakma nesi tatlı? Eğer çok istiyorlar adam gibi açıklasınlar millete.

Beni Affet 1359.-1360. Bölüm Özeti (9-10 Nisan) Tüyoları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1359.-1360. Bölüm Özeti (9-10 Nisan) Tüyoları Videosunu İzle (21 Yorum)

  1. Benim anlamadigim niye sürekli kaderle murat güzeli bide mahiri sucluyorlar onlar ne yapti sanki herşeyi yapan onlar eski kocasinin yatağana dostunu koydu ne biçim dizi oldu ya

  2. Nazirenin hamileliği nedir ya .iyice sacmaladiniz,yaman neden hiç görünmüyor.ahmet Refik kızı kadere kavussun.

  3. Nazirenin hamileliği nedir ya iyice sacmaladiniz. Yaman neden hiç görünmüyor.ahmet Refik kızı kadere kavussun.

  4. Ben Kaderi seviyordum dizide ama murat kader aşkı kötü
    Bence kader mahirde ,
    güzel muratda durmalı

  5. Artık iyice saçmaladı dizinin tadı kalmadı bence en kısa zamanda toparlayıp final olsun

  6. yaman ve feride aski hic gûzel deyil sanki kankalar cûneytle daha iyiydi kader murat aski devam etsin

Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2018