Beni Affet 1363. Bölüm 16 Nisan Pazartesi 1364. Bölüm 17 Nisan Salı Özeti Tüyoları

Sevilerek izlenene ve her bölümüyle merakla takip edilen Beni Affet 1363. Bölüm 16 Nisan Pazartesi 1364. Bölüm 17 Nisan Salı Özeti Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek.. Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet dizisi günlük bir dizi olmasının ötesinde alışkanlık haline gelen bir diziye dönüştü.

Yıllardır devam eden izleyici kitlesi hiç azalmadan genellikle reytinglerde ilk girmeye girerek devam ediyor. birçok günlük dizi başlayıp kısa sürede erken final yaparak izleyiciye ve ekrana veda ederken Beni Affet dizisi adeta direniyor ve birçok diziden çok daha yüksek reytingler alarak yoluna devam ediyor.

Reytinglerdeki başarısının yanı sıra Beni Affet 1363. Bölüm 16 Nisan Pazartesi 1364. Bölüm 17 Nisan Salı Özeti Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek. Beni Affet dizisi 1363 bölümü ile 16 Nisan 2018 Pazartesi günü Star TV’de kaldığı yerden devam edecek. yeni hakkındaki gelişmeleri merak edilirken Beni Affet 1364 bölüm ise 17 Nisan Salı günü Star TV’de kaldığı yerden devam edeceğiz işte haftanın ilk bölümlerinin özeti şu şekilde:

BENİ AFFET 1364. Bölüm ÖZETİ: Feride’nin bebeğini aldırdığını duyan Yaman şok olur. Feride bu durumun gerekliliğine dair Yaman’ı ikna etmeye çalışır. Asiye ve Güzel’in, Yaman’ın Feride’ye aldığı bebek eşyalarını görmesi ile işler çığırından çıkar. Asiye, Feride ve Nazire’nin konuşmasını dinlerken şok olacağı bir şey duyar.

Murat ve Kader’i takip eden Osman’ın verdiği tepki, Kader’i üzer. Murat ise Osman’a çok şaşırtıcı şeyler söyler. Refik, Şahin’i başka bir kadınla gördüğünü söylerken Sevgi, onu Şahin’e iftira atmakla suçlar. İkiliyi gizlice takip eden Nazan, ikilinin arasında geçmişe dayanan bir şeyler olduğunu anlar.

Nazan’ın gerçeği öğrenmek için attığı adım, onu beklemediği bir durumda bırakır. Ancak bu durum, Nazan’ın eline çok önemli bir koz geçmesine yol açar. Cüneyt, Pınar ve Güneş’i sürpriz bir yere götürür. Pınar’ın hamlesi, Cüneyt’i etkilemesini sağlar.

Beni Affet 1363. Bölüm Özeti 16 Nisan Pazartesi: Güneş’i görmek için Cüneytlere giden Feride, Cüneyt’in kendisine haber vermeden bakıcı tutmasına sinirlenir. Pınar ise Feride’ye kendini sevdirmeye çalışır. Cüneyt, Feride ile ilgili çok önemli bir sırrı öğrenir. Feride, bu gerçeği saklaması için Cüneyt’i ikna etmeye etmeyi başarabilecek midir?

Eve Feride’ye aldığı sürpriz hediyelerle dönen Yaman, kendisini yıkacak bir haber alır. Ateş, Pınar ve Cüneyt ile ilgili gerçekleri saklayan Nazan’ın yalan söylediğini anlar. Zeynep ve Ateş’in tepkisi üzerine Nazan, ikiliyi şok edecek bir şey söyler.

Sevgi, Nazan’ın Pınar’la ilgili planlarını öğrenir. Ancak Nazan, durumu lehine çevirecek bir koz ele geçirir. Murat’ın ne sakladığını anlamak için onu takip etmeye karar veren Osman, şaşırtıcı bir manzarayla karşılaşır. O sırada yanına gelen beklenmedik kişi ise Osman’a zor anlar yaşatır.

İzleyici Yorumları: Çok şükür bu bebeğe kiymadiniz sonunda iyiler kazandı ahh bir şu cansunun foyası ciksin artık bunun üstü örtülmesin feride yamana tüm olanları anlatsın..
Ferideyle doktor şikayetçi olsalarda hapsi boylasa orhanla cansu ama yapmazlar ne saçma..
Feride insallah anlatir yamana olanlari yaman da haddini bildirsin su pislik cansu ya artik ya atsinlar su yilani evden yaman bugün de yoktu yamani görmek istiyoruz bugün bosuna izledik derken bebegin iyi olmasina cok sevimdim..

Beni Affet 1363. Bölüm 16 Nisan Pazartesi 1364. Bölüm 17 Nisan Salı Özeti Tüyoları dizihaberi.tv de kaldığı yerden sizlerle buluşmaya devam ediyor.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.. Son ekrana gelen bölümü de sizlerle paylaşıyoruz burada..

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Cx1kgLIznUI” width=”100%” height=”350″]

YORUMLAR

 1. Yamanla feride birbirine cok yakisiyorlar ayrilmasinlar

 2. Murat ve Kader ask çok beyendik insalah hiç kimse ayrmaz onlar kader ve murat mutlu olmayi hak ediyorlar

 3. Muratla Kader arasındaki ilişkiyi mahire annatmalılar ve mahirde kader için artık umutları sonlandırmalı

 4. kader ve murat hic ayrlmamalilar

 5. Feride ve yaman bilikte kalsin

 6. Murat ve kader yürüyün kim tutar sizi diziyi canlandirip güzelestiriyorsunuz

 7. Feridenin bebeği ölse iyi olur tekrar biriyle fingirlesin

 8. Kader le mutat çok yakisiyorlar

 9. vala feride umrumda deyil murat ve kader icin izliyorum

 10. yeter artık mavişimin yüzü gülmeyecek mi hep kötüler mi kazanacak .mutluluk onu hakkı değilmi.mavişimin bebeği öleceğine keşke cansunun bebeği ölseydi ama oda bebeğini eline alamayacak.

 11. murat ve kader mutlu olsunlar kimse onlara zarar vermesin mahir ve güzel defolsunlar aralardan

 12. bencede mahir ve güzel asla izin vermeyecekler kader ve murata hata onlari ayirmak icin bir hareket edeceklerdir benim görüsüm bu ve dogru olacak

 13. adim gibi biliyorumki mahir herseyi ögrenip altan sinsi sinsi pilanlar yapip murat ve kaderden intikam alacak yani kötü karekter olacak ve kader murata huzur vermeyecek umarim olmaz öyle ikiside mutlu olurlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.