Beni Affet 1367.-1368. Bölüm Özeti (20-23 Nisan) Tüyoları Neler Yaşanacak?

Sevilerek izlenen Beni affet dizisi yeni bölümleri ile star tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Her bölümü ile mera konusu olan Beni Affet 1367. bölüm özeti ve videosu 20 nisan 2018 cuma günü, Beni Affet 1368. Bölüm Özeti de (23 Nisan) pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek ve sayfamızda Tüyolarını sizlere aktarıp Neler Yaşanacak? sorusuna cevap vereceğiz.

Beni affet dizisi 1367. Bölüm 20 Nisan Cuma: Nazan’ın Refik’le ilgili tavrı Sevgi’yi oldukça zor bir durumda bırakır. Bununla da yetinmeyen Nazan, Sevgi’den bazı taleplerde bulunur. Refik, Sevgi’yi gözyaşları içerisinde bulur ve Sevgi’ye şok edici bir teklifte bulunur. Mahir’le konuşmaya giden Murat’ın başına umulmadık bir şey gelir. Kader ona yardım ederken ikiliyi izleyen bir çift göz vardır. Bu kişinin olayların akışına olan etkisi ise merak konusudur.

Test sonucunu elinde tutan Yaman, Cansu’ya son bir kurtuluş yolu önerir. Cansu bunu reddedince Yaman test sonucunu açıklar. Feride ise bebeğiyle ilgili Yaman’dan sakladığı gerçeği açıklamak için doğru anı bekler. Ancak duydukları nedeniyle kendine yeni bir yol çizer. Pınar’ın sözlerine kızan Cüneyt ona sert davranır. Aynı zamanda rahatsızlığı yeniden nükseder. Bu durumdan haberdar olmayan Pınar ise planlarında başarılı olduğunu düşünür.

Beni affet dizisi kaldığı yerden yeni bölümleri ile devam ediyor.. Beni Affet 1367.-1368. Bölüm Özeti (20-23 Nisan) Tüyoları Neler Yaşanacak? sorusuna buradan sizlerden gelen yorum ve görüşlerden de bahsetmek istiyoruz.. İşte izleyicilerimizin yorumları:

– Ya bu dizide neden hersey yarim kaliyo siz unutuyosunuzda biz unutmuyoruz.sumrunun yazdigi mektup sevgideydi ne oldu refik cikti mektup unutuldu. Ilac sonucu zehir cikti ates ogrendi ne oldu unutuldu.zeynebin kardeşi kalbi icin öldürüldü sonuc yok unutuldu.nazan 1 kere oglunu sormadi .guzel habire bayiliyodu hastaydi ne oldu iyilestimi? Hersey yarim yamalak…

– Bu filmin süresini doldurma yöntemi hep aynı,Feride herşeyi saklar,sonuçların açıklanacağı saatlerde ablasıyla mutfağa gidip kapıyı örter ki cansu ara yerde arkadaşıyla rahat konuşup yardım isteyebilsin.Tabii ki sonuçlar değişmiş olacak,bu filmde farklısı hiç olmadı..

YORUMLAR

 1. Kader ile murat bilkte olmaslar yaksmyorlar

 2. Yaman’ın çektiği acılar yeter
  .Feride çocuğu aldirdigi yalanını yamanlar beraber sürdüremez miydi. Hem cansunun yaptığı herşey yanına kar kalıyor.feridenin içeceğine ilaç katti.doktoru tehdit Edip ayarladı.ates nerede.nazanin zehirlendiği neden ortaya çıkmıyor .resmen seyirciyle dalga geçiliyor.

 3. Yeter artık don lastiği gibi uzattınız şu Cansu konusunu.artık def edin şu Cansu sevimsiz ini sıktınız daima ayrılık konusu ile artık feride yaman ayrılmasın.açıkta güzel sahneler yazın birgun bile mutlu gitmedi feride ile yamanın evlilikleri.

 4. Yaman ve feride ayrilmasin ❤

 5. Bence yaman cansunun oyunlarini ortaya cikarsin sakin pes etmesin

 6. beni afet murat ve kader askindan sonra daha gûzelesti ve hecan arti beni afet bitmesin

 7. Bu dizi artıq sinirimi cox pozdu əxlaqsızlıq diz boyu bu ne ya yeter hamı oyun çevirir gerçekler ortaya çıxsın artıq yeteeeeeeer

 8. Beni affet final yapmasin

 9. Cansu hakkındaki gerçekler ortaya çıksın.

 10. Hani bebek Yaman’ın değildi.o kadar yazdım.feride yamana gerçeği soylese ve beraber rol yapsalar.yeter artık yeter …………
  .izleyemiyorum.sinir krizleri geçiriyorum……..

 11. en önemliside murat kader ask feride yaman askdan daha sevildi dizi gelecek sezon devam ederse kader ve murat basroldede olabilirle

 12. Şahin zamanında tonla para sakladı nerde hani

 13. kader murati bende cok beyendim

 14. Yukardaki yorumlara tümüyle katılıyorum. Çok sıradan, ucuz bir dizi haline geldi. Hele Nazan ın ahlak dışı davranışları topluma kötü örnek oluyor..hele o ağzını yamultmaları..

 15. dizinin en güzel yaNi murat ve kader ask oldu

 16. Yarınki bölümde sakin ama sakın cansu sonuçları değiştirmiş olmasın.yeter artık.feride artık gerçeği şöyle .seninde bu tavırlarından fenalik geldi
  .vallahi billahi feridenin gerçeği saklamadindan dolayı sinir8i krizleri geçirdim.soyle gerizekalı Feride bebeği aldirmadim de.cansunun ilaç kattığını doktoru tehdit ettigini şöyle..

  ……
  …….

 17. Bence cansunun bebegi yamandan degil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.