Beni Affet 1368.-1372. Bölüm Tüyoları (23-27 Nisan) Özeti Neler Yaşanacak?

Star tv ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile olacakların merak edildiği Beni Affet 1368.-1372. Bölüm Tüyoları (23-27 Nisan) Özeti Neler Yaşanacak? herkes tarafından merakla takip ediliyor. Sevilen dizi Beni Affet 1368.-1369.-1370.-1371. 1372. Bölüm Tüyoları (23-24-25-26-27 Nisan) tarihlerinin Özeti Neler olacak videosu sitemizde sizlerle buluşacak..

Yaman’a kızgın olan Feride, bebeğini Cansu’dan korumak için evi terk etmeye karar verir. Yaman ise her şeyden habersizdir. Feride ile Nazire evden çıkmak üzereyken, Güzel’in yaptığı hamle Feride ile Yaman’ı karşı karşıya getirir.Hastalığı nedeniyle Pınar’ı Feride zanneden Cüneyt, yaşadıklarını hatırlar ve kendisini zor bir durumun içinde bulur.

Sevgi bir yandan Refik’in Nazan’a zarar verme ihtimalinden korkarken diğer yandan Nazan ile uğraşmak zorunda kalır.
Zühre, Pınar ve Cüneyt hakkında konuşmak için soluğu Sevgi’nin yanında alır.

Nazan, Refik’i her şeyi Şahin’e anlatmakla tehdit eder.Diğer yandan Kader ile Murat’ı yan yana gören Neriman, onları ayırmak için bir hamle yapar. Yaşananlar sonucu Sevgi, Kader ve Murat’ın karşısına çıkarak hesap sorar.

Feride’nin bebeğini korumak için verdiği kararlar iki aşığın önlerindeki en büyük engele dönüşmeye başlamıştır. Feride “Cansu’dan” uzaklaşmak için evi terk etmeye karar verir. Bunu ciddi ciddi planlar. Evden gitmekten, Yaman’ı terk etmekten başka çaresi olmadığına kendisini inandırır ve Yaman evden gider gitmez eşyalarını toplamaya başlar ama karşısınca Güzel çıkar. Bu durumu Yaman’a hemen yetiştirir. Yaman Feride’nin evden gitme isteği karşısında beyninden vurulmuşa döner.

Yaman’ın Feride’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Feride’yi evde tutmak için her şeyi yapmaya çalışırken, Feride giderek daha sert, giderek daha kırıcı olmaya başlar. Yaman bütün bunlara karşı direnirken, Feride’nin tek bir derdi vardır o da bebeğini korumak…

Neriman’ın Kader’le Murat’ı yan yana, aynı evde görmesi her şeyin dengesini değiştirecek güçtedir. Neriman, oğlu “Mahir” bu işi öğrenirse, Murat’a bir şey yapmasından korktuğu için işin içine Sevgi’yi sokmaya karar verir. İkili aynı evdeyken haberi Sevgiye uçuran Neriman, iki aşığın zor zamanlar geçirmesine neden olur. Sevgi ikisini gördüğünden beyninden vurulmuşa döner? Neler olmaktadır, sevgi bu duruma ne tepki verecektir?

Cüneyt’in tavırları Pınar’ı afallatmıştır. Bir anda kendisine yaklaşmış, neredeyse ilanı aşk noktasına gelen Cüneyt’in bu durumunu anlamlandıramayan Pınar annesine her şeyi anlatır. Cüneyt neler olduğunu, ne yaşadığını hatırlattığında Pınar’ın karşısına çıkıp her şeyi anlatmaya karar verir. Pınar ve Nazan çevirdikleri dolap yüzünden Cüneyt’i tavladıklarını düşünürken, hiç beklenmedik bir şey olur, Cüneyt bazı gerçekleri görmeye başlamıştır.

Bu arada Sevgi’yi köşeye sıkıştıran Nazan’ın karşısına çıkan Refik, ona “hesap” sorar. Sevgi’ye ve ailesine bunu yapmaya hakkı yoktur. Bunun hesabını soracakken, Nazan’ın hain teklifiyle afallar. Nazan için Sevgi ve Şahin bir beladır, ondan kurulmak istemektedir. Refik Nazan’ın planı karşısında şok olur.. Bu plan, Sevgi ve Şahin’in kalbine bir bıçak gibi saplanacak bir maceranın da kapısını açacaktır.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=qtXFK8guvUE” width=”100%” height=”350″]

Beni Affet 1368.-1369.-1370.-1371. 1372. Bölüm Tüyoları hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Beni Affet 23-24-25-26-27 Nisan 2018 haftasında yayınlanacak olan yeni bölümler 1368.-1369.-1370.-1371. 1372. Bölüm Tüyolarını sizlere sunduk, sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen…

YORUMLAR

  1. mrat ve kader çok tatlalar ikisi için izliyorum onlarsiz asla izlemem

  2. Yeter artik su nazan’in planlarindan biktik usandik! Aynen Cansu’ nunda.. birazda guzel seyler olsun! O ikisi defolup gitsinler. Ikiside cok iticiler çünkü. Dizi felaket dizisi gibi..

  3. murat ve kaderi çok seviyorum ikiside çok iyi röl yapyor onlar diziyi güzelestiren iki asktir

  4. aynen esincim sevginin haki yok o ônce kendine baksn onun hakindan nazanla refik gelir

  5. Sevgi önce kendine baksinda hele murata ve kadere laf sóylesin sevginin pisi söylemeye haki yok

  6. herseyi berbat ettiniz Feridenin Yamanla evden cikmasi en dorru karardi ortaligi karistirmak yerine duzeltseniz iyi olur BIKTIDINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.