Beni Affet 1371.-1372. Bölüm Özeti (26-27 Nisan) Tüyoları İşte Yeni gelişmeler

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edenlerin takipçisi oldukları 7 sezonu geride bırakan günlük dizi Beni Affet yeni bölümleri ile star tv de kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet 1371.-1372. Bölüm Özeti (26-27 Nisan) Tüyoları ile sevenleri ile buluşmaya devam ederken dizimizdeki yeni gelişmeler can sıkmaya başladı iyiden iyiye..

Star tv de hafta içi her gün ekrana gelen Beni Affet 1371. bölümü ile 26 nisan perşembe günü, 1372. Bölümün Özeti ile de (27 Nisan) cuma günü Tüyoları ile devam edecek. Cüneyt’in söyledikleri karşısında neye uğradığını şaşıran Pınar, kendisini sevmediğini düşünse de Cüneyt içten içe sevmeye ve bağlanmaya başlamıştır çoktan. Cüneyt ile Pınar bakalım izleyici tarafından destek bulacak mı?

Feride’yi görmeye giden Yaman, karşısında Cüneyt’i görünce neye uğradığını şaşırır. Yaman da Cüneyt hakkında öğrendiği gerçek karşısında büyük şok yaşar. Cüneyt, sürpriz bir gelişme üzerine Pınar’a karşı bir adım atar. Pınar’ın tavrı ise merak konusudur.

Diğer yandan Murat ve Kader kaçmak için hazırlanırlar. Ancak ikilinin karşısına büyük bir engel çıkar. Şahin, kendisine tuzak kuranın Ajda olduğunu düşünür. Sevgi her şeyden habersiz, evlilik yıl dönümlerini kutlamak için Şahin’i bekler.

Bir önceki planının işe yaramamasına sinirlenen Refik yine boş durmaz. Şahin ile Sevgi’nin ilişkisini bitirmek için, Nazan’ı da kullanarak büyük bir plan yapar. Zeynep’in kutlama için Sevgilere gideceğini öğrenen Nazan, bu yeni planı başlatmak için harekete geçer.

Son yaşananlardan sonra Pınar annesi Nazan’ın yanında onunla dertleşir ve olanları anlatır. Pınar’ın gidişine üzülen Cüneyt bir bahaneyle, konuşmak için Pınar’ın evine gider. Ancak bu ziyaret ikiliyi hiç beklenmedik bir maceranın içine sürükler. Murat ve Kader, olanları Sevgi’ye anlatmaya karar verirler. Sevgi’nin Murat’tan istediği şey ise Murat ve Kader’i adeta şok eder.

​Refik’in kirli planıyla, kendini beklenmedik bir tuzağın ortasında bulan Şahin, ihanete uğradığından habersiz, dostlarıyla güzel bir gün geçireceğini umar. Ancak içine düştüğü zor durum onu çaresiz bırakır. Şahin’i bu durumdan hiç beklemediği birisi çıkartır. Planları aksadığı için sinirlenen Refik’in keyfi, aldığı güzel bir haberle yerine gelir.

Yorumlar: Benim çok beğendiğim bir diziydi ha bugün ha yarın bekliyorum bikere birileri mutlu olsun diye. Ancak hep bi kan davası gibi düşmanları oluyor ve kötülük kazanıyor . İyiler diziden çıkartılıyor. Artık bölümü kaçırsam bile üzülmüyorum. 3 dakka bakışma seyrediyoruz 5 dakka şaşkınlığı yada düşünen seyrediyoruz. Hayırlısı olsun ne diyim daha..

Cüneyt sende pınarı seviyorsun ama hastalığın yaşadığın hayal kırıkları seni yeni bir aşka yelken actiramiyor ama pınar gidince peşinden gitmen pinarada helal olsun kara kusakmis çok tatlı oldu bu ikili 🙂 sevgiye helal olsun neroya ne güzel cevap verdi senin oğlunun yaptıklarını kimse unutmadı Neriman hanım..

Dizi yi boka çevirdiniz tüh size.önce Tunç gitti kan kaybı başladı,Kemal gitti dizinin fişini.çektiniz,bahar gitti dizi bitti.hala neyin kafasını yasiyorsunuzda yazıyor ve oynatiyorsunuz.ne yiyip ne iciyorsunuzda bu senaryoyu yazıyorlar hayret. bi bitse artık gına geldi.

Hep benzer eski senaryolar,ısıtıp ısıtıp servis et..Nazan’ın tuttuğu adam daha sonra konuşmamak için hep Nazan’ı sıkıştırıp para isteyecek,birkaç hafta böyle geçecek sonra sevgi gerçeği öğrenecek felan filan..Yaman’ın da Ferde’nin arkasından sürekli koşturması,50 bölüm öncesinin nerdeyse aynısının tekrarı..Isıt Isıt koy seyircinin önüne..

Mahir tefecilik borcunu kapadı Neriman bile altinini verdi kaderi ise aldı. Murat oduncuda çalışıyordu önceden. Kadere murata iş verdi nankör ikiside.Sevgi kızın hererkekle beraber oluyor evinde bile yakalıyor kaderi sevgi.Murattan damat olurmu işsiz. Mahirin yanından ayrilsinlar .Sevgi bu seferde kozanlarla uğraşacak kozanlar kaderi istemezler…

Murat adamsa kader TEMİZ butikteki payını satar yoluna bakar ama yapamaz kim ona iş versin ortaklık versinki bu gün öyle üstten üstten konuşmak kolaydı sat payını da görelim seni yine gidersin odun taşırsın kaderle gül gibi geçinirsiniz mahirden uzak olun..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1371.-1372. Bölüm Özeti (26-27 Nisan) Tüyoları İşte Yeni gelişmeler (10 Yorum)

  1. Konular eski konularla aynı hasret olayına döndü. Herşey eskisi gibi.baydıniź ence artık bitmeli diye düşünüyorum. Hele kader ve murat ilişkisi berbat. Arkadaşının sevgilisini elinden alan kader 7 kocalı hürmüs misali. Bitsinnnn

  2. Anonim sana aynen katılıyorum.yaman kesinlikle çocuğunun yaşadığını öğrenmeli.ayrica cansunun bebeğine Feride ye yaptıklarını öğrenip gereken dersi vermeli.cansu hayatlarından çıkmalı.feride. Ve yamana aşk dolu mutluluk dolu sahneler yazılmalı.

  3. Final yapmayın ben çok seviyorum bağımlısı oldum artık cuma gelincek pazartesiyi iple çekiyorum kaderle murat evlensin ya feride bebeğini yamana anlatsın cansuyu yaman göndersin feridemicokseviyorumaglatmayin

  4. Artık şu Cansu manyağın çıkartın diziden sıkıldık. Artık güzel birşeyler yazın feride ve yamana hiç aşk yok uzak tutuyorsunuz birbirlerinden.biraz güzel sahneler yazın dizi bitmeye geldi feride yamana birlikte mutlu oldukları sahne yazmadınız. Yaman çocuğunun yaşadığını öğrensin.

  5. aynen meleke katliyorum murat ve kader ne yapt diyerleri çokmu mahsum murat ve kaderi sonuna kadar destekliyoruz onlarsz olmaz

  6. dizi herkesi ne yaptklari unutuldu feride yaptiklari bitek murat ve kadermi suclu oldu mahir çok mu masum sanki murat ve kader olmasa asla bakmam diziye bunu bilin yani

Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2018