Beni Affet 1373. Bölüm Özeti 30 Nisan Pazartesi 1374. Bölüm (1 Mayıs) Tüyoları

Sevilen star tv günlük dizisi Beni Affet 1373. Bölüm Özeti ve videosu 30 Nisan Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. BENİ affet 1374. Bölüm (1 Mayıs salı) Tüyoları özetleri ile kaldığı yerden devam edecek. Peki gelelim Beni Affet 1373. Bölüm ile 1374. Bölüm (1 Mayıs) Tüyoları ve özetlerine..

BENİ AFFET 1373. Bölüm Özeti: Feride’yi sürpriz bir yere götüren Yaman, ona bir teklifte bulunur. Güzel, Yaman’ı Murat konusunda ikna etmesi için Feride’den yardım ister. İkilinin konuşmasına kulak misafiri olan meçhul kişi işleri yokuşa sürer.

Zühre, Murat’ın neden Kader’in ismini sayıkladığını sorgular. Osman bu durumu geçiştirir ancak Kader, Murat’ı görmek için hastaneye gelince ortam gerilir. Kader, Güzel’in kendisinden istediği şey karşısında şok olur.

Elinde çiçeklerle eve dönen Ateş, Zeynep’e bir isteğinden bahseder. Sevgi’yi ziyarete giden Zeynep ve Ateş, Sevgilerin evindeki dağınıklığı görünce bir sıkıntı olduğundan şüphelenirler.

Şahin’in bir kadınla olan görüntülerini izleyen Sevgi neye uğradığını şaşırır. Şahin ise kendisini affettirmeye ve bunun bir tuzak olduğunu anlatmaya çalışır.
Cüneyt’ten karşılık gören Pınar, onu geçmişinden iz taşıyan bir yere götürür.

Beni Affet dizisi 1373. Bölüm Özeti 30 Nisan Pazartesi günü Beni affet 1374. Bölüm özeti (1 Mayıs) Tüyolarıyla kaldığı yerden star tv ekranlarında devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1373. Bölüm Özeti 30 Nisan Pazartesi 1374. Bölüm (1 Mayıs) Tüyoları (7 Yorum)

  1. osman kozan kemal ve baharla ugrasti simdide kader ve muratla ugrasyor osman kozan hadini bil ne istiyorsun su sevginin kizlarndan

  2. Anonim sana aynen katılıyorum. Yönetmen yorumları görmeli.feride bebeğini aldirmadigini yamana soylemeli.ikisi birlikte cansuyu def etmeliler.

  3. Cansu un foyaları nezaman ortaya çıkacak nazanın foyaları çıksın dizi çok sıkıcı olmaya başladı yönetmen yorumlar ı görmüyor mu feride yaman ayrılmasın murat kader ayrılmasın feride yamana her şey için anlatsın bölüm zaten kısa reklamı çok uzun sürüyor

  4. Şu Cansu ne zaman def olup gidecek acaba sıkıldık. Artık bundan sonra ki sezonda yeni giren oyuncular uzun süreli kalmasın ve çabucak çıksınlar.yaman feride diziye devam etsinler.onlar çok yakışıyorlar. Onlar mutlaka yeni sezonda olsunlar

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2018