Beni Affet 1378.-1379.Bölüm Özeti (7-8 Mayıs) Tüyoları Videosu Neler Olacak?

Star TV ekranlarında yayınlanan günlük dizilerden birisi olan Beni Affet 1278. bölümü ile 7 Mayıs Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Son dönemde her bölümü ile merak konusu olan ve gittikçe heyecanlı bölümlere dönüşen Beni Affet 8 Mayıs Salı günü yayınlanacak olan 1379. bölüm ile Star TV’de izleyici ile buluşacak.

Her bölümü ile farklı bir heyecan ortaya koyan ve son bölümlerinde Cüneyt ile Pınar arasındaki gelişmelerin çok farklı bir boyuta ilerlediğini göreceğiz ve bizleri oldukça şaşırtan bölümler izleyicileri bekliyor olacak. Feride ile Yaman cephesinde ise beklenmedik gelişmeler izleyiciyi şaşırtmaya devam edecek. Beni Affet 1378.-1379.Bölüm Özeti (7-8 Mayıs 2018) Tüyoları Videosu Neler Olacak? işte sizler için hazırlanan kısa özetler ve beni affet ile ilgili yeni bilgi ve tüyolar burada sizlerle buluşuyor.

Beni Affet 1378.Bölüm Özeti (7 Mayıs pazartesi) Ateş, Şahin’e kurulan tuzağı ortaya çıkartacak önemli bir gelişmeyi öğrenir. Sevgi ve Kader’i geri kazanmak için her yolu mubah gören Refik, soluğu Sevgilerin evinde alır. Ancak Kader’in evde olması heyecanlı anların yaşanmasına sebep olur. Refik’in yeni hamlesini gören Sevgi adeta çıldırır.
Cansu ve Yaman’ı birlikte gören Feride, bu durumdan hiç etkilenmemiş gibi davranır. Cansu son yaşanan gelişmeleri lehine çevirmek ister ve soluğu Feride’nin yanında alır. Cansu’yu takip eden Yaman’ın görecekleri merak konusudur. Murat, Kader konusunda Osman Kozan’a rest çeker. Bu durumda ona destek olan kişi ise abisi Cüneyt olur. Öte yandan Mahir, yaşananları anlatmak için Güzel’le buluşur.

Sevgi ve Nazire, Refik’in yaptıklarını ispatlayacakları bir yol için harekete geçer. Ancak ikilinin göreceği şeyler Sevgi’nin oldukça fazla endişelenmesine yol açar. Ateş, yaptıkları yüzünden babasına hesap sorar. Konuşmaya dâhil olan Cüneyt’in söyleyecekleri olayın seyrini değiştirir. Öte yandan Şahin ve Ateş, ikisini de şaşkınlığa sürükleyen bir gelişmeyi öğrenirler.

Yaman, Cansu’yu takip eder. Yaşananlar Feride’yle ilişkisini düzeltmek adına planına yeni bir şekil vermesini gerektirir. Feride ise Yaman’ı birlikte göreceği kişi nedeniyle adeta yıkılır. Cüneyt, Pınar’ın gözyaşları içindeki açıklamalarını daha fazla dinlemek istemez. Pınar, Zeynep’le dertleşir. Fakat ondan beklediği sözleri duyamaz. Kader, Murat’ın sürprizi ve konuşması karşısında şok olur. Mahir’in gerçekleri öğrenmesi artık an meselesidir..

İzleyici Yorumları: İğrençsin murat mahir senin için neler yaptı be sen onun sevdiği kadınla mahirin yatağında ilişki yaşadın aşkı bu zamana kadar her şeyin önünde tuttuğun doğru peki bu yüzden neler oldu onlarıda hatırla ferman öldü yıldız akıl hastanesine düştü osman kozan 10 yerinden vuruldu kozanlar sayesinde cebin para görüyor bide kalkmış sizi silerim diyosun silsene bi mahirin ortağı olurken para sana havadan gelmedibi kadın için silerim dediğin kozanlardan geldi herkesi silermiş silde senin halini görelim seni niye kaybetsinler senin gibi lanetli birinden kurtulurlar..

-Murat kadar aşağılık bi insan daha bu dizide görmemiştim böbürlenerek ben aşkı herşeyden önde tutarım diyor peki hiç düşündünmü bu yüzden kaç kişinin zarar gördüğünü öldüğünü hala vazgeçmiyosun sen aşk adamı değilsin kabul et bunu abi dediğin adamın yatağında sevdiği kadınla beraber oldun pisliksin..

-MAHİR kader yiğitle evliyken kadere o adamın seni mutlu edeceğine inansam bırakırım peşinizi diyodu bu adam bu kadar severken şimdi murat uğruna kadere ya benim ya kara toprağın diyebilecek birine dönüştü YAZIKKK mahiri kötü biri yaparak mı kader murat iğrençliğini sevdireceksiniz mahirin kötü olması kader ve muratın ilişkisinin sevilmesine vesile olmayacak bu böyle bilinsin Önder atakanlı gibi yetenekli oyuncuyu yapmacıklar için harcadığınızla kalacaksınız..

-Bu Murat’ın aşkı da bir saniyede kabarıyor maşallah güzeli de sensiz ölürüm diyordu bir tane daha vardı reyhan onu da sensiz olurum diyordu şimdi de kadriye sensiz olurum diyor geri zekalı nasıl bir aşk bu ya aşk aşk ediyorlar bir de utanmazlar kadar zaten Murat güzelle birlikteyken ona göz koymuştu belliydi böyle olacağı insanlara kutu örnek veriyorsunuz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1378.-1379.Bölüm Özeti (7-8 Mayıs) Tüyoları Videosu Neler Olacak? (17 Yorum)

  1. muratla kader aşkını hıç gercekci bulmuyorum iyiçe saçmaladınız murattan ve kaderden ardık tiksiniyoruz bu ne iğrenclik ve bu ne saçmalık murat ve kaderin sahnelerini izlemiyoruz bile diziyi heba etmeye başladınız böyle giderse izlemeyeceyiz

  2. Başrollerini Gökberk Yıldırım ve veren yalazoglu Karakoçan paylaşacağı bir dizi yeni sezonda başlamali..baksanizs ne kadar çok destek alıyor.

  3. aaaaaaaaa iyice abarttılar insan nefes aldıgı sürece sevip sevile bilir bu irençlik deyil murat kader aşkını bir tarafa koyalım kader dizinin başından beri sevilmiyor onun suçu ne kader olsun başka kadın olsun sevilemezmi bu aşşalayıcı HER KEZ MAHİRCİ AMA EN BÜYÜK KÖTÜLÜGÜ O YAPTI BU NASIL UNUTULDU BU DİZİDE ANNE OLMAYI HAK EDEN TEK KADIN KADER GÜZEL SEZONUN BAŞINDAKİ GİBİ DEYİL MELİS GİBİ RUH HASTASI ANNELERİNİN KIZLARI MAHİR DEVRİ KAPANDI YENİ DEVİR AÇILDI OSMAN KOZAN HERŞEYİ HAK EDİYOR EKSİKSİZ DİZİYİ BOZDUNUZ BARİ KADER MURAT AŞKINI BIRAKIN CANSU BELASINI BULSUN

  4. İğrecsiniz kader, murat sizi izlerken allah sizi kahretsin diyorum sen güzeli ne çabuk unuttun kolaymıydı onu yaşadığı senin yüzünden kaçırıldı üstüne ailesinin başjası olduğunu öğrendi birkaçgün bekliyip toparlanmasına izin vermeden kader gibi pisliğin tuzağına düştün mahir diye geberirken mahir bir anda yemek düşğnen sinit poğaöa düşünen insn oldu deme aşalamaya başladı kurtardıya onu yiğitten izlerken fena oluyorum bu tür şeyler kötü örnek izlemek istemşyorum kader öeksin muratı baştan çıkardı o yaptı daha onlar ayrılmadan kızın toparlanmaya ihtiyacı vardı

  5. murat ve kaderi elestiren üsteki yorumlara cevap vereyim murat ve kader sayesinde izliyoruz diziyi

  6. murat ve kader looove ikisinide çok seviyorum murati ve kaderi elestiren üsteki yorumlari katilmiyorm onlarsz olmaz

Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2018