Beni Affet 1380. ve 1381 Bölüm Özeti (9-10 Mayıs) Videosunu İzle

Beni Affet 1380. ve 1381 Bölüm Özeti (9-10 Mayıs) Videosunu İzlemek için dizihaberi.tv sitemize hoş geldiniz. Sevilerek izlenne ve her bölümünde heyecanın artarak devam ettiği Beni Affet dizisinde gelecek sezon da yeni oyuncuların katılımı ile dizimiz kalığı yerden devam edecek. Bakalım yeni bölümlerde neler olacak?

Beni Affet 1382. Bölüm Özeti (11 Mayıs) Yaman, Feride’nin hastaneye neden geldiğini öğrenmeye çalışır. Feride’nin geçiştirmesi üzerine Yaman, onun bir şey sakladığını düşünür. Cansu, Orhan’ın kendisini ele vermesinden korkar. Hastanede karşısına çıkan kişi ise Cansu’nun şok olmasına neden olur. Yaman, Cansu ve Orhan’ın oyunlarını ortaya çıkarmak için sürpriz bir isimle iş birliği yapmaya karar verir.

Ateş, Pınar’ın Cüneyt’le eve geldiğini öğrenince çileden çıkar ve Pınar’dan hesap sorar. Pınar, Sevgi ve Ateş’le konuşurken eski defterler açılır. Nazan, Pınar ve Ateş’in, geçmişte yaşanan bir şeyi sakladıklarını anlar ve öğrenmek için bir hamlede bulunur. Diğer yandan Şahin, Refik’ten intikam almak için harekete geçer. Kader, Mahir’i Murat için yaptığı plandan vazgeçirmeye çalışır ancak artık çok geçtir

Beni Affet 10 Mayıs perşembe 1381. Bölüm Özeti:  Yaman, Cansu’yu kontrol etmeye gittiğinde, yerde baygın yatan Orhan’ı bulur. Cansu bu durumu düzeltmeye çalışırken Yaman, gerçekleri öğrenmekte kararlıdır. Yaman, Orhan’ı hastaneye götürdüğünde büyük bir sürprizle karşılaşır. Feride’nin yalan söylediğinden şüphelenen Güzel, Feride’yle yüzleşir. Yaşanan bir gelişme, Feride’nin zor bir karar vermesine neden olur.

Refik ve Sevgi’nin konuşmasını dinleyerek gerçekleri öğrenen Şahin, intikam almaya karar verir. Kader ve Mahir yüzleşirken Mahir’in planı yüzünden tehlikede olan Murat her şeyden habersiz yoldadır. Cüneyt, fenalaşan Pınar’ı hastaneye yetiştirir. Pınar, kendisini affettirmek için bir oyun oynayınca işler karışır. Diğer yandan Pınar’ı Cüneyt’le birlikte gören Sabriye, bunu hiç beklenmedik bir kişiye söyler.

Beni Affet 9 Mayıs Çarşamba 1380. Bölüm Özeti: Yaman’ın gerçekten boşanmak istediğini düşünen Feride, kendisini çaresiz bir durumun içinde bulur. Feride’ye üzülen Güzel, ondan habersiz Yaman’ın karşısına çıkar. Feride, Güzel’in anlattığı şeyler nedeniyle şaşırtıcı bir gerçeği fark eder.

Yaman Orhan’ın eve gelerek, Cansu ile görüştüğü haberini alır. Mahir, Murat ve Kader’i ayırabilmek için bir plan yapar. Neriman, Mahir’in yaptığı plandan hoşlanmazken, Kader şok olacağı bir şey duyar. Şahin gizlice Ahmet Refik’in evine girerek, Sevgi ile alakalı geçmişten izler bulur. Sevgi’nin kendisine ihanet ettiğini düşünen Şahin’in tavrı merak konusudur.

Nazan Cüneyt’ten aldığı parayı geri götürmesi için Pınar’a verir. Pınar Cüneyt’in karşısına çıkarak, kendisini affetmesini ister, ancak Nazan’ın yeni planından habersizdir.

Beni Affet 9 Mayıs Çarşamba 1380. Bölüm Özetini sizlere sunduk, Beni Affet 10 Mayıs perşembe günü 1381. Bölüm Özeti ve videosu ile kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm özetlerini ve haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.. Beni Affet 1380. ve 1381 Bölüm Özeti (9-10 Mayıs) Videosunu İzlemek için dizihaberi.tv den ayrılmayın. Teşekkürler..

İzleyici Görüşleri: Kader ve murati gormek istemiyoruz kader mahire donsun mahir bu olanlari hak etmedi butun pilanlari annesi yapti ve cezasini mahire verdiler olmadi boyle lutfen diziye biraz ceki duzen verin kimin eli kimin cebin belli deyil biraz kulturumuze saygi gosterin millete kotu ornek olmayin tipki evlilik programlarindaki gibi olmus hersey cok kotu yoneticilere duyrulur..

-Bu dizi artık çok saçmaladı hani Nazan birini zehirlemeye kalktı Ateş peşine düştü Nazanın ipliğini pazara çıkaracağım dedi konu birdaha açılmadı gerçekten daldan dala atlıyorlar dizi saçmaladı.. Ateş Nazanin birini zehirledigini hastane raporlariyla ögrendi sonuc ne… kocaman bir hiç

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1380. ve 1381 Bölüm Özeti (9-10 Mayıs) Videosunu İzle (4 Yorum)

  1. mahir adam olsaydi adam gibi çikip onlardan hesap sorardi öyle sinsi pilanlar yapmazdi nerimanla

  2. mahir adam gibi adam olsaydi karsilarina geçip hesap sorardi öyle sinsi pilanlar yapmazdi murat hep mahire gerçekleri anlatmak istedi ama hep engel cikti murat hiç olmasa sinsi olmadi sadece ask oldu

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2018