Beni Affet 1383.-1384. Bölüm Özeti (14-15 Mayıs) Tüyoları Videosu

Beni Affet 1383.-1384 Bölüm Özeti (14-15 Mayıs) Tüyoları Videosunda neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Her bölümü ile heyecanlı sahnelerin yaşandığı Beni Affet dizisinde yeni haftada heyecan kaldığı yerden devam edecek. Beni Affet 1383.bölüm 14 mayıs pazartesi günü 1384. Bölüm Özeti (15 Mayıs salı) günü kaldığı yerden devam edecek..

Beni Affet 1384. Bölüm Özeti: Feride’yi karşısında görünce ne yapacağını şaşıran Yaman, cevap veremeyeceği sorularla yüzleşir. İkili inatla tartışsa da sonunda Yaman istemediği bir şey itiraf etmek zorunda kalır. Feride’nin tavrı ise merak konusudur. Cansu ile Ceyhun bir anlaşma yaparak Feride’den kurtulmaya karar verirler. Ceyhun, Feride’nin peşine düşer. Feride ise kendisini bekleyen tehlikeden habersizdir.

Nazan geçmişte Ateş ile Pınar arasında yaşananları kullanarak, Zeynep ve Ateş’i ayırmakta kararlıdır. Pınar ona engel olmak isterken kendisini çaresiz bir durumun içinde bulur ve Cüneyt’ten yardım ister. Ateş, Şahin’in bir şeyler sakladığından şüphelenir. Diğer yandan Şahin, Refik’i bitirecek son hamlesini yapar. Neriman’ı hastaneye götüren Murat, Kader’i kurtarmak için sürpriz bir yol bulur.

Beni Affet 1383. Bölüm Özeti (14 Mayıs) Cansu’nun oyunlarını çözmekte kararlı olan Yaman, bunun için Mükellef’le görüşmeye gider. Feride ve Nazire’nin Mükellef hakkında konuştuğunu duyan Güzel, çok şaşıracağı bir şey öğrenir. Cansu, Ceyhun’dan kurtulmaya çalışırken, odasına gelen beklenmedik kişi nedeniyle zor anlar yaşar. Murat, Kader ve Mahir’i bulmaya çalışır. Mahir ise Kader’i bırakmamakta kararlıdır.

Ateş, Zeynep’e romantik bir sürpriz hazırlar. İkilinin mutlu dakikaları, Zeynep’in telefonuna gelen bir mesaj yüzünden yarım kalır. Zeynep panikleyerek Pınar’dan yardım ister. Mesajı gören Pınar ise beyninden vurulmuşa döner. Nazan, Ateş ve Zeynep’i ayırabilmek için oyunlarına devam eder. Diğer yandan Şahin, Refik için yaptığı intikam planında yeni bir hamlede bulunur.

Yaman Feride ile ilgili neler olup bittiğini öğrenmek ister ve hastaneye neden geldiğini anlamaya çalışır. Feride’nin bu durumu kapatmak isteyip geçiştirmesi üzerine Yaman, Feridenin bir şeyler sakladığını düşünmeye başlar. Cansu ise tüm olanlardan sonra Orhan’ın kendisini ele vermesinden çok korkar. Hastanede karşısına çıkan kişi ise Cansu’nun şok olmasına neden olur. Yaman, Cansu ve Orhan’ın oyunlarını ortaya çıkarmak için sürpriz bir isimle iş birliği yapmaya karar verir.

Beni Affet dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Beni Affet 1383. bölüm 14 mayıs pazartesi günü 1384. Bölüm Özeti (15 Mayıs salı) günü Tüyoları ve Videosu ile kaldığı yerden devam edecek.

Ateş, Pınar’ın Cüneyt’le eve geldiğini öğrenince çileden çıkar ve Pınar’dan hesap sorar. Pınar, Sevgi ve Ateş’le konuşurken eski defterler açılır. Nazan, Pınar ve Ateş’in, geçmişte yaşanan bir şeyi sakladıklarını anlar ve öğrenmek için bir hamlede bulunur. Diğer yandan Şahin, Refik’ten intikam almak için harekete geçer. Kader, Mahir’i Murat için yaptığı plandan vazgeçirmeye çalışır ancak artık çok geçtir..


Yorumlar: feride yine bir bahane ile geçiştircek ve yaman duymucak bari yarın duysaydı bizde stresli haftayı güzel bir haberle kapatsaydık😒 her özete duyacak mı bugün diye hevesle bakıyorum ama hayal kırıklığı ile bitiriyorum.. Cansunun karşısına muhtemelen ceyhun dediği kişi nazan pınarın ateşe olan ilgisini muhtemelen telefonundaki dans ederlerkenki videoyu bulabilir..
Murat ve Kader çok güzeler yaaa kesin mahir muratı kurtarmak için kaderden pişi isteyecektir kader muratı kurtarmak icin kabul eder bence..

Beni Affet 1383.-1384. Bölüm Özeti (14-15 Mayıs) Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1383.-1384. Bölüm Özeti (14-15 Mayıs) Tüyoları Videosu (19 Yorum)

 1. Maşallah bu diziyi berbat etmeyi nasıl beceriyorlar niye hep kötüler kazanıyor Bu ne ya şu nazanin gerçek yüzü ortaya çıksın mahiri zıvanadan çıkardılar sahinide sonunda katil ederlerse hiç şaşırmam

 2. gelecek sezon devam diyorsunuz cansu ferideyi öldürme planı var siz senarisler insanlarla dalgamı geçiyorsunuz artık feideyi bir öldüremediniz gitti tam hamile bu ne siz saçmaladıkça kanal sezon finali diyor Bİ ÖLDÜRÜN ŞU CANSUYU ÇIKARIN DİZİDEN NALANI ASİYEYİDE VE CİDDİ KALİTELİ HİKAYELERLE GELİN MEHMET HAYRİ KOÇ CEREN YALAZOGLU KARAKOÇ AYNI DİZİDE NE GÜZEL OLURADAM YİNE AGA ROLÜYLE SEVDİRDİNİZ BU ROLÜ HADİ

 3. keşke feridede unutma beni ilkay gibi rölünün hakını verseydi didem aygünün hastasıyım bayılıyorum didemin oyunculuguna

 4. Anonim yerden göğe kadar haklısın.ne cansuymus ve öldürün onu gitsin .sayın senaristler feridenin gerçeği saklama inadından ve suratsizligindan sistik.basrole uygun kocasına bebeklerinin ölmediğini kötülere karşı birlikte mücadele eden bir karakter görmek istiyoruz.

 5. of of of dizi dallas yalan rüzgarına döndü kim kiminle belli deyil kim kiminle ilişkide oda belli deyil dizi final artık böylee …….. bir diziye döndü mahir 3 sene önce söyledigim gibi ruh hastası pardon güzelde nede olsa ablası meliste melis i ortaya çıkarın en azından nerde oldıgu belli olsun NE CANSUYMUŞ ÖLDÜRÜN ONUDA BEBEYİDE ARTIK BİTİRİN BEN YENİ YÜZLER GÖRMEK İSTİYORUM

 6. Ceren yalazoglu Karakoç ve Gökberk yıldırım in basrolde olduğu yeni bir dizi çekilmeli.bu arada cansunun oyunlarını ortaya çıkaracak kişi geldi.ceyhun.yaman ve Feride hep ön planda olmali. Bu benim fikrim.ep

 7. ay kaderle muratı çekemeyen çok ama onları çok seviyorum onlar hep ón pilanda olsunlar mahir defolsun dizide

 8. sude yoksa murat ve kader ön pılana geçtikleri için kıskandınmı diziyi güzeleştiren murat ve askı oldu feri yaman sahneleri basitlesti

 9. Zehra cok haklısın.ben de Feride ve yaman için izliyorum. Cooook tatlılar.kader ve murat diziden çıksınlar. Yaman ve feridenin bütünlüğünü. Bozup rol çalıyorlar.nihayet cansunun pislikleri ortaya çıkaracak bir bela geldi .Ceyhun sana güveniyoruz.al ve cansu ve bebeğini git.

 10. Ben bu diziyi feride ve yaman için izliyorum. Onlar başka diziye giderse ben yine o diziyi izlerim. Tolga harika bir oyuncu bayılıyorum ona

 11. hayır ateşe ne sanane sanane ne çok sahiplenme bırak kızı sevgiyle ateş her olayda olmassa şaşacaz gereksiz laflar iyice zaten pisligi çıktı dizinin mahir tam bir ruh hastası bu ne

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2018