Beni Affet 1387.-1388. Bölüm Özeti 18-21 Mayıs Tüyoları (Neler Olacak)

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan günlük bilgilerden birisi olan Beni Affet 1387. bölüm ile 18 Mayıs cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Beni Affet 1388. bölümü ile 21 Mayıs Pazartesi günü Star TV’de Her zamanki saatinde yayınlamaya devam edecek. Beni Affet 1387.-1388. Bölüm Özeti 18-21 Mayıs Tüyoları (Neler Olacak) konumuzda sizlere yazmaya çalışacağız.

Yaman Eve geldiğinde Cansu’nun yanına hiç beklemediği ve tahmin etmediği birini görmüştür. Bu sırada planları sekteye uğramış alarm evham Cansu’ya oldukça fazla bir şekilde kızarken Ceyhun’u sinir sinirlendirecek bir şeyler ister. Güzel Yaman’a Murat’la ilgili almış olduğu çok önemli bir kararı açıklar. Diğer yandan kader ve Murat Osman’ın takılmış olduğu tavır karşısında oldukça şaşırmıştır ve ne yapacağını bilemez. Mahir ise yeni bir plan hazırlayarak Neriman’ı kendisine zorunlu olarak yardım etmeye mecbur bırakacaktır.

Zeynep Nazan ve bunların bir şeyler sakladığını Emin olmuştur. görüntülere tekrar ulaşabilmek için bir yol arayan Nazan yeni bir plan yapar Ateş ve Zeynep’in ilişkisini yerle bir edecek bir davranışta bulunur. sevgiyi Refik in elinden kurtarmaya çalışan Ateş ve Şahin zor bir durumda kalmışlardır. bu ikili sevgiyi kurtaracakken son anda Refik in söylediği bir gerçekle büyük bir hayal kırıklığı yaşamışlardır. Beni Affet 1387.-1388. Bölüm Özeti 18-21 Mayıs Tüyoları (Neler Olacak) konumuza yeni özetler geldikçe güncellemeler yapacağız. İşte yorumcularımızdan kısa yorumlar:

Beni Affet İzleyenler ne diyor?
Nazanın elindeki görüntüde sadece pınar konuşuyor zeynep biraz zeki ise ateşten ayrılmaz refik kaderin kendi kızı olduğunu söyleyecek ama gerçek bakalım öylemi güzel muhtemelen murata hayatında biri varmı diye sorma kararı veya dedektif konusunu söyleyebilir..

Bukadar saçmalık olmaz ya bu sezon çok berbat bırşey oldu bırsezon daha yapmayın fınal yapın artık bırı kızları pazarlar bırı evli kadını kaçırır bırı hamıle koca bılmıyor bırı kendını muratın yatağa atlamak ıçın canını vercek.. Yakında Feride bu Akılla çocuğunu düşürür iyi saklasın saçma .1.Refik çıksın karşına kader benim kızım desin saçmalık 2. Mahir boşandığı kıza ne karışır saçmalık .3.nazan cok kötü..

Refik sende ihanetin peşindesin nasıl dizi anlamadım evli kadını kaçırmak nedir ya Mahir bırakma kaderi muratı onları mutlu olmaması için elinden geleni yap yardıma gelebilirim hemen.. Beni Affet 1387.-1388. Bölüm Özeti 18-21 Mayıs Tüyoları hakkında yazmaya devam edeceğiz.. Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Not: Beni Affet 1388-1392. Bölüm Tüyoları için Tıklayın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1387.-1388. Bölüm Özeti 18-21 Mayıs Tüyoları (Neler Olacak) (5 Yorum)

  1. Arkadaşlar bence biz boşuna yorum yapıp kendimizi yoruyoruz çünkü senaristler kendi bildiğini yazıyor bu kadarda kötülük olamaz bu ne ya birazda iyiler mutlu olsun şu nazani cansuyu çıkarın

  2. Bencede bitmemeli beni affet hala ilk günkü gibi izliyorum çok seviyorum hepsinide özellikle sevgiyi çok güzel oynuyo rolünü gerçek gibi

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2018