Beni Affet 1390.-1391. Bölüm Özeti 23-24 Mayıs Tüyoları (Videosu)

Star tv de devam eden Beni Affet dizisinde son gelişmeler sezon finali öncesinde merak edilmeye başlandı. Bizde sizlere yeni bölümde neler olacak neler yaşanacak izleyip kısa özetleri sunmaya çalışıyoruz. Beni Affet 1390.-1391. Bölüm Özeti 23-24 Mayıs Tüyoları (Videosu) bu sayfada sizlerin beğenisine sunulmaya çalışılacak..

Bebeğinin yaşadığını öğrenen Yaman, Cansu’dan intikam almaya kararlıdır. Bunun için Feride’nin doktorunun peşine düşer. Feride, Güneş’in velayetini alabilmek için avukata ihtiyaç duyar ve Yaman’dan yardım ister. Diğer yandan Cansu, Feride’den kurtulabilmek adına Ceyhun’la birlikte plan yapar. Murat ve Kader, Güzel’le yüzleşmeye karar verir. Mahir ise yaşananlar karşısında şaşkına dönen Güzel’i, Murat’la konuşmaya ikna eder.

Ateş ve Pınar’ın arasında bir şeyler yaşandığını düşünen Zeynep kocasına çok kızgındır. Zeynep’le konuşmaya gelen Ateş, eve gittiğinde kötü bir manzarayla karşılaşır. Zeynep’le ilgili hain planlar yapan Hakan, Nazan’ın zor anlar yaşamasına sebep olur. Şahin, Kader’in kendi kızı olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırmayı düşünür. Sevgi ise onu engellemek için elinden geleni yapmakta kararlıdır.

Yorumlarınız: Bu adama bugün 4.kez evlat acısı yaşattınız bebeklerini kucaklarına alana kadar kök söktürdünüz yani ne olurdu tüm gerçekleri mükelleften duysaydı Şimdi bebeğinin aslında yaşadığını ama cansu yüzünden öldüğünü öğrendi ama yine gerçeği öğrenemedi artık başka haftaya kaldı herhalde..

Murat nezarethanede mi yoksa dışardamı yüzleşecek acaba. Mahir güzele muratla ne konuşmasını söyleyecekki nasıl bir oyun kurucak. Sevgi şahini engelleyeceğine göre kaderin asıl babası refik demektir. Gerçi konuk oyuncu olarak devam ettiğine göre olmaması lazım. Zeynep ya kendisi evi dağıtacak yada hakan dağıtacak demektir. Güneş feride nın yanındayken ceyhun planına kaçırmayı koyabilir o zaman dava tersine dönebilir..

Kaderle muratın alyansları bile mahirin izini taşıyor yazıkkk gerçi bu çiftin herşeyi mahirin izini taşıyor mahir kadere kaderim derdi şimdi murat diyo mahirin kaderle evliliğini geçirdiği evde kaderle murat ilişkisi başladı mahirin kadere aldığı en özel anlarını geçirdikleri KADER TEMİZ (temiz mahirin soyadı) butikte murat kaderle ilişki yaşıyor kaderle mahirin aşk itiraflarını yaptıkları eymirde murat kaderle piknik yapmıştı her yerde mahirin izi var o zaman şunu diyoruz TAKLİTLER ASILLARINI YÜCELTİR..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1390.-1391. Bölüm Özeti 23-24 Mayıs Tüyoları (Videosu) (8 Yorum)

  1. BU DİZİDE KİMSE TEMİZ DEYİL TEMİZ BİR SAYFA AÇILSIN MEHMET HAYRİ KOÇESKİ ROLÜYLE ZAMANI GELDİ KOLU HERYERE UZANAN AGA CEREN YALAZOGLU KARAKOÇ BAŞROLDE BİRAZDA ÇANKAYA EYMİRİN DIŞINA ÇIKIN HARİKALAR DİYARI VAR ÇOK GÜZEL YERLER VAR EN AZINDAN KIZ KULESİNİN ÖNÜNDE GERÇEK İSTANBULDA BİRKAÇ SAHNE ÇEKİN İNANDIRICI OLSUN YANİ

  2. feridenin böbrekleri satıldı 1 kalbi kaldı ha aferimmmm herşeyi elinize yüzünüze bulaştırın feride yerine güzel anlaştıkmı güzel sakın sakın ha mile olmasın aman aman bu kadar hata üstüne bu iyice dizinin pisligi çıktı FERİDE YERİNE GÜZEL İN ORGANLARI OKEY ANLAŞILDIMI ANLAŞILDI BENCE ANLAŞILDI OKADARDA ANLAMIŞSINIZDIR HERKEZ BİR DURACAGI YERİ BİLECEK

  3. bana katılan 1 sude hanım var dizi zarar gördü 2016 dan bu yana mahir piskopata bagladınız birde alaycı tavırla yeni sezona devam ozaman kimse kusura bakmasın murat danacını rolü kalmadı feride ölmek bilmedi kader in yüzü gülmedi çocuk sahibi olma hakkı var yokmu olmayacak kadınlar oluyor kader 1 kızı olsun murat danacının rolü beni affette 2016 dan bu yana bitti yani 6 sezondan beri güneşe ne olacak diyorsanız oda 1 ylda pek sık gözükmedi ya kaybolaak ki olmaz cüneyt güneş öle bilir nede olsa rolü yok NAZİRE BERAT ÖLDÜGÜNDEN BERİ ORTADA ONUN ORGANLARI ALINSIN NAZİRE NALAN ASİYE CANSU CÜNEYT GÜNEŞ DİZİDEN ÇIKACAK

  4. anlamadım bu senarislerin yaman karakteriyle derdi ne 2 kez evlat acısı yaşadı yok organ mafyası yok şu bu mafyası hayır tam olarak derdinizne iyi bir iş mi çıkardınızı zannettiniz okadar emek veriyorsunuz ama ortada birşey yok cansu ve ceyhun u 1 hafta içinde diziden çıkarın siz izleyiciler için bu işi yapıyorsunuz KADER SEZON FİNALİNE HAMİLE OLARAK VE FERİDEYLE DOGURARAK GİRECEK SİZ OYUNCUYU SEÇİYOR SENARİSLERİ SEÇİYORSUNUZ BİZDE İZLİYORUZ İŞ KÖTÜYSE KİMSE İZLEMEZ DİMİ

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2018