Beni Affet 1393.-1394.-1395.-1396.-1397. Bölüm Tüyoları (28-29-30-31 Mayıs)

5 yorum
11 izlendi

Star tv de ekrana gelen ve her bölümü merak içinde izlenmeye ve ilgi görmeye devam eden Beni Affet dizisinde yeni bölümlerde olacaklar ve tüyolar merak konusu oldu. Beni Affet 1393.-1394.-1395.-1396.-1397. Bölüm Tüyoları (28-29-30-31 Mayıs) tarihlerinde yayınlanacak olan bölümlerde neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz star tv ekranlarında.

Beni Affet Dizisi 1393.-1394.-1395.-1396.-1397. Bölüm Tüyoları (28-29-30-31 Mayıs 1 Haziran) Özetleri

Cansu’nun çevirdiği oyunlara Ceyhun’un katılması aslında sonun başlangıcı demektir. Ceyhun’un Orhan’ı kapattığı yerde bilekliğini düşürmesiyse bomba gibidir. Yaman’ın bilekliğin sahibini araması, Ceyhun ve Cansu’yu köşeye sıkıştırmasına neden olacaktır, çünkü Yaman’ın bir işin peşine gittiğinde asla o işten geri adım atmadığını ve sonuca varacağını ikisi de bilmektedir. Yaman o bilekliği Ceyhun’a ait olduğunu anlamıştır. Ceyhun ve Cansu bu işin içindedirler ve artık cezalandırılmalarının zamanı gelmiştir.

Bütün bunlar olurken Feride’nin başında daha büyük bir sıkıntı vardır, Osman ve Zühre. İkili, Cüneyt’e karşı açacağı velayet davasından vazgeçirmek için baskı yaparken, Feride asla geri adım atmaz, Cüneyt’in Güneş’in babası olmasına rağmen, o kadına evladını bırakmayacaktır. Bu olaydan sonra Kozan’ların da Feride’ye olan tavırları giderek değişirken, Yaman’la Feride’nin yüzleşme zamanı gelmiştir.

Feride’nin bebeğinin yaşadığını bilen Yaman artık Feride’nin karşısına çıkmaya hazırdır. Çünkü Cansu ve Ceyhun’un maskesi düşmeye başlamıştır ve köşeye sıkıştırılan hayvan nasıl vahşileşirse, Cansu’da öyle vahşileşebilecektir. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, sonları yakındır ve Yaman onların ipini çekecek çok önemli bir ayrıntıyı da öğrenecektir.

Kader bir adam sevmiştir, yanlıştır, günahtır ya da aşktır, sevgidir, acıdır bilinmez, içine düştüğü durum yüzünden paramparçadır. Mahir’in Murat üzerinden yaptığı baskı, Güzel’in hastalığı yüzünden yaptığı baskı, Asiye’nin yalvarışları Kader’i uçurumun kenarına doğru iter. Murat’a bir şey olmasın, birilerinin hayatı onun yüzünden solmasın diye Mahir’le evlenmeyi kabul eder. Ama hesapta olmayan şey, Murat’ın bir şekilde dışarı çıkacağıdır, nasıl olacaktır bu? Nasıl Murat çıkacaktır peki Kader’le Mahir’in düğününe yetişebilecek midir? Hepsinden önemlisi Güzel, Kader ve Murat arasındaki aşkı öğrenecek midir?

Ahmet Refik’in, Sevgi ve Şahin’in üzerine kabus gibi çökmesi herkesi alt üst etmiştir. Refik’in dna raporlarıyla oynaması ve Kader’in Şahin’in kızı değilmiş gibi göstermesi her şeyi alt üst eder, Şahin ve Sevgi perişan haldedirler. Sevgi emindir Kader’den, kızıdır o ve bunun peşine düştüğünde Refik’in çevirdiği oyunlara dair bir delile ulaşır. Şahin’le birlikte Refik’in peşine düşen karı koca, Rafik’in maskesini düşürmeye çalışırken korkunç bir gerçeğe doğru da savrulacaktırlar. O an geldiğinde, Sevgi’de, Şahin’de hiç bu işe kalkışmasaydı diyecekleri bir olaydır..

Öte yandan Ateş ve Zeynep’in arasındaki buzlar bir türlü çözülmemektedir, bunun için Pınar devreye girer, Zeynep’i ikna etmeye çalışırken bir yandan Nazan hainliklerine devam etmektedir. Hakan’la yaptığı iş birliği sonucunda, Zeynep’e boşanma kağıtlarını imzalatmaya çalışmaktadır. Ateş, bütün bunların içinde Hakan’ın olduğunu öğrenmesiyse, her şeyin dengesini değiştirecek güçtedir. Peki Hakan kimdir? Neden gelmiştir, bu evle ne bağlantısı vardır? Gerçekten uzak akrabası mıdır Nazan’ın.. Her kötünün cezasını çekeceği gün gelmektedir, Nazan’ın yaptıklarının cezasının kesileceği gün de yaklaşmaktadır.

İzleyici Yorumları: muratla kaderin aşkı neden suç olsun neden günah olsun allahaşkına böyle saçmalık mı olur.ikisi de aşık olduğunda kimseyle birlikte değildi.zaten insan çoğu zaman tanıdığı mevcut ortamdaki insana aşık olur.ama yeter ki beraber olduğu başka biri olmasın.ikisi de sevdi birbirini yakın buldular ayy bu mahirin eski karısı olmaz,ay bu güzelin eski nişanlısı olmaz deyip hayatlarının şansını aptalca tepselermiydi.

Hadi inşallah kaderle Mahir evlenir hayirlisiyla heyecan dorukta ateşle zeynep ayrılmaz umarım onların aşkı Kemalle bahar gibi onları kimse ayıramaz onlarda Kemalle bahar gibi bir çok seyi yaşadılar ama herseyin üstesinden geldiler şimdi de üstesinden gelecekler ve guzel birgünleri olacak umarim. kader Şahin’in kızı bence Refik test sonucunu değiştirdi.. Bu arada,şimdi murat 4 sezondur bu dizide,kendisine her sezon bir partner geldi,ve murat her sezon daldan dala atlayan,ayran gönüllü olarak oldu,şimdi kemale benzetmeye çalışıyorlar ama oluyor mu? Olmuyor tabiki.Hiçbir hikayesi tutmuyor ve bunun sebebi de bu karakterlerin diğer tutmuş karakterlerin üzerinden geçinmesi Senaristlerin bunu daha ilk sezondan,hadi ilk olmasın da muratın geldiği ikinci sezon farketmeleri lazmdı ve murat diziden çıkarılmalıydı..

28 Mayıs Beni Affet 1393. Bölüm Özeti: Orhan’ı kapattığı yerde Ceyhun’un bilekliğini bulan Yaman, Cansu ve Ceyhun’u köşeye sıkıştırmak için harekete geçer. Cansu, Yaman’ın gerçeği anlamasından korkar ve Ceyhun’la bir plan yapar. Güzel’in hastanede olduğunu öğrenen Feride, Yaman’ı haberdar etmek istese de Asiye buna izin vermez. Murat’ın nezarethaneden çıkmasını engellemek için yeni bir oyun tasarlayan Mahir, Kader’i evlenmeye ikna etmek için her şeyi göze alır.

Nazan, Hakan’ın ayarladığı avukatın hazırladığı boşanma evraklarını Zeynep’e imzalatmak ister. Pınar’ın günlüğüyle ilgili kafası karışan Zeynep, Ateş’le boşanma konusunda kararsızdır. Ateş, son kez Zeynep’le konuşmaya gelir. Ancak gördükleri karşısında şaşkına döner. Şahin, Kader ve Refik konusuna bir açıklık getirmek ister. Konuşmak için Refik’i çağırmaya giden Sevgi ise büyük bir sürprizle karşılaşır.

29 Mayıs Beni Affet 1394. Bölüm Özeti:  Cansu ve Ceyhun arkalarında bıraktıkları ipucunu silmek için Ceyhun’un bilekliğini geri almakta kararlıdır. Gizlice ikiliyi takip eden Yaman, onlardan kurtulmak için yeni bir plan yapar. Feride’nin Güneş’in velayetini almak istediğini öğrenen Osman ve Zühre, soluğu Feride’nin yanında alır. Asiye, Güzel’in hastalığını öğrenen Kader’den beklenmedik bir şey ister. Yaşananlardan sonra zor durumda kalan Kader, Mahir’e şok edici bir şey söyler.

Pınar, Zeynep’i Ateş’in masumiyeti konusunda ikna etmeye çalışır. Arada kalan Zeynep, gerçeklerden emin olmak için bir hamlede bulunur Zeynep’in boşanmak istediğini düşünen Ateş, avukata gitmeye karar verir. Ancak burada çok şaşıracağı bir şey öğrenir. Sevgi’nin gelişini yanlış anlayan Refik, Şahin’i kışkırtmak için bir oyun oynar. Refik’in yaptıkları karşısında Şahin’in tavrı ise merak konusudur

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1393.-1394.-1395.-1396.-1397. Bölüm Tüyoları (28-29-30-31 Mayıs) (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2018